reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Odzywam się żeby nie było jeszcze nie urodziłam ale jestem wpieniona maksymalnie :angry::angry::angry::angry: nie mogę się zalogowac na swoje konto:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: od początku logowałam się przez facebooka i to im jeszcze nei działa piszą że potrzebują na to jeszcze trochę czasu:crazy::crazy::crazy: dla mnie ten nowy design forum jest strasznie zimny :confused2: na starym jakoś tak cieplej ...przytulniej było:sorry: ciekawe kiedy będe mogła ze swojego konta korzystać :confused2::confused2::confused2::confused2:
Dzisiaj całkiem miło spędziłam dzionek byli goście a popołudniu poszlismy na spacerek po parku i byłam w szoku bo moje maleństwo prawie cały czas szło alejkami za rączkę bez prób ucieczki czy wyrywania się po prostu uczestniczył w spacerku tempem big mamy :tak: dopiero jak na koniec zahaczyliśmy o plac zabaw i się rozbawił to zaczął zwiewać i trzeba było go gonić tzn P go gonił bo ja już w stanie nie byłam po tym spacerku :sorry: teraz oglądam "Masz wiadomość" bułeczki pieką się w piekarniku na kolacyjkę mam flaczki mniam ;-) i udało mi się namówić męża aby wcześniej wyłączył kompa i poprzytulał się ze mną na kanapie przy filmach ale to jak Wiktorek pójdzie spać czyli za jakąś godzinkę :tak::tak: tylko jeszcze mu zapowiedziałam że łóżkowego finału dzisiaj nie będzie bo nei chcę ryzykować przed jutrzejszą konsultacją Wiktorka :no: ale za to od jutra seks codziennie:tak: ale mu się micha ucieszyła :-D:-D:-D:-D
dyta właściwie to może spróbuj dawać Dominikowi butle przez sen tak ok 23. Wiktor w tym wieku już nie jadł po nocy właśnie dawałam mu ok 23 butlę przez sen i do rana już nic ...a jak miał 1,5 roczku to całkiem butlę odstawiliśmy tylko kaszka przed snem z łyżeczki i dopiero amciu rano.a tej butli o 23 to i tak ok roczku już nie dawałam :no: pamiętam że jak moja pediatra usłyszała jak WIktor miał 6 m-cy że jeszcze je butle w nocy to mnie zrypała :sorry: powiedziała że już powinien przesypiać nocki bez jedzenia aby własnie mu dawać ostatnią między 23-24 jak śpi to przez sen i tyle;-)aaa w PL sklepach jest mleko bananowe albo waniliowe tylko nie iwem czy one nie są przypadkiem od roczku:sorry: może po prostu mu te mleczka normalne bez samkowe nie smakują :sorry: No i gratuluje postępów :tak::tak:
renni czuję się dobrze tylko mi kręgosłup okropnie dokucza ale nie czuję się na poród w tej chwili ale jak wiadomo przychodzi znienacka :sorry:
Andzulina i jak się przyjęcie udało?? przeżyłaś?? :sorry::-D
 
reklama
Pauletta - a ja już się zastanawiałam, dlaczego Cię nie ma... a przyjęcie ok:) w sumie większość czasu i tak spędziłam poza domem (szybkie zakupy, lekarz itp) ale i tak załapałam się na tańce i wygibasy ;)
mój Igor od 3 m-cy nie je w nocy. jak się przebudzi, to wystarczy, że go pogłaskam i idzie spać dalej. ostatni posiłek (butla) je po kąpieli czyli ok 19.30 - 20. a rano wstaje ok 7, ale butlę je dopiero ok 8.30-9 wcześniej to nawet nie ma mowy o śniadaniu - ewentualnie herbatki się napije...
Pauletta - daj jutro znać, jak było na konsultacji z Wiktorkiem. no i może nie szalej za bardzo z P, bo przecież spotkanko mamy we czwartek;)
 
