reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Aaniu-przepiękne zdjęcie!!!!
Anineczko-tylko nam się nie rozchoruj kurka!!!
AsieńkoM-mogę sobie tylko wyobrazić minę rodzinki:)
Kamcia-łasuchu Ty;)))
normalnie padam na ryjek:(((do sklepu pojechaliśmy przed 10ta i już była masakra:(do domku wróciliśmy po 14tej:/i-gałąbki,makowiec(który miał być mniejszy a i tak chciał mi z blaszki uciec;)),śledziki,uszka-przykryte i jutro gotowanie,sernik,warzywka na sałatkę,devolaje,bigos skończony.na dziś finito-juytro będzie jechane:/a!!!!!!i mam gift dla J:)jestem meeeega zadowolona(zerka,więc nie napisze co;))
Miłego wieczorku!!!
 
Hej:-)
Wpadam zyczyc Wam dziewczynki zdrowych, spokojnych Swiat!!!!
images.jpgimages2.jpg
Duzo prezentow i wszystkiego naj, naj!!!!!
Margarita-thank you baby!!!!!!!!
 
Hej dziewczyny wpadlam tylka zlozyc wam zyczenia zdrowych wrsolych Swiat Bozegonarodzenia i pysznego jedzonka co nie miara;)
Po wizycie u lekarza standardowo kacperek dostal antybiotyk juz 3 w tym miesiacu;(ale lekarka byla jak to moj r powiedzial bardziej kumata i zrobila kacprowi wymaz ktory wynik bedzie dopiero za tydzien.pani dr byla b zdziwiona stanem kacpra ze mu tamte a.tybiotyki nie pomogly i powiedziala ze jak mu teraz nie przejdzie to skieruja go do specjalisty a w ostatecznosci operacja usuwanie migdalow;(i wszystko by bylo fajnie babka powiedziala mi to co chcialam uslyszec ale w czwartek lece do pl i nie wiem co zrobie jak mu to nie przejdzie,a jego stan tak szybko sie pogarsza ze gora 3dni i juz ledwo co mowi a o polukaniu nie ma mowy,bozyszz mam nadzieje ze mu jednak przejdzie;)
 
W wieczór Wigilijny niech przy Waszym stole panuje zgoda i miłość, a poczucie rodzinnego ciepła i jedności będzie mocnym fundamentem, dodającym sił i odwagi podczas podejmowania najwazniejszych życiowych decyzji.

Wesołych Świąt!!!!!Zyczy Ania z Rodzina
 
i moja skromna osoba dołącza się do zyczeń światecznych oby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były czasem wypełnionym radością, spokojem i miłością a narodzony Chrystus był światłem codzienności.. Margarittka z rodzinką.
 
reklama
Do góry