reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
hej babki
nie mam czasu czytac ale wpadlam tylko powiedziec ze my juz na nowej chatce i tam nie ma neta jeszcze wiec sie zegnam na troche mam nadzieje ze mnie nie zapomnicie :)
 
HEJKA mamuski :-)
Kurde od kilku dni nie mam neta tzn mam przez 5 sec i znika:szok::baffled:nic nie moge napisac
Ja czywiscie tez sie pisze na impreske misi wiec dziewczyny jakbysmy mialy jechac razem z knocknacarry i mialaby ktoras kawalek siedzenia albo chociaz podlogi :-Dto nie zapomnijcie o mnie :sorry2:;-)
Misia skoro Twoje kolezanki sie przebieraja to moze my tez cos z lekka zorganizujemy oczywiscie we wlasnym zakresie co??? moze chociaz jakies rozki:cool2::-Dtylko bysmy musialy sie na cos umowic wspolnie;-)

Aaniaa jak dzis synek??
Moniak a Ty sie nie przylaczysz na panienskie???
A ja sie musze pochwalic ze mamy pierwszego ząbka !!!! wparawdzie go nie widzialam ale slyszalam dzis rano...wkoncuuuuuuuuuuuuu!!!
pozdrawiam
 
reklama
Misia to Ty o mnie jeszcze pamietasz? :-) Jako milo!
Ja chetnie bym przyszla, bo juz mam wolne, ale niestety nie chce sie forsowac, lezalam w tym tygodniu w szpitalu na patologii ciazy :baffled:
Wiec sama rozumiesz...
Ale to jeszcze tydzien, wiec jak sie cos zmieni, to dam Ci znac :tak:
Pozdrawiam Dziewczynki!
 
Do góry