reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

O świnskiej grypie krąży już mnóstwo spiskowych teorii: że została stworzona przez człowieka, że na jej fali promuje się producent Tamiflu,itp. W tej powodzi (trochę przesadzonej) informacji, umyka fakt, że grypa ta jest tak naprawdę mniej groźna niż ta "zwykła", którą przecież przechodził każdy (a która niesie ze sobą większe ryzyko powikłań, również tych śmiertelnych). Niektórzy przechodzą ją zupełnie bezobjawowo, nawet o tym niewiedząc. Z drugiej strony to właśnie kobiety w ciąży są w grupie podwyższonego ryzyka i w pierwszej kolejności kwalifikują się do leczenia i szczepienia.
Już wspominałam - w UK odradza się teraz powiększanie rodziny, właśnie na czas pandemii. Ogólnie ciężko powiedzieć, najlepiej samemu się doedukować ze źródeł wiarygodnych, a nie sensacyjnych. Łatwiej zapobiegać zagrożeniu, o którym ma się jakieś pojęcie.
Mam zaplanowany urlop na wrzesień, mam lecieć do PL i szczerze mówiąc, trochę się boję. Do września na pewno choroba się rozprzestrzeni, a to wiadomo - lotnisko, mnóstwo ludzi. Ale być może te obawy to również wynik propagandy :confused:
 
reklama
MartaF - przejeżdżam przez Tipperary jak jadę do Shannon i wyglądało mi to na malutkie miasteczko a tu czytam, że jeździsz tam do dentysty i na basen..:szok: eh..to w przyszłości też muszę się tam wybrać..:tak:
A jeśli chodzi o basen to dodam tylko, że niektórzy odradzają go w ciąży ze względu na możliwość infekcji.. Ale zdecydowana większość je poleca.:happy2: Zresztą..infekcji możesz się pewnie nawet w publicznej toalecie nabawić..a najważniejsza jest ostrożność i higiena.. A pływanie w ciąży to czysty relaks :-) jak mi było już ciężko się poruszać z brzuszkiem..to wychodząc z wody czułam się lekka jak piórko :happy2: :happy2:
Teraz to bym popływała też..chociażby by stracić troszkę kilosów bo wyglądam jakbym nadal była w ciąży..:baffled:
 
MartaF - przejeżdżam przez Tipperary jak jadę do Shannon i wyglądało mi to na malutkie miasteczko a tu czytam, że jeździsz tam do dentysty i na basen..:szok: eh..to w przyszłości też muszę się tam wybrać..:tak:
A jeśli chodzi o basen to dodam tylko, że niektórzy odradzają go w ciąży ze względu na możliwość infekcji.. Ale zdecydowana większość je poleca.:happy2: Zresztą..infekcji możesz się pewnie nawet w publicznej toalecie nabawić..a najważniejsza jest ostrożność i higiena.. A pływanie w ciąży to czysty relaks :-) jak mi było już ciężko się poruszać z brzuszkiem..to wychodząc z wody czułam się lekka jak piórko :happy2: :happy2:
Teraz to bym popływała też..chociażby by stracić troszkę kilosów bo wyglądam jakbym nadal była w ciąży..:baffled:
no musze powiedziec ze Tipperary jest dobrze wyposazone:happy2:
jeszcze nigdy infekcji zadnej nie miałam i mam nadzieje ze nie złapie:sorry2:
 
Myślę, że obędzie się bez infekcji byle być świadomym.. Zazdroszczę baseniku..pewnie z dziećmi się wybierzesz :happy2::happy2::happy2:
:no:tym razem brat zostanie z dziećmi a ja odpoczne:-Dzabiore je innym razem bo troche kaszlą a ich ciężko z wody wyciągnąć:baffled:

kurde grzejniki mi nie działają na 2 piętrze, wogóle w nich wody nie ma, miał ktoś przyjść tydzien temu i nie ma nikogo:wściekła/y::wściekła/y:mój z moim bratem sie męczą :wściekła/y:
 
To fakt cisza tu jak makiem zasiał:) Czyżby wszystkie poszły obstawiac na wyscigi koni:)?
Ja dzis mialam wolne i pospalam do pózna pozniej pojechalismy w miasto i z Olivierem na basen co uwielbia jak rybka w wodzie, i byłam na siłowni a teraz herbatka i sobie odpoczywam:)
Jutro idziemy na impreze urodzinowa Oliviera koleżanki wiec bedziemy balowac:)
 
Hej
Ja jestem :-)
Drineczka sobie spijam.Dzieciaki śpią,jest miło i błogo :-D
No kamcia jutro imprezujesz :cool2:
Marta masz rację,odpocznij sobie na baseniku bez dzieciaczków.A co.Nam też od życia się coś należy:tak::tak:
 
reklama
Do góry