reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dzien doberek.Mnie sie tez nie podoba nowa szata,ciasno jakos:confused2:
Pedze na sniadanko,a potem hmm .ladna pogoda,wartoby gdzies sie wybrac ale sie waham...Poza tym obiecalam mezowskiemu pierogi.:cool:
 
hejka,

Kamcia-udanej imprezki zycze,no i oczywiscie wszystkiego naj, naj! Chetnie bym wpadla ale "troszeczke" za daleko:-(.
Gastone-ale dobra zonka z Ciebie,zamiast odpoczywac,Ty za pierogi sie bierzesz!
Z drugiej strony jak sobie przypominam jak ja bylam w ciazy mialam takiego powera,ze szok:szok:,moglam dom do gory nogami przestawic,a w kuchni tez bylo ciekawie,slodko,kwasno,keczupowo,musztardowo czasem nawet wszystko razem:-)
Pauletta-a jak ty sie trzymasz bo ty kobito zaraz rodzic bedziesz.
 
Witam:tak:
U nas piękna pogoda,zjedliśmy śniadanko i wybywamy z młodym na hulajnogę,ale tylko w okolicach domu bo ja nadal połamana,osmarkana,zakasłana i łeb mi naparza jak szalony:-(Ale może się przewietrzę i odżyję trochę:sorry:
Kamcia:Zdrówka,szczęścia,pomyślności!
Nowe forum:Hmmm....jakoś tak jasno się zrobiło,ale jak na razie bardziej podobało mi się wizualnie "stare".Jakos takie weselsze było,czy cuś...I buźki tu takie maleńkie...:eek:Za to podoba mi się,że całe suwaczki widać,nie trzeba z boku przewijać:tak:
Spadam,miłej niedzieli.
 
Wolfia-racja,przecież dziś Kamcia tylko wychodne z okazji urodzin robi-wtopa:p,ale za to spóznione życzenia dla Wiktorka-niech Ci wyrośnie na szczęśliwego człowieka
A wiecie o co kaman z tymi podziękowaniami na avatarze??
 
Hallo!

Dziwnie mi na tym forum jakoś.... :confused2:

Nic ostatnio się nie udzielam,bo nie mam czasu ani weny do pisania....
Martwię się strasznie,bo mój synek nie chce mleczka...:-(A już sie cieszyłam,ze załapał butlę odkąd zrobiliśmy pożegnanie z cycusiem(220-260ml wypijał)
Od poniedziałku zmniejszył mu się apetyt, a od trzech dni jak widzi tylko butelkę to odpycha rączkami.
Próbowaliśmy z różnych kubeczków i butelek przeróżnych kaszek na wodę i na mleko.Kupiliśmy trzy rodzaje mleka i nic nie chce:no:.W nocy obudził się i płakał bo był glodny,ale dal sie namówić tylko na kaszkę z łyżeczki i herbatkę!
Wcześniej miał butle około trzech razy w dzien i 2x w nocy.Teraz ostatnio pił wczoraj w nocy tylko raz ,w dzien nic i do nie dawna wogóle nic!
Godzine temu wpadłam na pomysł i dałam mu mleko modyfikowane z deserkiem Monte bo to ma dobry smak i wytrąbił cała butlę.Az mi się lepiej troszku na duchu zrobiło,ale nie wiem jak to ma wyglądać dalej...
Tak to je obiedki,deserki itp,ale apetytu to on juz takiego nie ma...tak w małych ilościach...
Nie wiem co myśleć,czy to chwilowe tylko czy jak? Miała któraś z Was podobny problem????

Kamcia sto latek!!!
Tichonku ,biedna ty jesteś!Wracaj szybko do zdrówka
Karolinanicola jak tam teściowa?Dokucza bardzo??

Aaa zapomniałam się pochwalić,ze Dominik już chodzi trzymając sie swojego wózeczka oczywiście.
Dzisiaj kupiliśmy mu klocki na podloge ,bo mu się nóżki strasznie ślizgały .Patrzymy a ten
idzie :szok::szok:Troche nie pewnie jeszcze ,ale kilka kroczków już stawia:tak:
Aż miałam świeczki w oczach....
Trzy dni temu zaczął się sam podnosić....a teraz to:szok::szok:
Tylko patrzeć jak lada dzień zacznie zasuwać...moje maleństwo kochane...
 
reklama
ulalalaa - faktycznie cisza tutaj jakaś... może dziewczynki muszą się przyzwyczaić do nowej szaty graficznej...;-)
Dyta - gratulacje dla Synka - szybciutki jest:-D
Tichonku - kuruj się bidulko - i wygrzewaj w łóżku;-)
Misia - współczuję tych ząbków... mam nadzieję, że niedługo to potrwa...:sorry:
Didi - rozmawiałam z Aanią - przyjedzie ze mną :tak:
a u nas w końcu cisza...:sorry: imprezka się skończyła, nawet ślad nie został po jedzonku...:eek: nie wiedziałam, że kilka dziewczynek w wieku 10 lat potrafi zrobić tyle hałasu:szok: ale moje dziecię było szczęśliwe ;-) cały czas był w centrum uwagi ;-)a teraz padł i ciekawe o której wstanie...
 
Do góry