reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam poweekendowo...Bylo tak zajefajnie,że znowu zabukowalismy kolejny wypad:)))))))))))))))))))) Same ohy i ahy-więc Wam oszczędze;))))
AsieńkoM-oczywiście zapraszamy,ale moze na przedostatni weekend sierpnia?akurat w cashel ma być jakiś weekend pod hasłem rajdów i aut...a w ten weekend zamierzamy pojeździc po Limerick itp żeby wyprawkę dzieciom do szkół porobić,a za 2 znowu namioty...co Wy na to?Zuzi cmokas w ramię-żeby nie bolało:-(
 
Asienko M - bo dzieci najszybciej rosną od kwietnia do września. My tez musieliśmy Alince zakupić kilka par nowych butów, bo wszystkie były za małe.

Jushka - taaa mam nadzieję, że przeżyjemy tę przeprawę bez marudzenia Alinki. W Sligo nie bedziemy się zatrzymywać. Pewnie jak zwykle zatrzymamy się na mały postój w Knock. A potem juz prosto do domu.
 
Witam

Jejciu a wy tutaj jesteście:-D

Widzę,że szalejecie babeczki.Zuzia najbardziej.Zdrówka dla niej.
Arnica gel jest ok,ale widziałam,że Kate już podpowiadała AsiuM

Lubiczanko fajnie,że zachwycacie się namiotowym życiem :tak:

U nas też busy.Co weekend gości jakiś mamy,w poniedziałek byliśmy w Irl.Północnej na zakupkach.
A tak to M jeździ dalej do Letterkenny :angry:
Mam nadzieję,że długo mu to nie zejdzie.

No nic to.Idę spać.Wpadłam się przypomnieć :rofl2:
 
Dzień dobry:))))
AsieńkoM-to czekam na Waszą decyzję jakby co;)
Anineczko-nawet nie wiedziałam,ze tak moze mi się spodobać...Nie to zebym damulką "oh,ah"była,ale zawsze takie biwakowanie kojarzyło mi się ze"sportem extramalnym"...a tu takie miłe zaskoczenie-kulturalna miejscówa z prysznicami,pralnią,łazienkami etc etc...w dodatku jak na Irlandczyków przystało przefantastyczni własciciele-no wyjeżdżać sie w ogóle nie chce...i 15go to chyba niestety będzie nasze pożegnanie-do przyszłego roku:)))))Tylko brakuje kogoś,z kim możnaby było dłuzej posiedzieć:(((Nikt sie jakoś skusic nie chce...ale J powiedziałam zeby zagadał do sąsiadów...Bo głupio tak troszkę punkt 21.30 w "łóżku"siedziec gdy wszyscy dookoła biesiadują:zawstydzona/y:
Jushka-zazdroszczę wakacji...choć tak naprawdę kiedy tu temperatura dochodziła do 30stopni i tak jeździlismy po Ire,to stwierdzilismy,ze grzechem byłoby wydawać kasę na wczasy za granicą,skoro własnie w Irlandii jest tyle przepieknych miejsc...zazwyczaj pogody brak na takie zwiedzanie,szukanie magicznych miejsc,ale wtedy-było suuuuper:)
 
Hej

Lubiczanka fajna sprawa takie biwakowanie:-), My tez lubimy takie sprawy ale tutaj to nie mamy ekwipunku. Musielibyśmy wszystko zakupić, namiot, spiwory czy tam materac. No i właśnie kwestia znalezienia odpowiedniego miejsca.
Anineczka no kupiłam Arnicare cream i smaruję. Wczoraj pod wieczór myślałam, że jednak pojedziemy do szpitala bo ani jej dotknąć cięgle tylko jęk że ją boli:-(. Ale P wyczaił że młoda dużo udaje i się pieści nad sobą:dry:. Zaczął się z nią bawić i nawet nieźle rączką ruszała, sporo opierała sie na niej. No wiadomo trochę poboli jak się mocniej przyciśnie lub szybko ruszy podnosząc do góry ale nie ma ani siniaka, ani opuchnięte nie jest. Noc przespała spokojnie, jedynie jak chciała się na ten lewy bok obrócić to wtedy pojękiwała i zaraz spała ponownie na plecach lub prawym boku.

Słoneczko pięknie świeci więc pewnie na spacerek wjdziemy, bo na razie hulajnoga czy plac zabaw odpada
 
dzień dobry:)
AsieńkoM-my tez tutaj cały ekwipunek zakupiliśmy:) w ciągu tygodnia-szast prast i juz bylismy gotowi;))))
Miłego dnia Wam dziewczynki:)
 
reklama
Hejka.
Lubiczanko superrr ze biwak udany.:-):tak:
AsienkoM oby Zuzi szybko przeszlo.
A umnie oki.mezowski ma urlopik,wiec troche porobi w domku.Wczoraj bylismy na zakupkach dla malenstwa w hurtowni.Dzis mialam wizyte w szpitalu,wszystko oki:-).Czas mi teraz tak szybko leci,ale to dobrze.
Milego Dzionka.
 
Do góry