reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Misia - dzięki za info :tak:
Tichonku - a może twój mężowski niech cię rozgrzeje:sorry: po co ci jakieś plastry... kaskę tylko wydasz...;-)
aaa - chciałam wam powiedzieć, że mam koleżankę z ennis, która nas podczytuje, ale wstydzi się zagadać:sorry: także Aniu B. z Ennis - ujawnij się w końcu:tak: mówiłam ci, że powiem wszystkim:-p
uciekam już nyny - moje dziecię ma nosek zatkany, więc trochę zaczął się przebudzać w nocy:-( zaaplikowałam mu wodę morską (dzięki dziewczynki za radę) i zobaczymy, jak będzie dzisiaj.
spokojnej nocki:-)

aaa - i Anineczko - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO - 100 LAT !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emili wszystkiego naj z okazji urodzin!
Spoznione :zawstydzona/y:ale szczere:tak::-)

[
Aaaaaa-podpisałam umowę-przeprowadzamy się:-D
no to super....wreszcie bedziecie mieli spokoj z olejem;-)

czytalam ze gadacie o zupkach.
Wiec ja zaczynalam o samej marchewki ale najpierw ze sloiczka...pierwszego dnia dostal 3 lyzeczki pozniej 4...i chyba przez 4 dni jadl marchewke a ja obserwowalam czy mu nic nie jest.
pozniej marchewke z ziemniakiem...potem do tego pietruszke....najpierw gotowalam bez miesa,za to dolewalam oliwy z oliwek,ale z racji tego ze oliwa z oliwek zmienia smak to dodawalam maslo.
Dopiero jak maly skonczyl 5 miesiecy to zaczelam podawac mu miesko i najpierw byl to krolik:-).
Dodam ze ja zaczelam wprowadzac jak mlody mial 3,5miesiaca bo nie chcial pic mleka,wiec musial cos jesc....
Wiem ze nie ktorzy pediatrzy,(wiekszosc) zaleca zeby dziecku karmiacemu butelka wprowadzac stale pokarmy po 5miesiacu lub po 4 a karmionemu piersia po 6......

Czytalam Was wczesniej ale moj Szym o 22 sie obudzil i strasznie plakal:-(dalam mu czopka glicerynowego i strasznie zaczal sie wyginac,widac bylo ze go brzuszek boli....plakal biedak ponad pol godziny az wreszcie zrobil kupe...
Juz dawno nie mial z tym problemu...mysle ze cos znalaz na podlodze i zjadl:rofl2:
Pzreciez to taki maly okurzacz:sorry:

Anineczko ja tez Ci zycze 100lat
 
anineczko :sorry: sto lat powtórzę chórem za dziewczynami - oby Ci się ...dobrze wiodło ...z miłością nadzieją i wiarą ...:rolleyes2:
 
Witam dziewczynki! Ja dziś na odwyku od kompa, dopiero teraz zasiadłam, oj miałam nadrabiania:tak: Widzę że temat rozszerzania diety u dzidziów przerabiałyście. Ja pierwszy raz podałam małej jabłko gdzieś pod koniec 4 miesiąca a zupki po skończeniu 5. Teraz Emilka wcina prawie wszystko, a wszczególności smakują jej nasze obiady:-)
Mój fotel do karmienia spełnia teraz inne funkcje 1służy Emilce do chowania się za nim i robienia akuku 2wieczorami zasiada w nim M przy ps

Lubiczanko ty to masz nosa do wyszukiwania fajnych domków. My od dłuższego czasu poszukujemy ale bezskutecznie:-( Może Cię zatrudnie ( ile bierzesz za takie zlecenie?):-)
Anineczko 100 latek w szczęściu i zdrówku:-)

Dobrej nocki wszystkim (mam nadzieje że dzisiejszej nocy moje dziecię też mnie tak miło zaskoćzy jak poprzedniej - przespała calutką nockę nawet bez pobudki na jedzonko, wstała przed 8 dostała butlę, przytuliła się do mamusi i pospała do 10:szok:)
 
Lubiczanko-chatka super!gratulacje, ze w koncu umowa zostala podpisana!!!:-)
Tichonku-bylam dzisiaj w super value i faktycznie plastry sa!!!Moj J tez mial kiedys ten problem,dostal jakies tabletki przeciw bolowe od GP-na recepte,strasznie mocne:szok:,ale pamietam ,ze byly skuteczne.Jak cos to przekopie apteczke i podam ci nazwe.Plastry tez uzywal ale chyba te z pl.

