reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ja tam chlopca nie mam, ale podam przyklad kolezanki,ktora ma synka. Nie sciagala,bo mowili lekarze zeby nie sciagac.Skorka nie schodzila mu ani troche.Wziela sie biedna do roboty jak synek mial rok i ani drgnelo.Poza tym mial pecherzyc jak siusial.WKoncu dostal masc i mialo byc ze jak mu to nie pomoze to zabieg.ALe pomoglo i ladnie zeszlo. Wiec ja jak bede miala synka to napewno bede delikatnie probowala sciagac.
 
reklama
hej
Joannn z dziećmi ok, gorzej ze mną, nie moge spać juz kilka nocy, dobrze ze chociaz mama jest, nie wiem co mam robic dalej, jak mama pojedzie to zostane sama z dziećmi w wielkim domu:-(nie chce mi sie nawet komputera włanczac:-(chyba to początki depresji:-:)-:)-(
 
Cześć dziewczynki wieczorową (nocną - raczej;-)) porą! Dzień dziś piękny i upalny, a w Polsce podobno padało :-). Co do tego napletka u chłopców to ja tylko od czasu do czasu lekko odciągam... na którejś tam wizycie lekarka powiedziała, że stulejki nie ma ... po przeczytaniu waszych postów to trochę zgłupiałam:baffled:, czy jeśli lekarka zdiagnozowała, że nie ma stulejki, to może się ona pózniej ujawnić ? Chyba nie, co?:no: MartaF- nie zazdroszczę sytuacji i konieczności podejmowania decyzji... trzymaj się i niech Cię ta depresja nie pokona:no:. Pewnie sytuacja jest przytłaczająca, ale są jeszcze dzieci - niech one dodają Ci siły:-):tak: Wszystkie jesteśmy z Tobą:happy2: Dobrej nocy...
 
czesc dziewuszki, czy ktoras z was stosowala jakies kremy na rozstepy (nie zapobiegajace, tylko likwidujace) widzialam przed chwila reklame w tv mango jakiegos super kremu renuee ktory likwiduje nawet stare duze rozstepy, hmm :confused:
co o tym sadzicie, moze ktoras z was sie skusila na ten krem, ja wiem ze te reklamy maja za zadanie namowienie do zakupu, ale moze rzeczywiscie to dziala??

Moze zlozymy sie w kilka osob i zaobaczymy czy to taki cud wynalazek jak reklamuja
Krem kosztuje 199zl ,2 opakowania, czyli okolo 45e, jak sie zlozymy kilka osob po pare euro to nie bedzie szkoda, jak sie okaze ze to do niczego, co myslicie???
 
Czesc kobitki.Dzis znow pikny dzionek, ogrodek i lezaczki juz czekaja.Sniadanko trzeba jeszcze wciagnac i dzis slodkie lenistwo.Wczoraj zrobilm 6 pran :szok:
A tu cos na dobry poczatek dnia :-D:-D:-D
Zmiany w Ryanair: Sam będziesz niósł bagaż- Wiadomości - Anglia w INTERIA.PL - Polonia, emigracja na wyspy

Pięknie ...
to sobie wyobraźcie...matkę z 2 dzieci....... :dry: jak ona się biedna ma udźwignąć...
albo ciężarna... nie mająca walizki na kółkach....
ktoś jej poniesiebagaż na lotnisko a później co?? jak ona ma się nie prrzedźwignąć jak ma w sumie 25kg zanieść:baffled:
sobie wymyślili..... wrrrrr


miłego i słonecznego dnia dziewczynki:tak:
 
Hej dziewczyny! Cos ucichlo tu ostatnio. Ja juz malenstwu pokoj uszykowalam, skladalismy meble 12 godzin w sumie( ja podawalam gwozdzie):-). Staram sie juz optymistycznie myslec, ze za 6 tyg. nasze melnstwo bedzie z nami.
Tez mialyscie ból w dole, tk jakby bol jajników??? Ja to mam od 2-3 dni nieby nie przeszkadza, ale nie wiem co sie dzieje...a maly fika:) Moze 34 tydz.to juz czas na takie cos?

Czesc kobitki.Dzis znow pikny dzionek, ogrodek i lezaczki juz czekaja.Sniadanko trzeba jeszcze wciagnac i dzis slodkie lenistwo.Wczoraj zrobilm 6 pran :szok:
A tu cos na dobry poczatek dnia :-D:-D:-D
Zmiany w Ryanair: Sam będziesz niósł bagaż- Wiadomości - Anglia w INTERIA.PL - Polonia, emigracja na wyspy


Super normalnie, do Bydgszczy nic wiecej nie lata wiec nawet jak wprowadza te oplaty to latac bede musiala...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc kobitki.Dzis znow pikny dzionek, ogrodek i lezaczki juz czekaja.Sniadanko trzeba jeszcze wciagnac i dzis slodkie lenistwo.Wczoraj zrobilm 6 pran :szok:
A tu cos na dobry poczatek dnia :-D:-D:-D
Zmiany w Ryanair: Sam będziesz niósł bagaż- Wiadomości - Anglia w INTERIA.PL - Polonia, emigracja na wyspy

Pomysł porąbany:wściekła/y::no:, ale do Rzeszowa lata tylko Ryanair, więc wyboru nie ma...


Pięknie ...
to sobie wyobraźcie...matkę z 2 dzieci....... :dry: jak ona się biedna ma udźwignąć...
albo ciężarna... nie mająca walizki na kółkach....
ktoś jej poniesiebagaż na lotnisko a później co?? jak ona ma się nie prrzedźwignąć jak ma w sumie 25kg zanieść:baffled:
sobie wymyślili..... wrrrrr


miłego i słonecznego dnia dziewczynki:tak:

Zobaczymy, jak będzie w grudniu, jak my będziemy lecieć
 
reklama
Czesc kobitki.Dzis znow pikny dzionek, ogrodek i lezaczki juz czekaja.Sniadanko trzeba jeszcze wciagnac i dzis slodkie lenistwo.Wczoraj zrobilm 6 pran :szok:
A tu cos na dobry poczatek dnia :-D:-D:-D
Zmiany w Ryanair: Sam będziesz niósł bagaż- Wiadomości - Anglia w INTERIA.PL - Polonia, emigracja na wyspy
Masakra:szok: Nie wyobrazam sobie lotu z dzieckiem w takich warunkach:szok: Przeginaja juz coraz bardziej z tym wszystkim:angry:

Hej dziewczyny! Cos ucichlo tu ostatnio. Ja juz malenstwu pokoj uszykowalam, skladalismy meble 12 godzin w sumie( ja podawalam gwozdzie):-). Staram sie juz optymistycznie myslec, ze za 6 tyg. nasze melnstwo bedzie z nami.
Tez mialyscie ból w dole, tk jakby bol jajników??? Ja to mam od 2-3 dni nieby nie przeszkadza, ale nie wiem co sie dzieje...a maly fika:) Moze 34 tydz.to juz czas na takie cos?
Ja mialam takie delikatne bole przez cala ciaze, lekarz mowil ze to normalne ;-)
 
Do góry