reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
do mamusiek z galway[/B] - który polski lekarz jest godny polecenia jako GP? dr S zrezygnowała już z prowadzenia ciąż, a mi zostało kilka tygodni i muszę gdzieś się przepisać :-( dzwoniłam do dr Cudo ale ona nie gwarantuje, że będzie miejsce (ponoć ma już komplet do października) mam spróbować w recepcji. a jeżeli się nie uda, to do kogo iść? słyszałam o dr Blach, ale ponoć nie jest dobra :-(
Wiesz co moze sie uda z D Cudo bo jej odejde jako ciezarna:-(.Jak chcesz to ja do niej zadzwonie ,ze juz po zabiegu jestem bo milam isc na kontrole za 6tyg od zabiegu czyli pod koniec lipca,ale moze jak jej powiem wczesnie to cie jakos wciśnie?;-)
 
Wiesz co moze sie uda z D Cudo bo jej odejde jako ciezarna:-(.Jak chcesz to ja do niej zadzwonie ,ze juz po zabiegu jestem bo milam isc na kontrole za 6tyg od zabiegu czyli pod koniec lipca,ale moze jak jej powiem wczesnie to cie jakos wciśnie?;-)

Martuśka - byłoby fajnie:tak: ale zróbmy tak, że ja pójdę jutro do tej przychodni i spróbuję załatwić to w recepcji. jeżeli "miłe" panie z okienka kategorycznie będą się upierać, że niestety brak miejsc, to poproszę Ciebie o pomoc:zawstydzona/y: troszkę głupio mi będzie korzystać z Twojej pomocy... ale dziękuję:blink: odezwę się jutro.
 
Witam Dziewczynki :-)
Gastone aspiryna jest w irlandii i nazywa sie Anadin (niedawno odkrylam) i ja kupuje ja w super valu wiec zakladam ze jest wszedzie. Koszt to niecale 2 euro.
Anadin Maximum Strength Capsules - YourMedicines.ie
na tej stronce mozesz zobaczyc jak to wyglada.
Pozdrawiaki
I mowisz ze to jest aspiryna? hmm sprouje..
Dziewczyny czy ktoras z was leczy sie tu na zatoki???czy sa tu jakies tabletki jak u nas ibuprom zatoki?????:-)pozdrawiam
Tak , bardzo dobry jest SINUTAB, ja mam czeste problemy z zatokami i powiem ci ze fajnie pomaga.Nie probowalam innych specyfikow bo ten odrazu zadzialal.ale jak zapytasz w aptece o cos jeszcze podobnego napewno maja tego wiecej.ale polecam na poczatek to.Jest jeszcze odpowiednik naszego polskiego Nurofen Zatoki nazywa sie Nurofen Cold&Flu
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy ktoras z was leczy sie tu na zatoki???czy sa tu jakies tabletki jak u nas ibuprom zatoki?????:-)pozdrawiam
ja niestety ibuprom zatoki zawsze przywożę z pl.... tutaj jeszcze nie widziałam takih tabletek...
może są.... jak powiedziząłm w aptece że mnie zatoku bolą dała mi Lemsip Max...
a jak miałam temperaturę innym razem dostałam to samo....:sorry2:
więc nie wiem czy to się nadaje takk jak ibuprom....
 
ja niestety ibuprom zatoki zawsze przywożę z pl.... tutaj jeszcze nie widziałam takih tabletek...
może są.... jak powiedziząłm w aptece że mnie zatoku bolą dała mi Lemsip Max...
a jak miałam temperaturę innym razem dostałam to samo....:sorry2:
więc nie wiem czy to się nadaje takk jak ibuprom....

sa sa,...Wiecie co apropo lekow i ich zamiennikow, tak pomyslalam , moze by zalozyc jakis osobny watek z takimi rzeczmi przydatnymi? czesto sie nawzajem pytamy o leki i specyfiki, niektore z nas juz maja dosyc duzo wyprobowanych.Fajnie by bylo znalezc to wszystko w jedny miejscu,bo szukanie postow wstecz jest meczace...:tak:
 
Dziewczyny czy ktoras z was leczy sie tu na zatoki???czy sa tu jakies tabletki jak u nas ibuprom zatoki?????:-)pozdrawiam


Hej!
ja mam zapas jakis tam chyba ibuprom zatoki i antybiotyku, jak chcesz to Ci przesle, skontaktuj sie ze mna na prv o bez problemu Ci przesle. Nie mam calego opakowania ale zawsze to cos...
 
Witam - poczytalam ale nic juz nie pamitam

Tylko ze Anineczka ma rocznice, Wszytkiego najlepczego Kochana dla Was!!!

Dziewczyny czy ktoras z was leczy sie tu na zatoki???czy sa tu jakies tabletki jak u nas ibuprom zatoki?????:-)pozdrawiam

ja wlasnie sie lecze tylko ze ja mam postnasal drip (czyli te zatoki szczekowe) i mam spraj do nosa przez miesiac mam go uzywac...
 
reklama
Witam
AnineczkaSto lat w milosci!!!

Ja sie nie bede rozpisywac bo nie mam nastroju cusik. Mialam miec jutro wolne a wlasnie dostalam te i doopa:wściekła/y:

No to sie przywitalam i teraz sie pozegnam.
Dobrej nocki:blink:

Aha jedna z forumowiczek taki link wklaila What will your baby look like? What will your baby look like? i oto moje przyszle dziecko Zobacz załącznik 143969
 
Ostatnia edycja:
Do góry