reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dziewczyny, juz sie troche lepiej czuje, mama-pielegniarka pogadala z lekarzami a temat mojego USG i powiedzieli ze wszyztsko jest w normie, ze mam sie cieszyc ze w ogole cos lekarz widzial, bo w tym czasie to juz trudno cos dokladnie zobaczyc. I stwierdzenie, ze brzuszek za duzo do nozek to oznaka zespolu Downa to przesada gruba i spytaki mmae jaka akademie medyczna konczylam, skoro sie tak znam:)Takze juz sie uspokoila troche, choc wiem, ze wszystk sie okaze kiedy zobacze malenstwo na swiecie. Poza tym przyzly dzis mebelki wiec jak maz wroci z pracy to zaraz sie zabieramy za mocowanie wszystkiego:)
Na zycie trzeba patrzec pozytywnie!!!
Pozdrawiam

Co do malej Emmy, moze kolke ma i marudzi, brzuszek pomasowac troche, herbatka z koperku i spokojne tulenie mamy, moze cos dadza? Ja dzis sie tez fatalnie czuje, duszno w CO. Offaly dzisiaj, nie ma czym odychac, to co dopiero takie malenstwo ma czuc?
 
reklama
Weron herbatka z kopru działa nie najlepiej na brzuszek.Mogą byc po niej wzdęcia ;-)
Lepiej herbatka rumiankowa,ciepła pielucha na brzuch i rowerek z nóżek dzidzi.:tak:
To dobrze,że się już uspokoiłaś.Miłego składania mebelek :-)
 
Witam
Emili powodzenia:)

MartaF nie zazdroszcze Ci ale trzymam kciuki żeby wszystko było ok jak juz bedziesz na miejscu daj znac.

A ja po pracy pojechałam do Family Planing services i umówilam sie na implanta długo mi zajęło żeby sie zdecydowac ale w konu co mi szkodzi najwyzej mi nie spasuje i wyciagne:)A jest za darmo wiec spróbuje musze isc najpierw po recepte do GP i do apteki.

A zaraz sie wybieramy na spacer.
Miłego popołudnia:)

Zapomniałam napisac że jak któras mamuska chciałaby zrobic sesje rodzinna lub inna to mój Łukasz z checia zrobi zdjęcia wiec śmiało:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anineczko:zawstydzona/y: nie wiedzialam z tym latem...

Monia kochana biedna Emcia, moze sproboj jakies kropelki moze to jakas kolka...


Misia jak sobie radzisz, jak syneczek, daje spac mamusi..

A u nas duszno i nie da sie wytrzymac w
 
wrócił już mój M, poszedł kąpać małą i robić jej masaże
Zazwyczaj, masowanie brzuszka pomagało.. Emcia ogólnie kolkowa jest, ale nigdy nie płakała tak jak dziś, jeść też nic nie chciała...
Idę sprzątnąć dom, Eryk rozlał rosół w kuchni
 
Ciao dziewczynki!

Wiem, ze sie ostatnio obijam forumowo ale kurde ja nie wiem w co mam rece wsadzic!!!:szok: Musze karmic malego co 2 godziny przez cala dobe wiec w te 2 godziny odstepu musze zrobic wszytsko naokolo siebie!! Nie moge sie na niczym skupic i wogole! CYRK na kolkach! Walczymy ciagle z zoltaczka i dlatego musze tak karmic...pozatym cyce mam jak donice i musze go karmic bo inaczej umieram z bolu! Boli tez cholerne krocze wciaz no i tajemnicze H;-) Dzis bylismy na pierwszym spacerku....co za duchota!!!:szok:
W malym jestem oczywiscie zakochana na maxa!!!
Wczoraj odwiedzila nas rodzina A, prezenty, kwiaty i wogole:-) Wycalowali malego, wysciskali...
Maly jeszcze troche pryszczaty no i modle sie o kazda mokra pieluche bo bardzo boje sie trafic spowrotem do szpitala pod lampy jak mu ten zoltek nie odejdzie.
Ciekawe jak tam Emili!
Kamcia- ja na bank skorzystam z sesji u Twojego Mena...mam szajbe na punkcie zdjec a Twoje sa rewelacyjne!
 
Ciao dziewczynki!

Wiem, ze sie ostatnio obijam forumowo ale kurde ja nie wiem w co mam rece wsadzic!!!:szok: Musze karmic malego co 2 godziny przez cala dobe wiec w te 2 godziny odstepu musze zrobic wszytsko naokolo siebie!! Nie moge sie na niczym skupic i wogole! CYRK na kolkach! Walczymy ciagle z zoltaczka i dlatego musze tak karmic...pozatym cyce mam jak donice i musze go karmic bo inaczej umieram z bolu! Boli tez cholerne krocze wciaz no i tajemnicze H;-) Dzis bylismy na pierwszym spacerku....co za duchota!!!:szok:
W malym jestem oczywiscie zakochana na maxa!!!
Wczoraj odwiedzila nas rodzina A, prezenty, kwiaty i wogole:-) Wycalowali malego, wysciskali...
Maly jeszcze troche pryszczaty no i modle sie o kazda mokra pieluche bo bardzo boje sie trafic spowrotem do szpitala pod lampy jak mu ten zoltek nie odejdzie.
Ciekawe jak tam Emili!
Kamcia- ja na bank skorzystam z sesji u Twojego Mena...mam szajbe na punkcie zdjec a Twoje sa rewelacyjne!
super że napisałaś ....:-D
tylko co to jest to tajemnicze H??:sorry2:
wogóle jak słyszę co piszesz to normalnie aż nie mogę się doczekkać..... hiii
widać w Tobie pełnię szczęścia i nie ma co się dziwić że zakochałąś się w małym:tak: chyba każda z nas będzie się zakochiwać po kolei:-p
no i oczywiście mam nadzieję że ból piersi szybko minie i żółtaczka Alexa tak samo....
a diużo płacze?? czy jesy spokojnym dzieckiem???
 
reklama
Tajemnicze H to Hemoroidy:-D czyli moja absolutnie najwieksza zmora!!!:wściekła/y:

Maly jest bardzo spokojny! Nie placze prawie wcale..tylko czasem przy zmianie pieluchy. Co ciekawe uwielbia jak robi to Aaron i wtedy wogole nie placze. :-) Wiec ja to wykorzystuje..hehe...i ciagle mu kaze go zmieniac:-D
 
Do góry