Hejka
Lubiczanko dzięki za info :-) Mój m.jest ostatnio zbyt nerwowy by jechać w ciemno, więc póki co szukam czegoś sprawdzonego.. Poszukam w necie - może cosik znajdę..ale kusi nas kolejny najazd na Bunratty - tam tak ślicznie było..i mohery..bo tam jeszcze nie byliśmy..ale to kaaaawał drogi :confused2:
didi co z tego ze ładnie wygląda:-(jak sie do niczego nie nadaje:no:
Mój się nadaje..:-p Widocznie jakaś ukryta wada była.. Prześlą kółko i będzie jak nowy :-)
hmmmmm.......

No to wychodzi na to że albo "mamy chody" w przychodni albo wychodzimy tak szybko ze nie nadążają nas skasowac... :eek::sorry:
W sumie to nie pytałam czy powinnam zapłacić ale też sie nikt nie dopominał więc co będę się narzucać... :sorry:
Mary..lepiej się przygotuj, że jednak zapłacisz.. Ja tak miałam z pierwszą wizytą.. Myślałam, że przychodnia nie pobiera opłaty za 1 wizytę w ciąży a tu po kilku miesiącach przyszedł rachunek.. A też byłam tam potem nie raz i nic nie wspominali o tej płatnej wizycie..:eek: ale byłam zawsze przygotowana jakby co i nosiłam te 50 euro na wizyty.. Trzymam kciuki by Ci jednak umorzyli bo ładna sumka może Ci się zebrać..:confused2:

A co do nowej skórki..uwielbiam niebieski ale fakt..jakoś tak zimniej się zrobiło..:frown: a może w związku z nowościami..rozszerzy się zakres buziek..:happy:
 
hej
ja dzisiaj busy:-)cały dzien na wysokich obrotach:sorry:

kurcze kumpel połamal wczoraj noge w 2 miejscach i miał dzisiaj operacje:-(a najgorsze jest to ze u tych co pił to sie okazali bydlo nie ludzie:no:(mojego byłego siostra to mnie to wcale nie dziwi)nawet na pogotowie nie zadzwonili:no:spał z tą nogą do 10 rano:szok:dzisiaj miał operacje a padła mu bateria i nie wiemy co sie z nim dzieje:no::-(

Joannn łożysko w przednim tez mi poszło,ty jak patrzyłam na fotkach masz całkiem inny stelaż i koła i pewnie dlatego lepsze :)
 
Ostatnia edycja:
renni sorki ale dopiero odsłuchałam piosenke którą wrzuciłaś:sorry:boska!!!:tak::-)net mi coś szwankuje a teraz sie nudze to poczekalam az sie zaladuje,dawaj więcej takich piosenek:tak::-D

ale teraz ide spac bo cisza tutaj:-(
dobranoc;-)
 
O mama mijaaaa a co to z tym forum się zrobiło:szok::szok:
Pare dni nie ma człowieka i tu takie zmiany. Ledwo się mogę połapać o co biega.
Ja jak zwykle zajęta z wiadomego powodu, mam teraz teściową w domu ale to tylko pare dni :tak:
Jak na razie nie wchodzi mi w drogę i dogadujemy się co trzeba to sobie powiemy i jest spoko, ale nie będe zachwalać półki co:-) Dziś byliśmy w Dublinie pierw na mszy niedzielnej a potem już tylko biegańsko to tu to tam. Mieć wóz pieniędzy i byłoby superrrr tyle sale:-D:-Dpozatym pogoda nie nastrajała do spacerku po deptaku dublińskim zimno brrrr. I tyle nowości u nas. W środę znów do szpitala na badania krwi; ciekawe jak białe ciałka teraz będa wyglądać trzymajcie kciuki by było już tylko dobrze.
Ach bym zapomniała
Kamcia STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM ..........
Dytka Dominiś szybko robi postępy w chodzeniu wiedzialam od razu że tu nie będzie raczkowania cieszę się razem z Tobą. ps, z teściową jak na razie ok chyba się mnie boi:-D:-D:-D
Tichonek a Ty co bidulko teraz i kaszel i katar :-(marsz do łóżka:laugh2:
Pauletta pewnie już byś chciała się rozpakować a z drugiej str, to się zaczną busy dni:tak:
To tyle na dziś idę spać bo padam staram się wszystko robić by moja teściowa nic mi nie zarzuciła i chyba mam za dużo już na głowie na nogach. Więc dobranoc dziewuszki.. sweet dreams
 