A co do Irlandzkich rodzicow -
dzisiaj w sklepie babke widze z malym malenstwem na rekach ,dziecko moze mialo jakies 4-5mies,polnagie,bez bucikow,bez skarpetek!Ubrane bylo w spodnie od pizamki,sweterek no i czapke(chyba przez pomylke)
Dziecko cale sine nogi mialo:szok::szok::szok:i wogole jakies takie niewyrazne bylo!
Bardzo czesto sie z tym spotykam, ale za kazdym razem jestem wsciekla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A najlepsze, ze owa Pani ubrana byla jak na zimowa pore przystalo.
Wiem, ze my matki polki mamy manie przegrzewania dzieci ale co te kobiety irlandzkie robia SZOK!!!
 
witam;-)

anineczko 200lat!!!:-);-)

madbebe własnie słyszałam jak kuzyn z Suwałk tak przekręcał:tak:niepomyślałam ze wy tak wszyscy:-):-D

ja dzisiaj robie nalot na Clonmel:-)dzięcię wstało w nocy tylko 2 razy więc sie wyspałam:tak:

miłego dnia;-)
 
Witam
Anineczko-ładnie się tak ukrywać i słowem nie odzywać-Wszystkiego najwspanialszego na świecie-taka osóbka jak Ty na to właśnie zasługuje:tak:A-miałam się zapytać jak wybrnęłaś z tymi prezentami dla znajomych
Madbebe-anoć ja słyszałam o takim przekręcaniu-jak piszę z moją siostrą na gg,to zawsze każe mi się uspokoić-tak samo z przekręcaniem pisowni(np znóf to samo)
Pauletta-robimy nalot w sobotę,może być
MamoAdy-na ww proszę o Twój nr-może i Ciebie wyhaczymy?
Marta-hmmmm-a,że ja jeszcze nie siedziałam na tym Twoim cudeńku:eek::confused2:
Renni,Moniak,Andzulina-a dziękuję...Mam szczerą nadzieję,że sprawy znikającego oleju zostaną tu w tym domku
Moniak-pierwsze zlecenie gratis:-DA gdzie mieszkasz i czego szukasz(ile bed,wolno stojący,czy może być sąsiad)-rozejrzę się na rynku:-p
Tichonek-powodzenia dziś,mam nadzieję,że plecki już tak nie doskwierają
Kamcia-z wielką chęcią poszłabym czcić z Tobą urodzinki....Ta piep..ona odległość:wściekła/y:
Misia-a Alowi dawałaś zupki zrobione przez siebie czy te ze słoiczka?
renni-mistrzostwem świata była pewna Irlandka,którą widziałam zeszłej zimy-ona opancerzona jak misiek polarny,a dzidzia-max 3 mies w body i skarpetkach-i maszerują do sklepu:angry::no::crazy:.Zawsze w takich sytuacjach mam ochotę zagadać babsko,czy chciałaby być na miejscu maluszka
Ewelcia-ach ten Twój mały odkurzacz-mam nadzieję,że już mu dobrze(na brzusio możesz mu położyć np.ciepłą tetrówkę)
Wiesieńko-nie ma sprawy:sorry:Mam nadzieję,że uda mi się skorzystać z pomocy Margaritty.I przy okazji wielkie dzięki Wam kochane Dublinianki za odzew w mojej sprawie:tak::-)
Hmmmm-uciekam-oczywiście w pidżamie siedzę.Jak i reszta rodzinki:eek:
Miłego dnia Wam wszystkim
 
D.dobry
lubiczanko
(zajrzyj na socjalny;-)),MartaF-no widzisz, bo my ze wschodu tacy 'przekreceni' jacys:-D
W sumie rozsadnie brzmi z tymi zupkami,zamiast kleikow:szok:nigdy nie spojrzalam na to od tej strony.Ja sloiczkow tez mam juz moze z 20cia,ale...juz sama nie wiem.Ehh
anineczko-spelnienia tego o czym marzysz i drugie tyle ode mnie!
 
Anineczka--100LAT W ZDROWIU I SZCZĘŚCIU :tak: a ja z nowiną pisałam wam że Julka ma na dole jedynki a dziś znalazł brat do góry dwójki ciekawe a jedynek nie widać już sobie ja wyobrażam mały wampirek hahaha
 
reklama
D.dobry
lubiczanko (zajrzyj na socjalny;-)),MartaF-no widzisz, bo my ze wschodu tacy 'przekreceni' jacys:-D
W sumie rozsadnie brzmi z tymi zupkami,zamiast kleikow:szok:nigdy nie spojrzalam na to od tej strony.Ja sloiczkow tez mam juz moze z 20cia,ale...juz sama nie wiem.Ehh
anineczko-spelnienia tego o czym marzysz i drugie tyle ode mnie!
Ja jaknajbardziej z zachodu i też przekręcona(ur.w gorzowie wlkp)
a słoiczki kolekcjonujesz,ale jeszcze nie dawałaś Wiktorii?
Emilii-ależ tempo przybrała córcia z tymi zębólkami
 
Do góry