reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam
ale piekna pogoda
po imprezce Kamci czuje sie w miare dobrze..tylko lekko zmeczona..impreza udana bylo super...Kamcia wielkie dzieki za zaproszonko no i napewno bede dzisiaj aby osmakowac torcika :)
 
reklama
mamo ady dzięki,fajna piosenka :) coś mnie ostatnio wzięło na starocie

u nas tez ładnie więc może lubiczanka pożyczysz mi wózeczka po 13???to sobie pójde do szkoły na spacerek
 
Witam!

Kamcia, ja na imprezke nie mogłam przyjsc, ale mam nadzieje ze urzadzimy sobie kiedys babski wieczór u ciebie, filmik i winko :tak:

Ja dzis dostałam list z CHB znów sprawdzaja

Musze sie chyba przejechac po te pieluch do SV, Marta dzieki za cynk

spadam obiad konczyć, na razie ;-)
 
moniadan dziękuje,dziękuje ale nie ma za co bo to lubiczanka dała nam cynk:-D:-D

lubiczanka dzięki potem wpadniemy z Szymem po auto:-)
 
Dzień dobry:biggrin2:
Ja tylko tak na szybciutko, bo mam dzisiaj sporo do zrobienia jeszcze:sorry2:

Jaki szok przeżyłam wchodząc wczoraj rano na BB:-p Nawet fajnie wygląda teraz to forum, ale przyzwyczaiłam się do tamtego starego... mimo wszystko pisałam na nim prawie 3 lata, więc ciężko będzie teraz przestawić się na nowości:sorry2: Kwestia czasu i wszystko stanie się normą;-)

Lubiczanko dziękuje za życzenia w imieniu Synka:tak:

Dużo zdrówka dla wszystkich Chorowitków:tak::tak::tak:

Miłego dnia:biggrin2: Jutro przywitam się z PL...:happy:
 
Witam sie i ja.Mam do d..internet wiec co wejde,poczytam chce cos napisac ..i ciach ni mam internetu.Cos u nas robia i internet chodzi jak chce..Mam nadzieje ze po robotach bedzie chodzil jak zloto bo jak narazie krew mnie zalewa! U nas sloneczko pieknie swieci,czekam na meza pojechal na chwilke do roboty a ja robie farsz na pierogi bo wczoraj zrezygnowalam,za ladnie bylo.Dzis mnie nie omina ale przynajmniej mam pomocnika ktory mi chalupe posprzata i dzieckiem sie zajmie.
Jeszcze musze jechac do sklepu bo dzis kupujemy nastepne lozko do sypialni i musze je zobaczyc ,i do centrum ogrodowego bo zamierzamy sobie ogrod troche upiekszyc wielkimi roslinami w donicach ale nie mam pojecia jakimi,wiec jedziemy po porade do znajomego
No dobra nie przynudzam.Do wieczorka.
 
Ostatnia edycja:
Wolfia oby nie było odwołań lotów bo wichury nadchodzą nad Polskę.
W każdym bądź razie udanego wypoczynku :tak:

Dziewuszki,która jechała do Polski autem?
Możecie mi wszystko opowiedziec?
Czyli czy płyneliście do Anglii czy prosto do Francji.Jak długo się przemierza Anglię do eurotunelu.
Ile się płaci za eurotunel i jak długo z Francji do Pl? Czy się gdzieś zatrzymywaliście?
Na co trzeba zwrócic uwagę i jakieś przydatne wskazówki.?
Plisssss :sorry2:

Ciepełko piękne na dworze.Zaraz dam dzieciakom zupkę i idziemy łabędzie karmic :tak:
 
reklama
hej,
ja dzis od samego rana wsciekla chodze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy: bo moj kochany laptopik sie popsul, zaraz jade go oddac w dobre raczki,moze nie jest tak zle,modle sie tylko aby wszystkie zdjecia byly cale.pisze do Was z kompa ktory jest tak wooooollllnnnny,ze chyba mnie zaraz cos trafi:wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry