reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

No widzisz Misia sama znalazlas rozwiazanie dla swojego Alexika.... moja tez tylko na boczkach lubi spac a brzuszek to najgorsza pozycja w jakiej ja moge polozyc.... normalnie zaczyna od razu wyc.... ach te dzieci :-D
 
reklama
Emili- Julcia sliczna!! Taka rozowiutka ksiezniczka! Moj A to juz planuje jak to nastepne bobo MUSI byc dziewczynka....:baffled::-D

Larcia- milego pobytu w Polandii:-)

Ja jestem happy na maxa! Od 2 dni stosuje jedna rutyne z malym i on mi ladnie spi w dzien! Odkrylam mianowicie, ze jak go porzadnie nakarmie, odbije i poloze ale na brzuszku to zasypia bardzo szybko. Wczoraj spal mi 3h, potem 2.5 i 1.5h takze pol dnia mialam wolne:-) Ot co...uwielbia lezec na brzuszku:-)
Wczoraj tez musielismy juz wyjac wklad do wozka bo sie Alexik juz nie miesci...i teraz ma duzo miejsca. :-) Grubasek jeden...

Faktycznie, rośnie ten Twój mały jak na drożdżach:-). Wszystko zaczyna się normować, to dobrze i dla Ciebie i dla Alexa
 
Dziewuszki zegnam sie wami na kilka dni.W poniedzialek juz bede na naowym domku, bo zamowilismy vana do przeprowadzki wiec juz meble siup i zmykamy.Pewnie nie nie bede miala neta przez jakis czas.Nie zapomnijcie o mnie!Caluje was goraco mamuski i bedzie mi was brakowac przez te kilka dni bo strasznie sie uzaleznilam od BB .Maz zawsze pyta mnie widzac jak siedze przed kompem jak tam rodzinka? (ma na mysli was hih), albo cos w rodzaju pozegnaj sie z rodzinka bo idziemy do lozka haha.Buuuuziaki!!!!!
 
Hello

Pa pa Gastone.Wracaj szybciutko ;-):-):-)
Misia Alex rośnie jak na chłopa przystało :-D:-D
To dobrze.Cieszę się,że rutyna weszła w wasze życie.Maluszki ją kochają ;-)
No i super,że Alex znalazł swoją ulubioną pozycję :cool2:

Emili ale ta Twoja Julcia już duża panna :szok:
Sama słodycz ;-):tak:
 
Cześć:-) Coś nam się pogoda trochę psuje:dry:

Julcia i Alexik już jacy duzi:tak: Śliczne z nich dzieciaczki, tylko czekać, a zaraz pierwsze urodziny będą;-)

Misiu super, że udało Wam się znaleźć Wasze rozwiązania i schematy:tak: Oj jak to ułatwia życie i pomaga się zorganizować;-)

Larcia spokojnego lotu z "wszędobylską" Amandą i udanego pobytu w Polsce:tak:

Gastone wracaj szybko:tak: Jejku ja już bym nie chciała przechodzić przeprowadzki jeszcze raz... brrr:baffled: Do tej pory jeszcze coś przestawiam, poprawiam... Dzisiaj umyłam okna na dole. Powoli ten dom doprowadzam do swojej perfekcji, więc i gości będę mogła zacząć zapraszać:-D Szybkiej i łatwej przeprowadzki, rozpakowywania, układania...:-)

Ja też uważam, że organic to tylko i wyłącznie z własnego ogródka, chociaż i nie to pewnie, bo to co teraz jest w ziemi, deszczu...:dry: Nic na to nie poradzimy, bo teraz wszystko jest "niezdrowe":sorry2:

Dzisiaj wyczytałam, że w planach jest opłata za wodę w Irlandii:shocked2:
Onet.pl Wiadomości

Ech zaczyna się dziać nieciekawie z tym wszystkim tutaj i nie wiadomo czego można się spodziewać w najbliższym czasie:confused: Może pora szukać szczęścia gdzie indziej:-p:sorry2::cool2:

Miłego dnia:-)
 
ehh o tej wodzie to trąbią już od roku conajmniej.Bodajże 2 lata temu wprowadzili opłaty za wodę w urzędach,szpitalach i wszelkich instytucjach.
Z tego co słyszałam opłaty mają wynosic 100 e rocznie (ale zaznaczam,że to nie pewne źródło) tak więc jeszcze nie tak źle,patrząc jakie ceny wody są w Polsce :dry:
No jak już będzie źle to raczej poszukam innej alternatywy niż Polska.Może Kanary,albo Honolulu :cool2: W końcu tyłek wygrzeje na słońcu :sorry2::cool2:
 
ehh o tej wodzie to trąbią już od roku conajmniej.Bodajże 2 lata temu wprowadzili opłaty za wodę w urzędach,szpitalach i wszelkich instytucjach.
Z tego co słyszałam opłaty mają wynosic 100 e rocznie (ale zaznaczam,że to nie pewne źródło) tak więc jeszcze nie tak źle,patrząc jakie ceny wody są w Polsce :dry:
No jak już będzie źle to raczej poszukam innej alternatywy niż Polska.Może Kanary,albo Honolulu :cool2: W końcu tyłek wygrzeje na słońcu :sorry2::cool2:


:-):-):-):-) Anineczka, Ty zawsze umiesz człowieka pocieszyć:cool2:
 
Witam.
Agusiek to faktycznie bliziutko mieszkasz.Wiec jak tylko bede juz po narodzinach naszego wyczekiwanego malenstwa,to trza bedzie zorganizowac jakies spotkanko.:tak:A ja dzisiaj mialam wizyte w szpitalu-myslalam,ze moze to juz ostatnia,ale mam przyjsc za tydzien wtedy sprawdza czy cos sie dzieje,czyli rozwarcie i zadecyduja o terminie wywolywania,no chyba ze zdaze do tego czasu urodzic.
 
reklama
Witam.
Agusiek to faktycznie bliziutko mieszkasz.Wiec jak tylko bede juz po narodzinach naszego wyczekiwanego malenstwa,to trza bedzie zorganizowac jakies spotkanko.:tak:A ja dzisiaj mialam wizyte w szpitalu-myslalam,ze moze to juz ostatnia,ale mam przyjsc za tydzien wtedy sprawdza czy cos sie dzieje,czyli rozwarcie i zadecyduja o terminie wywolywania,no chyba ze zdaze do tego czasu urodzic.

czekamy na wieści Wilwia :-) i trzymamy kciuki, żeby było szybko i bezboleśnie:tak: a potem Wy będziecie trzymać za mnie, bo jestem następna w kolejce ;-)
 
Do góry