reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam późnym wieczorkiem!
A to niespodzianka z tym 'nowym' forum. Wczoraj miałam busy dzień i nie miałam czasu tu zajrzeć, dopiero wieczorkiem zasiadłam przed kompem z gorącą herbatką a tu zonk, nie mogłam nawet Was poczytać. A dziś nie mogę się jescze połapać jak to działa ( jeszcze nie odkryłam jak buźki się wstawia). No nic może jutro będzie lepiej... a teraz trzeba zmykać do łózia bo rano pobudka.
Karolinanicola mnie też czeka nalot teściowej ale to dopiero w piątek. Naszczęście jak narazie to dogadujemy się ok, ona stara się nie wtrącać w nasze sprawy. Może będzie okazja żeby w końcu wyskoczyć sam na sam z M gdzieś:-)
Wszystkim chorym mamuśką i dzieciaczką dużo zdrówka życzęDobrej nocki
 
reklama
Piewrsza!!!!
Hejka :)

Lubiczanko nie wiem czy o to Tobie chodzilo??
Kłopoty z landlordem? Skorzystaj z Threshold! | Made In Ireland

Sofik u nas to samo :( nie mogzemy sie pozbyc tego wstretnego katarzyska, przez co maly zle sypia :(

Dyta zdolniacha z tego Twojego synka, moj jakis leniwy strasznie :D a co do jedzenia to pewnie szkoda mu czasu teraz na jedzono ;) a tak serio to chyba dzieci maj takie okresy niejedzenia...
gdzie sa buzki??? czy ja slepa????
 
Witam!!!
I zmykam,bo lunatyk-zombie jestem.Młody budził się od 1.30 do 6-ej 5 razy...w du..ie mam taki interes.Dziś w życie wprowadzamy ostrzejszą dietę,bo coś mi się zdaje,że może on się już nie najada maminym mlesiem...
Andzulina-fajnie,że sobie poradziłaś z wesołą gromadką
Larcia-miłych przeżyć przy oglądaniu nowego mieszkanka
Karolinanicola,Moniak-ależ Wam się miłe odwiedzinki szykują-niech moc będzie z Wami
Joann-jak tylko Daniel mi na to pozwoli,to rzucę Ci jakimiś ciekawymi hasłami i będziesz mogła sprawdzić w necie czy warto się wybrać
Anineczko-czyżbyś podobnie do Kasi przechodziła jakiś odwyk od komputera?
Pauletta-powodzenia na konsultacji.Trzymam kciuki
Renni-a zapomniałam pochwalić-hicior rzeczywiście pasuje do klimatu
Lecę,bo muszę...Może ktoś mi wyjaśnić gdzie się buzki zapodziały?
Miłego dnia
 
hej

dziewczyny wciskacie zaawansowana edycja i pokazują sie buźki:tak:

lubiczanka mój co 3 godziny co noc:tak:nie jest źle;-)

agusiek wysłałam lubiczance numer na gg:-)

sofik facet przyśle mi nowe kółko ale łożyska nie moge znaleźc:no:

reni ściągnełam sobie w nowej szybkiej wersji,ale czad:-)

miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Marta-no dzęx-wreszcie znalazłam:tak::-D.I co teraz z wózkiem.Jeżeli nie ma łożyska,to chyba podlega pod reklamację-nie daj się,niech Ci wymieni na nowy model:tak:
 
Witamy:-)
Wczoraj miło spędziliśmy dzień w trójkę, Ania się wyszalała, wszystko jej się podobało:-). Śmiałą się ciągle, gadała, a to niby tylko zakupki były:-D:-D:-D. Jak wróciliśmy to miałam nogi w doo.. i kręgosłup mnie bolała. Boże, jaka ja bez formy jestem:szok::szok::szok:

A dzisiaj pranie trzeba rozwiesić, obiad ugotować. Zaliczymy z Anią jakiś spacerek, bo pogoda zapowiada się ładna:-)
 
asieńka pogoda ma byc piękna:-)

lubiczanka całego raczej mi nie dadzą,ewentualnie nowe kółka:tak:

a mi odbija:-)ściągnęłam wszystkie możliwe wersje tej piosenki,mam słuchawki bezprzewodowe i chodze,śpiewam,dzieciaki mają polewke z mamy:errr:dobrze ze K w pracy:-D
 
