reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

nie niestety nie pdbierają telefonów, ciśnienie mam wysokie:-(
kolega ma zajść tam i sie dowiedziec czy wszystko ok ale to dopiero wieczorem
 
reklama
Witam was w cieplutki dzionek

Emili Powodzenia, trzymamy kciuki:)

MartaFWspólczuje niepewnosci i mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy. Wiem ze to nie latwe ale powinnas przestac sie denerwowac.

Ja dzis wstalam o 12 i wcale mi nie wstyd z tego powodu:-)Mam dwa dni wolne i bede sobie spala ile bede chcial.

Milego dnia zycze
 
Witam w cieplutki poniedziałek! Asieńka r mogę się mylić, ale dziecko można pózniej dopisać do rezerwacji, trzeba wejść w zarządzaj rezerwacją... a cena biletu dla takiego maluszka to teraz 20e. Tak przynajmniej jest w Ryanair :tak:, myślę, że w innych liniach też problemu by nie było...:happy2: . Emili trzymaj się!:-)

Dzięki, tak nam się wydawało, ale wiecie, jak to za Ryanairem:-). Najwyżej zapytam, jak będziemy bilet kupować. Dziękuję za odpowiedź.
 
kurcze, a ja dziś nic nie mogę zrobić bo Emka ciągle płacze

Dziewczyny jutro Dzien Ojca, powiedzcie mi gdzie moge kupic w Galway jakąs koszulke z napisem The Best Dad, albo cos w tym stylu, no bo co innego??
Laurek jeszcze nie namaluja :-D
 
Moniadan
moze jak nic nie znajdziesz w sklepie to poprostu wyslij tatuskowi maila ze zdjeciami dzieci i fajnym podpisem, the best dad...jak otworzy poczte na pewno sie zdziwi:):-)

Dziewczyny, jakies wiesci od Misi jak sobie radzi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Weron fajny pomysł, dzięki :tak:
może tak zrobie
Ratunkuuu,moja córcia tak dziś płacze cały dzien, od rana spała 20 minut, nic nie pomaga, jeszcze nigdy tak nie było :-:)-:)-(
 
reklama
cholera zapomniałam że to już jutro....
ja mam w planach kupić takio złoty łańcuszek z napisem DAD NO1 a kształt zawieszki to koszulka piłkarska :-D mój d sam mi pokazał ten łańcuszek że chciałbby taki mieć....
słodziak mój,... hehe przynajmniej nie mam problemu z zakupem tylko muszę do Limerick jechać jutro.... cholera a byłam dzisiaj w shannon.... mogłam podjechać....:baffled:
 
Do góry