reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Jednak mi nie pomożecie co do pralki ale kupiłam szare mydło i nożem naścierałam do pralki włączyłam na 95c zobaczymy co będzie niby to mydło zabija zapach zobaczymy...:tak:
A ze tak zapytam gdzie mozna kupic szare mydlo? Bo ja szukam i nie wiem gdzie kupic i jak sie wogole nazywa?
 
reklama
lub zamiast oliwy masło:-). Na początek wystarczy marchewka i ziemniak, potem jak się przyzwyczai to pietruszkę, brokuła i coraz więćej warzyw, od 6 miesiąca mięsko. Soli ni dodaję

ja tyko dodam,ze Al od poczatku jadl zaupy namiesie,czyli od 4 miesiaca. Im szybciej z miechem tym lepiej...wedlug mojej pedi z PL. I na dobre mu to wyszlo. Z jedzeniem nigdy problemow nie mileismy i nie mamy. Je wszystko jak leci! A zaczelismy w 4 miesiacu wlasnie od zup. Tydzien pozniej jadl juz obiady,desery i wszystko inne. W tej chwili ulubionym pzrysmakiem sa paluszki z sezamem i maca!:-)
 
Gastone- ja szare mydło kupiłam w Polskim sklepie w Tuam ale myślę że w Galway też jest :-) nic nie pomogło nie mam pojęcia co zrobić już mi się dywaniki skończyły :tak::tak:w domu do prania bo rzeczy normalnych boje się włożyć :szok:
 
A ja już mam swoje krzesełko P mi złożył ale nawet nei zdążyłam na nim usiąść i chyba mi się uda dopiero jak mój synek pójdzie spać bo nie daj mi dojść do niego:baffled::sorry2: i tylko każe mojemu m się bujać :-D:-D:-D P się mnie pyta dla kogo chciałam kupić ten fotel dla siebie czy dla Wiktora :confused::-D
 
pauletta ty tylko z synkiem musisz sie dzielic a co ja mam powiedziec:sorry:na dodatek jak ktoś przyjdzie to tylko na ten fotel siada:confused2:

a ja sie dowiedzialam ze nie tylko lubiczance olej podprowadzają:no:sąsiadka powiedziała mi ze jej idzie 500 euro na miesiąc:szok:i ktos jej powiedział ze to normalne:eek:u drugiego 400euro na 1,5 miesiąca:confused2:a u mnie jak mam Jessie 200 na 2 miesiące:sorry:
 
Witam
My dzis z Olivierem ciasteczka robilismy mniam:)
Jutro do pracy i w sobote jade po mame na lotnisko:)

Laski jest jakas chetna na wyjscie w niedziele ok 21 do baru z okazji moich urodzin napewno bedzie wesolo:)

Miłej nocki
 
witam,
ja dziś tez odwiedziłam tax office i dostaniemy zwrotu ponad 200jurkow:-D:-D:-D, ale to za wydatki na lekarzy i leki, wiec warto trzymać rachunki. Jesli chodzi o zwrot za mieszkanie to nam co roku sami tax zmniejszają wiec nawet nie musimy składać. Prawda jest ze nie trzeba miec wszystkich danych landlorda żeby dostać zwrot i 5 lat wstecz mozna sie ubiegać.
lubiczanka -chętnie bym pomogła ale 10/03 lece do PL wiec :-( niestety nie dam rady
 
Lubiczanka, Asienka - ja sie tak tylko zastanawiam - czy to aby nie za wczesnie na rozszerzanie diety?? Ja wiem z kazda mamusia chce jek najlepiej do swojego dziecia...ale one maja dopiero 3 i odpowiednio 4 mc ...

a z tymi listami z SWO to gdzies doczytalam ze jest tak ze : to wszystko tak dlugo trwa bo oni oszczedzaja kase jak wysylaja duze ilosci listow - taka maja umowe z poczta, tak ze czesto zbieraja listy i one czekaja na wyslanie w Mail Roomie :D , i to moze byc tak, ze urzednik wydrukuje go w poniedzialek.. a list jest wysylany w piatek..a dochodzi do Ciebie w pn czy wtorek i stad to opoznienie..
tak tez wlasnie wykombinowalam ze oni je zapewne przetrzymuja..Nie mogliby w takim razie produkujac te pisemka umiescic np. daty o te kilka dni do przodu:eek:
ja swego czasu tez sie zastanawialam coby malej jakies dodatkowe jedzonko wprowadzic,ale mi przeszlo, bo i powod pomyslu zniknal-mialam wrazenie ze mala sie nie najada bo czesto sie budzi w nocy,ale widocznie chciala mi w ten sposob powiedziec ze juz jej z nami za ciasno i zebym sie wreszcie wziela w garsc i zaczela karmic na siedzaco,a nie przez sen...:-D Generalnie stwierdzilam ze nie bez powodu lekarze zalecaja karmienie do 6mc. W Twoim przypadku misia bez watpienia Alowi brakowalo kalorii;-),bo urosl Ci straszliwie;stad zalecenie pediatry. W sumie co lekarz,to opinia,ale ja tam zostaje przy samym cycku:tak:

Zna może któraś z Was moje kochane dobry sposób na zmazanie długopisu ze ściany????????????????


szkoda że nie na odwrót z wrocławia do shannon :-:)sorry::sorry::sorry:
a gumka do scierania probowalas? nie wiem jak to dziala na dlugopis,ale sprobowac mozesz...

a ja sie dowiedzialam ze nie tylko lubiczance olej podprowadzają:no:sąsiadka powiedziała mi ze jej idzie 500 euro na miesiąc:szok:i ktos jej powiedział ze to normalne:eek:u drugiego 400euro na 1,5 miesiąca:confused2:a u mnie jak mam Jessie 200 na 2 miesiące:sorry:
moze to zlodziej ja uswiadamial o normalnosci takiego zjawiska.
Zapomnialam lubiczance napisac z tym piecem..Nie chodzilo mi o ustawienia czestosci grzania,ale o regulacje temp.Piec mozesz ustawic pod katem temp. grzania.Nasz np. grzeje kilka minut,nastepnie sie wylacza bodajże na 15min i tak w kolko.Z tym ze u nas jest ustawiony na zero-czyli na min.Anyway 500euro na miesiac to gruba przesada.
Dziewczyny macie jakis namiar na tlumacza?Potrzebuje akt urodzenia malej na polski przetranslejtowac,a nie chce mamie zlecac w polszy bo ona nigdy nie bierze ode mnie za nic siana
:eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry