reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej Dziewczynki.
No pogoda nie rozpieszcza,zwłaszcza ,że wczoraj było ślicznie.Dziś dzień ziewania.
Mam nadzieję,że jutro będzie w miarę ok.Chcemy pokazac kuzynce Cliff of Moher.Będę tam już chyba z 10 raz :eek::confused2:
Dzieci zostawimy u znajomych bo nie wyobrażam sobie z Mattem "wyjącym i znudzonym szatankiem" jechac :sorry:

Biola
zapomniałam, życzę zdróweczka.:-)
 
reklama
anineczka ja tez byłam tam z 10 razy bo kto nie przyjedzie to chce zobaczyc, teraz wybieramy sie na Old Head of Kinsale, widziałam fotki ijest tam pięknie:cool2:
ja dzisiaj nie ziewam bo mam do sprzątnięcia cały domek:sorry2:dobrze ze dzieciaki grzecznie bajki oglądają:-D

miłego paskudnego deszczowego dnia;-)
 
dziewczyny... czy fakt zblizajacej sie epidemi tej swinskiej grypy w irlandii niepokoi was w jakikolwiek sposob? czy ma to wplyw na wasze plany? chyba panikuje troszke
za duzo czlowiek czyta chyba to nie jest dobre przed bo za duzo obaw sie w rodzi, pewnie lepiej zajsc po prostu i pozniej sie troszczyc o siebie...
prosze napiszcie jak myslicie mamuski starajce w irlandii
 
witam z ranka (deszczowego:baffled:)

Joannn miałaś 2częsciowy strój? czy jedno- na basenie bo ja bym bardzo chciała sie wybrac ale w jednoczęściowy nie wejde bo dzidzi ciasno a w 2 sobie nie wyobrażam tak z gołym brzuchem:confused:
Tak. Miałam jednoczęściowy ale taki rozciągliwy, że dopiero w 9 m-cy był już lekko niewygodny w piersiach..ale widziałam tam też polkę w 2 częściowym i całkiem ładnie się prezentowała. Aha. I jeśli w Clonmel chcesz iść na basen to powiedz, że jesteś w ciąży bo jest zniżka..coś około 3 euro wtedy płacisz. Mnie dopiero chyba w 8 m-cu klientka się spytała czy jestem w ciąży i to jak wychodziłam z basenu:-D po twierdzącej odpowiedzi poinformowała mnie że w takim razie mam zniżkę i jak wychodziłam oddała mi część kasy:tak:
 
Marta F ja jak chodzialm w ciazy na basen to mialam dwu czesciowy tylko ze gora to nie byl stanik tylko taka bluzeczka..... w penym za grosze na te kilka miesiecy kupilam.....;-)
 
dzięki dziewczyny, Joannn ja jeżdze do Tipperary bo słyszałam ze lepszy jest i większy:tak: a w Clonmel nie mam pojęcia gdzie go szukac,:confused::baffled: Justysia jutro sie przejade do pennego bo strasznie mi sie chce popływac:happy2:
 
reklama
Do góry