reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ja jestem za Kasią Irlandką w sprawie Salome :sorry2:
Jakieś reguły muszą tutaj obowiązywac,niestety :sorry2:
Poza tym nigdy Salome sama nie wkleiła zdjęcia do galerii,zupełnie nie wiem jak wygląda.
Wiem,że mówisz o mnie,że wyjechałam i wróciłam i mam dostęp.To fakt,ale dopiero od niedawna istnieje zamknięty.I należą do niego dziwczyny ,które są aktualnie w Irlandii.
Zawsze jesteś mile widziana na otwartym,przecież to ,że nie jesteś na zamkniętym wcale nie oznacza,że Ciebie nie lubimy czy coś podobnego ;-)
 
reklama
Ja nie ustalam zasad :)
Anieczka wcale nie chodziło mi o ciebie nawet o tym nie pomyslalam ze wyjechalas i wróciłas:)
no a pochwale sie wam mój Łukasz złwił dzis dwa duże szczupaki i teraz je przyrzadza:)
A ja miłam miły relaksujacy dzien grajac w golfa:)
I zaraz zamierzam zrobic sobie kino domowe z popcornem tylko waty cukrowej nie mam cholerka:)
Miłej nocki
 
Hej laseczki:-)

Kurcze ale on mnie dzis kopie, ten maly rozrabiaka...myslal by kto...maly jak banan a daje do wiwatu jakby conajmniej juz mial wylazic!

Ale ja o co innegho chcialam.
Mialam niedawno robiony wymaz na paciorkowca no i kurde wyszlo, ze go mam! Dzwonilam dzis do Polmedu i mam sie zglosic po recepte:szok: Czy ja mam sie czym martwic? Czy to cos strasznego? Mialyscie to dziadostwo?....:-(
 
Hurra! Didi zapraszam, zapraszam!! Nie zapomnij zajrzec na kasy powiedziec HELLO!!:-)

Kamcia- ja generalnie za wata nieprzepadam. W tym kinie to ona byla dla Aarona, o smaku jakblkowym:-) Ja jakos nie moge, ona taka jakas...cukrowa..hehehe:-D
 
Misia no nic dziwnego ze Tobie waty sie nie chcialo, przeciez Twoja fasolka to Alex i tak jak mój Nikos wolałby pewnie worek kiszonych ogórków z papu. Ponoc na chlopaka tak sie ma...hhahahaha...ja tam nie wnikam, ale u mnie sie sprawdzilo i widze u ciebie tez ...
 
Misia, niestety ja z paciorkowcem nie mialam do czynienia, ale przepisane leki powinny pomoc, wiec sie nie przejmuj

Didi juz widze jak Albert skacze z nowego sprzetu kibelkowego :-D
 
reklama
A prawda Agusiek, prawda!! Ja kocham teraz fajne duze miesiste posilki:-) slodycze czasem i w niewielkich ilosciach.

Wlasnie dzis mamy z Aaronikiem swoje swieto- rocznice:-) Zamowilismy sobie jedzonko z dostawa do domu i czekam juz na swoje 50 min...:wściekła/y:...zoladek mi przylgnal do kregoslupa! Cos im sie nie spieszy:angry:
 
Do góry