reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

jsz 25 ja kiedyś byłam u Sochackiej w Medicusie.W sumie tylko raz byłam,ale słyszałam o niej dobre opinie.Sama też byłam zadowolona z wizyty.
Mój Antek też ulewał,ale chyba nie tak mocno jak Twój mały:sorry:
Mojemu się zdarzało aż do 10 miesiąca życia.
Jak był mniejszy to codziennie,też wiecznie prałam i przebierałam.
Spał tylko na bokach bo na wznak bałam się go kłaśc.
Robiłam cuda na kiju,odbijanie,kładzenie wyżej główki.Nic.Dopiero z wiekiem co raz mniej aż w 10 miesiącu skończyło się na dobre.
O położeniu na brzuszku mogłam pomarzyć.
U nas nic nie stwierdzono,ale jeśli jest aż tak źle to moze to byc refluks.:-(

Tichonku,no to fachowiec się wykazał :-D:-D
Życzę Wam aby nie zastała Was następna zima z tym sufitem :sorry::eek:
 
reklama
jesli chodzi o mnie i o mja radosc przy karmieniu Ewy to luz..pije ona butle..haha..
ale Albert jak dostal zeby i ciagnal cyca to nie gryzl mnie no chyba ze zasnal ciagnac i cos mu sie przysnilo to mnie dziabnal..a wtedy łłoooo..widzialam cale konstelacje gwiezdne...:-D:-D:-D
 
jsz25 - czytalam o tym troche,bo moja mala tez sporo jak na moje oko ulewa,czasem wrecz chlusta pokarmem,ale u mnie mysle,ze moze go miec chwilami po prostu za duzo,bo sporo czasu spedza przy cycku..Wiele jest powodow ulewania,jeden z nich wymienila anineczka,a czytalam tez,nie wiem na ile to prawda,ze moze to tez byc efekt alergii pokarmowej na mleko,jesli ulewa wszystko co zje..A jak w ogole z waga,sprawdzalas czy przybiera?Mysle ze kontakt z lekarzem to jedyne rozwiazanie..pozdrawiam i zycze aby sie znalazlo źródło problemu:tak:
 
Dokładnie tak jak madbebe mówi,jeśli przybiera na wadze prawidłowo to raczej nic strasznego się nie dzieję.
Aaa i pamiętaj! To co wydaje Ci się ogromną ilością ulewaną wcale nie jest straszne.
Mi się zawsze wydawało,że Antek ulewa wszystko,ale gdyby zebrac to na łyżeczkę będzie tego tylko kilka ml.Tak mi lekarz tłumaczył
 
:wściekła/y:kurna chata...dupa ciagle mi wywala ze invalid file jak kopiuje teg osuwaczka...wrrr...juz mi sie znudzilo, jak bede miala nerwy na to to powalcze :laugh2:

Gastone a tego Zia ogladalas osobiscie, ma moze ktos ze znajomych? wizualnie jest calkiem calkiem tez luknelam na niego jzu wczoraj tylko czytalam sporo zlych opini...ale kurde z drugiej strony zanim kupilam buzza to tez sporo zlych widzialam na necie i w co tu wierzyc???:sorry:

Tichonek nie ma to jak irlandzki fachowiec :-D:-D:-D tyle co niektorzy z nich mi powiedza to ja sama wiem i to bez specjalistycznej edukacji tego kierunku :-p
 
Kurcze nie było mnie parę godzin a już tyle do czytania:szok::-D:-D
didi gratulujemy małego zębacza :-):tak::-):tak:
misia nie no rozumiem że książki ważą i zajmują miejsce tak tylko orientacyjnie zapytałam a nóż widelec dałoby radę;-) ale pliki pdf jak najbardziej mnie interesują :tak::tak::tak: mój e-mail pauletta82@gmail.com ;-):-):-) czekam i się już doczekać nie mogę dziękować Ci bardzo dobra kobieto :-):-D:laugh2:
dziecię mi zasnęło w samochodzie teraz chwilka ciszy i spokoju a ja musze się w kuchni zaszyć żeby obiadek zrobić wymyśliło mi sie pieczeń rzymską:eek: nie wiem skąd mi się to wzięło ale się napaliłam jak szczerbaty na suchary teraz tylko muszę ruszyć swoje szanowne 4 litery do kuchni:tak:
 
dziewczyny ja juz w nastroju przedswiatecznym pytam za wczasu - wiecie moze gdzie dostane niebieskie bombki,bo jak tu jestem 4 lata,nigdy takowych nie widzialam.Nie mowie o pojedynczych 4euro od sztuki:-);-)tylko takich kompletach jak tu sa - po kilkanascie sztuk.Mam wrazenie ze oni ubieraja jedynie w kolorach srebrny, bordo/czerwony, zloto:wściekła/y:co roku chce niebieskie i nigdzie nie moge dostac:wściekła/y::eek:
 
Wpadlam was chwilke poczytac.Ja was czytam patrze a moje dziecie na dywanie spi haha,nie mam serc go ruszac.
 

Załączniki

  • P1020755.jpg
    P1020755.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 50
reklama
dziewczyny ja juz w nastroju przedswiatecznym pytam za wczasu - wiecie moze gdzie dostane niebieskie bombki,bo jak tu jestem 4 lata,nigdy takowych nie widzialam.Nie mowie o pojedynczych 4euro od sztuki:-);-)tylko takich kompletach jak tu sa - po kilkanascie sztuk.Mam wrazenie ze oni ubieraja jedynie w kolorach srebrny, bordo/czerwony, zloto:wściekła/y:co roku chce niebieskie i nigdzie nie moge dostac:wściekła/y::eek:

widzialam napewno w zeszlym roku..hmmm...tyklo pytanie gdzie:zawstydzona/y: nie pamietam!!!!

Gastone slodzina z niego:)
 
Do góry