reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam.

U mnie wszystko ok. W środe miałam wizytę kontrolną u GP, wszystko ok, serduszko bije jak dzwon. Lekarka usilnie namawiała mnie na szczepionkę przeciwko grypie.
Wczoraj P wreszcie wymienił część w samochodzie i mówi że jeżdzi teraz jak złoto a biegi jednym palcem można wrzucić.

Gliwa po weekendzie wpadniemy z odwiedzinkami :)
Niunia nie pomogę, nie orientuje się. Też nie znam grupy krwi męża.
Lubiczanka to może jakiś relaksacyjny weekendzik by Ci się przydał ;)
 
Juz doszlam do tego o co w tym calym konflikcie chodzi...jesli kobieta ma grupe krwi RH+ to nie ma zadnego zagrozenia(ja wlasnie taka mam) i pewnie dlatego gp nic nie mowila sadze ze jak kobieta ma RH- to cos z tym robia...mam nadzieje.
 
Witam się dziewczyny :)

niunia12 właśnie miałam ci to napisać, ale widzę że doszłaś co i jak :p

u nas nic ciekawego..
widzę że tu większość zajęta i cisza troszkę ;)

AsienkaM super że wszystko ok z Maluszkiem :)

pozdrowionka dla wszystkich :)
 
Witam weekendowo:)
J znowu w pracy-echhhh:( nie to żebym narzekała,bo payslipy cieszą(dopóki rachunkowe sępy się nie dopadną;)),ale tęskni mi się za nim...wieczorami wypompowany...a właściwie oboje...i tak to lecą dni:/
Asieńko-ależ owszem,że się przyda taki weekendzik:))))
Gliwa-jaki słodziak w tym Twoim suwaczku-obaj zreszta,ale tego mniejszego pierwszy raz widze;) do schrupania!!!
Niunia-no własnie mnie tez nawet nikt o grupę krwi J nie pytał:/ nic sie nie martw:*
Iwona-no własnie też widze,że troszke tu ucichło...ja jak tak dalej pójde to nie będę pamiętac jak się nazywam;)))))
Dziś(jak już wreszcie szanopwny Małżonek do domku wróci)jedziemy do TK MAXX'a,bo otworzyli nam wreszcie bliżej niż w Limerick;)Tak więc skoczymy na rekonesans;))))
Miłej soboty Kochane:)
 
reklama
Witam się poweekendowo :-)
rzeczywiście pustki tutaj :-p
Mamusie zajęte wszystkie :-p
Ja przez tydzień sama, bo mój M daleko w pracy i mu się jeździć nie opłaca, więc siedzimy ..
spacer nam się udał dziś w połowie, bo troszkę szybciej musieliśmy do domu wracać i z placu zabaw zrezygnować, bo zaczęło kropić, doszliśmy do domu i ulewa i tak leje do teraz niestety, ale za to zimna jeszcze nie ma i grzać nie trzeba aż tak :-p

miłego wieczorku dla wszystkich zajętych :-)
 
Do góry