reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Mi poniekąd bo Antek zaliczy tylko 3 miesiące przedszkola :wściekła/y::wściekła/y:
I tu uważam,że jest to nie fair.
Bo powinni zapewnic przedszkole do czasu,aż dziecko pójdzie do szkoły.
Z racji tego,ze Antek w wieku 5 lat pójdzie tutaj do szkoły(urodził się 21 wrzesnia czy 21 dni za późno by pójśc do szkoły od 4 r,ż)
Te darmowe preschool jest do 4,6 a Antek w styczniu będzie miał juz 4,3 :baffled:
No i co 3 miesiące pochodzi,zacznie się przyzwyczajac do dzieci i języka i później bach znowu do domu na pół roku :baffled:
 
No fakt Anineczka:sorry2: A może warto byłoby zapytać w przedszkolu jak to rozwiązać? Bo może się okazać, że dostałby jeszcze to dofinansowanie dopóki nie pójdzie do szkoły:tak: Trzeba być dobrej myśli;-)
 
No fakt Anineczka:sorry2: A może warto byłoby zapytać w przedszkolu jak to rozwiązać? Bo może się okazać, że dostałby jeszcze to dofinansowanie dopóki nie pójdzie do szkoły:tak: Trzeba być dobrej myśli;-)
Trzeba coś będzie wykombinowac by miał ciągłośc :tak:
Muszę się w końcu przejśc do szkoły popytac o to czy mam już zapisac dziecko czy jak :baffled:
 
Ciao Dziewczynki!

Ale mnie leb dzisiaj boli...tragedia jakas..nawet kawosik mi nie pomogl za bardzo :tak:
Dzis mam pracowity dzien. Jutro przyjezdza moj Tatulek i zostaje do wtorku. Musze wiec troche ogarnac, przygotowac mu pokoik, zastanowic sie nad opcjami objadowymi na te kilka dni;-) Wieczorkiem na zakupki. W drodze wpadne tez do Didi po mierniczek (again...). Sofik- czy jak ty urodzilas w 37 tyg. to juz maly byl w pelni ok? W sensie, czy bylo jakiekolwiek zagrozenie? Ja mam caly czas takie leki przed przedwczesnym porodem i dlatego chcialabym wiedziec od kiedy juz ten maluszek bedzie w pelni ok do wyjscia, bez ryzyka. A ten czop to zawsze sie pojawia wczesniej, czy moze wogolesie nie pojawic a akcja juz sie rozpocznie?
 
Misia ty to masz przechlapane.Codziennie cos Cię boli :-(;-)
Jeśli czacha bardzo Cię dymi to weź paracetamol ;-)
Ciąża donoszona jest od 38 tygodnia do 42 tygodnia.
I tak masz myślec,ze urodzisz w terminie.:tak::tak:
Choc 37 tydzień nie jest zły ;-) i pewnie by Ci ulżyło trochę co??:sorry:
 
Kurde wiem Anineczka, ze ja jestem chodzace kalectwo juz...:zawstydzona/y:...i wogole narekam i marudze i wogole sorry:confused:;-)...hehehe....
Ja bym nie chciala urodzic wczesniej, bo musze na Mame czekac, a ona przylatuje tylko 5 dni przed terminem, ale tak pytam na wszelki wypadek. Wiem, ze ciaza donoszona jest od 38 tyg, ale zastanawialam sie od ktorego jest tak, ze urodzenie dziecka nie wiaze sie juz z takim ryzykiem. Np. slyszalam o rodzacych w 36 tyg, czy 37 i ciekawa bylam, czy z malymi wszytsko bylo ok. A nie myslalabym o tym, gdybym nie byla na tym podtrzymaniu.
A wogole Anineczka, to chyba wczoraj ktos dla Ciebie to lego ode mnie odbieral...mowie, ze chyba to bylo dla Ciebie bo w sumie to nie jestem pewna..haha...zadzwonili, ze po lego przyjada wiec skumalam, ze chyba dla Ciebie;-)
 
Tak? Hmmm a kto to był? Dziewczyna blondynka?
W większości przypadków ciąża zakończona w 36-37 tygodniu nie wiąże się z żadnym ryzykiem.Choc dziecko traktowane jest jako wcześniak i możliwe,ze przechodzi jakieś dodatkowe badania.
Nie jestem pewna bo oba moje urwisy donoszone,a jedno przenoszone :sorry2:
U Ciebie co raz bliżej finiszu.
Jeszcze tylko ponad 1,5 miesiaca i się doczekasz dzidzi ;-)
A i marudz sobie tutaj ile chcesz,a ja z chęcią Cię pocieszę ;-)
Wiem jak uciążliwa jest ciąża pod koniec i rozumiem Cię.
Ja np.miałam bóle głowy zawsze w II trymestrze w obu ciążach.Trwały po 4-5 tygodni.Kładłam się z bólem i wstawałam z nim :szok::sorry2:
 
reklama
Do góry