Przyznam, ze ja tez nie moge odnalezc sie w nowej "szacie" forum, chyba potrzebuje wiecej czasu. Ale jak dla mnie poprzednie kolory byly lepsze, cieplejsze. Ja dzis busy busy, jutro tez, bo jedziemy z mezem pare apartamentow ogladac, mam nadzieje, ze cos wybierzemy. Obawiam sie, co to bedzie, wprowadzic sie na 2bedroom...ja mam teraz 4 bedroom i ledwo sie miescimy. A przekopalam all co sie da, powywalalam, pooddawalam i dalej mnostwo rzeczy jest. Czlowiek nawet nie zdaje sobie sprawy jak sie zagraca z czasem. Fuuuuj wlasnie popilam cole, a zapomnialam, ze mam wbuzi gume mietowa i jakos tak fuuuuuuuj.
A wczoraj w tv lecialo passion of the christ i jakos nigdy wczesniej nie zabralam sie za ogladanie tego filmu, jestem wstrzasnieta, sceny makabryczne, trzeslam sie potem przez godzine.
 
renni sorki ale dopiero odsłuchałam piosenke którą wrzuciłaś:sorry:boska!!!:tak::-)net mi coś szwankuje a teraz sie nudze to poczekalam az sie zaladuje,dawaj więcej takich piosenek:tak::-D

ale teraz ide spac bo cisza tutaj:-(
dobranoc;-)
Ta piosenka zawsze kojazyc mi sie bedzie z pokazow mody w 80/90 latach, a my tu ostatnio taki maly pokazik mielismy:tak:, wiec podklad tez jakis musial byc do stworzenia atmosferki.:-);-)
 
Witam sie wieczorowa pora
c009.gif

ale dziwne forum sie zrobilo:szok: te emotki takie jakies rozmazane...

jedyny plus tego ze widac całe podpisy ...

U nas nic nowego, ciegle chorojemy...:-( juz mam dosc, katra, kasze... ale bez goraczki ufff, wiec spacerujemy zeby katra ktory sie u nas zadomowil poszedl precz :-(

Podczytuje Was ...czesto ...

Marta F Ty to masz z tym wozkiem i co teraz ?? kupujesz nowy czy ten sie da naprawic...

Dytka synek zdolniacha ... moj juz smiga jak szalony, kiedy to bylo jak On siedzial grzecznie :-D

Larcia ogladałam ten film bardzo smutny i tez po tym filnie mialam ciarki na ciele i spac niemoglam... a cola i mieta masz racje fuuuj...

Kamcia 100 lat dla Ciebie
a122.gif


Tichonek zdrówka kochana , wiem co to choroba ja do siebie od swieta dojsc niemoge :-( te zatoki mnie wykoncza i choroby dzieic... buuu

Pauletta trzymja sie juz nieldugo przytulisz córeczke ...

jutro juz 1 marca :szok: ale ten czas zapiernicza , 9 dni i Fi bedzie mial ROK... a co dopiero sie urodzil...

nic zmykam spac
c010.gif
 
reklama
Gdzie wywialo wszystkie mamusie :-)

Sofik kuruj sie, ale teraz duzo ludzi chorych, wirus jest, gp mi juz w grudniu mowila, ze luty bedzie najgorszy. I fakt- kazdy z moich znajomych chorowal wlacznie z Nami.
 
Do góry