reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

margaritta ja go biore do łóżka tylko teraz dopóki rana mi sie nie zagoi bo ciężko mi wstawać a nie mam sumienia ganiać mojego K co chwila żeby mi podawał,jak dojde do siebie to będe go odnosiła za każdym razem:tak:narazie nistety nie mam wyjścia,tym bardziej ze w środku aż mnie ta rana piecze jak wstaje,pytałam pielęgniarki i mówi ze może troszke krwawić w środku i to dlatego:-(
 
reklama
Witam laski melduje sie po pracy:)
Padnieta jestem jak nic i pogoda napewno mi checi nie dodaje, chce sie pozniej wybrac na basen a w szczegolnosci na jacuzzi bardzo mi tego trzeba bo plecy bola jak cholera:(
Ide sie poobijac
see ya
 
no i juz po obiadku i sprzatanku leca akurat powtorki z brzyduli,znalazłam fajna stronke photofunia do przeróbki zdjeć i photomontager.com zycze wam udanego wieczorku:O)pozniej mam talent i gotowe na wszystko
72.gif
 
Ostatnia edycja:
a ja czekam aż mój dekoder naprawią i wróci do mnie bo nie mam tv:sorry:
no i wogóle... jak tak dalej pójdzie z moim porodem to mama przyleci , poleci a ja nadal będę w 2paku:confused2::eek:
 
Weszłam na chwilke by zobaczyć co u Was ciekawego? Właśnie wróciłam od koleżanki która 3 dni temu urodziła przepiękna córeczke jakie to słodkie i takie bezbronne malenstwo. Pozatym znów słyszę jak gwizda za oknem dobrze że w domu ciepło. Idę się kawusi napić bo cosik spanie mnie łapie a jeszcze mam sterte prania. Miłego wieczorku wam życzę
35590.jpg

A tak się bedę relaksować, mężuś w domku więc tylko pełny relaks
 
A to cosik w chwilce relaksu znalazłam co byście sobie poczytaly i też sie troche odprężyły.:-):-):-) to działa!!!
Mrówka ze słoniem szli razem pod rękę.
Wspólnie nucili miłosną piosenkę.
Słoń głosem niskim, wyraźnym doniosłym
Mrówka piskliwym, lecz bardzo wyniosłym.

On się położył, ukochanej słucha..
Ona usiadła obok jego ucha
I patrząc ufnie w czarne, wielkie oczy
Wyznała dumnie... Ty jesteś uroczy...

Mój słoniu luby, tylko Ciebie kocham.
Kiedy odchodzisz, to tęsknię i szlocham.
Oddam Ci siebie, całe me mrowisko,
Oddam swe ciało, oddam tobie wszystko.

Słoń tym wyznaniem szczerym ośmielony,
Cicho zagadnął: Właśnie szukam żony...
Ty jesteś mrówko mądra i uczciwa...
Byłaby z Ciebie żona urodziwa...

A więc... Czy zechcesz mnie poślubić, miła?
Ona odrzekła: O tym tylko śniłam!
Och, dobra żoną będę ja dla Ciebie.
Będzie Ci ze mną, kochany, jak w niebie!

Co wieczór do snu będę Cię tuliła.
Piękne słoniki będę Ci rodziła.
Piękne słoniki? przez chwile myślała.
Jak je urodzę? Jestem przecież mała.

Och, mój kochany, życie nieszczęśliwe!
Nie dam Ci dzieci, to jest niemożliwe!-
Nic to, maleńka... Tyś jest mą wybranką...
Nie będziesz żoną, to będziesz kochanką.
 
reklama
Do góry