D.dobry!
Przyznam, ze ja tez nie moge odnalezc sie w nowej "szacie" forum, chyba potrzebuje wiecej czasu. Ale jak dla mnie poprzednie kolory byly lepsze, cieplejsze. Ja dzis busy busy, jutro tez, bo jedziemy z mezem pare apartamentow ogladac, mam nadzieje, ze cos wybierzemy. Obawiam sie, co to bedzie, wprowadzic sie na 2bedroom...ja mam teraz 4 bedroom i ledwo sie miescimy. A przekopalam all co sie da, powywalalam, pooddawalam i dalej mnostwo rzeczy jest. Czlowiek nawet nie zdaje sobie sprawy jak sie zagraca z czasem. Fuuuuj wlasnie popilam cole, a zapomnialam, ze mam wbuzi gume mietowa i jakos tak fuuuuuuuj.
:szok:ja tam wole nie myslec o naszych gratach (swego czasu buszowalismy w second hand'ach:szok:).Jak wymyslilismy przeprowadzke,pierwsza idea to tez mniejsza chatka- chcielismy cos jeszcze taniej-ale w zyciu bysmy sie nie pomiescili..:no:wiec dobrze ze jest jak jest:tak:Poza tym zawsze w ktorejs poprzedniej brakowalo mebli,to polka na ksiazki,to stolik..Tym sposobem przewozilismy sie jakis tydzien..;-)Mam nadzieje ze to byl ostatni raz (zawsze mam taka nadzieje:-D):oo:
Lubiczanko - juz wykombinowalas to podziekowanie za posta..? :happy:
a ja nerw od rana:wściekła/y:od poniedzialku to mega niedobrze:wściekła/y::no:Otoz wczoraj siedzimy sobie w domku,ja w sypialni z mala, A. w livingu;nagle jakis lomot-myslalam ze to A.cos broi, on z kolei ze to mnie cos spadlo,ale nic. Nie odkrylismy co to bylo az do dzisiejszego poranka...Wchodzimy do kuchni a tam szyba zaje... piaskiem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Bachorstwo z sasiedztwa (bo inaczej ich nazwac nie umiem,choc lubie dzieci..)wieczorem ganialo po podworku, oczywiscie po naszym jak zwykle tez:wściekła/y:,wiec wszystko jasne...
Zawsze po poludniu graja w pilke,ktora to jest czesciej po naszej stronie niz na ich 'boisku'.Maja jakies ogrodzenie,ale ono zamiast stac,to lezy:wściekła/y::baffled::eek:A u nas pod oknem jest kupa piasku bo landlord cos tam dzialal,wiec albo rzucili nim specjalnie,albo jeden w drugiego nie trafil.. Mam to w d...:wściekła/y:U nas to nie do pomyslenia zeby bachorstwo po sasiednim podworku latalo! A. byl tam rano ale jeszcze spali-nie omieszkam tak sprawy zostawic.A juz na pewno ani sciany,ani okna myc nie bede:no:
Spodziewam sie w sumie ze jak tam pojdziemy ze skarga to dostaniemy wiekszy ochrzan niz dzieci...a tak sie cieszylam na irlandczykow obok..:no::wściekła/y:
Tichonku - lepiej Ci? Mam nadzieje ze tak:tak:
 
Witam sie

u Nas dzis - 5 stopnia, mnów trzeba polewac szyby w aucie buuuuuu jak ja tego nie lubie...
ale chyba pozniej bedzie wiosennie bo slonko od rana swieci...

Agusiek zdrówka, my dzis idziemy do lekarza, bo juz mam dosc...

MartaF wiem ze masz miec nowe koło ale co z tym lozyskiem ? moze On tez moze je zalatwic ?

no nic uciekam bo czas goni :(

Miłego dnia
 
reklama
Dzień doberek :-) my właśnie wstalismy to mykam śniadanko zrobić na 11 mamy konsultację :tak: jestem ciekawa jak to będzie wszystko wyglądało :confused:;-)

a mi odbija:-)ściągnęłam wszystkie możliwe wersje tej piosenki,mam słuchawki bezprzewodowe i chodze,śpiewam,dzieciaki mają polewke z mamy:errr:dobrze ze K w pracy:-D
o jaką piosenkę chodzi:confused::sorry2: bo mi gdzieś umknęła :zawstydzona/y:

Jak widzę rano ten komunikat to mnie nerw bierze :wściekła/y::wściekła/y: "Nie działa jeszcze logowanie przez Facebook. Staramy się przywrócić tę funkcjonalność, ale potrzebujemy jeszcze trochę czasu." :angry::angry::angry:
 
Ostatnia edycja:
Do góry