reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej dziewczyny jak dzis bylam na skanie w szpitalu.Niestey nic tam niema chcieli mnie dac odrazu tabletkie poronna,ale ja powiedzilam czy niemozna zaczekac do natepnego piątu zgodzili sie i za tydz bede mila ponownie skan:no::no::no::no:jesli nic niebedzie i nadal bedzie pusty pecherz to na oddzial:-:)-:)-(.Boze dziewczyny tak mi zle czekalam na ta dzidzie caly rok w ciagu ktorego raz lekarz z polski mnie oklama ze jestem w ciazy potem tu nabralam sie roznych tabletek a jak sie udalo to niewidac mojej fasolki:no::no::-:)-(to niesprawiedliwe!!!:-(

kochana tak mi przykro..caly dzien mysle o Tobie...wiesz ze jestem drzi obok i zawsze mozesz mi poplakac w rekaw i zasmarkac go.. wiesz ze na ile bede mogla pociesze Cie a jesli bedziesz chciala to pomilcze z Toba i poplacze..ale wiesz dobrze zrobilas ze chcesz poczekac..napewno bedzie ciezko z myslami klebiacymi sie w glowie ..
i ja mam nadzieje ze jednak cos bedzie widac..na nastepnym skanie
 
reklama
Kasia i Joann OGROMNE GRATULAJE!!!!!!!!!!!!!!

Kasia 5 kg wow , podziwiam ja mojefo Filipka 2854g nie moglam wypchac:zawstydzona/y: a 5 kg , podziwiam...

Joann czuje sie dobrze ,pisalam mi ze maly wazy 3330g ur. sie o 18:04 i dostal 10 pkt. reszte nie pisze sama wam opisze jak wyjdzie i bedzie miec chwilke.

Martusia trzymaj sie kochana...

A ja powiem Wam nie mma sily na nic:-( tyle sie dzieje ze padam na pysk:crazy:
 
Martuśka nie masz suwaczków,a powiedz ile jesteś w ciąży?
I jak Julka po upadku?
Aniu 10tydz od okresu,a na skanie w czoraj wyszed 6tydz i 6dzien.Juleczka juz biega i czuje sie dobrze ,ale nadal ja obserwuje.Wszystkim wam dziekuje za wsparcie Didi wiem ,ze zawsze moge wpasc,ale wczoraj potrzebowalam samotności.Anineczka moze masz troszke razcjie z ty ze to tylko pecherz,ale ten pecherz to juz dla mnie cud po roku staran i roznych przezyc dlatego jest mi tak trudno.Ale jak to mowia czas leczy rany;-):-(.Gratulacjie dla Joann!!!!:-)
 
Joann ogromne gratulacje dla Ciebie, już maleństwo jest z Tobą:-):-)

Witajcie
Ależ pogoda się zrobiła, brr, zimno i pada:-(, a nas czeka przeprowadzka. M jeszcze dzisiaj w pracy. Mam nadzieję, że tylko do 12...
 
Witam was-Joann gratulację a kiedy JA ??-martusia-wiem że to ciężkie ja to przeżyłam 2razy puste jajo i 6tyg brak serduszka ostatnie u panie dr.Sempki.:tak:ale znalazłam przyczynę po 2latach od pierwszej ciąży po 4latach.okazało się że miałam zamało progesteronu a progesteron to podstawa żeby zajść w ciąże i ją utrzymać i zaszłam w ciąże odrazu po dorzuceniu tabletek.:-Ddo 14tyg brałam duphastum żeby się dzidzia rozwijała i rosła bałam na każde USG ale udało się :tak: jak się okaże że coś nie tak choć składam ręce do boga żeby się pokazał płód.;-)wiem że to boli ale po miesiącu próbuj znów zajść w ciąże ale duphastum łykaj DR.Sempka ci przepisze.głowa do góry.:tak::tak:
 
Witam was-Joann gratulację a kiedy JA ??-martusia-wiem że to ciężkie ja to przeżyłam 2razy puste jajo i 6tyg brak serduszka ostatnie u panie dr.Sempki.:tak:ale znalazłam przyczynę po 2latach od pierwszej ciąży po 4latach.okazało się że miałam zamało progesteronu a progesteron to podstawa żeby zajść w ciąże i ją utrzymać i zaszłam w ciąże odrazu po dorzuceniu tabletek.:-Ddo 14tyg brałam duphastum żeby się dzidzia rozwijała i rosła bałam na każde USG ale udało się :tak: jak się okaże że coś nie tak choć składam ręce do boga żeby się pokazał płód.;-)wiem że to boli ale po miesiącu próbuj znów zajść w ciąże ale duphastum łykaj DR.Sempka ci przepisze.głowa do góry.:tak::tak:
Emili za mile slowo.Ja właśnie zaszłam w ta ciaze po odstwienu duphastonu.
 
reklama
Do góry