reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam.:-)
Ja dziś sie obudziłam o 7 i leżałam.M zrobił mleczko dla Igorka i nakarmił.Pozniej mi przyniósł śniadanko do łożka.I pojechał do pracy.:-)Pranie już sie drugie pierze,obiadek juz prawie gotowy,dziś zupka pomidorowa z ryżem.
Lubiczanko to super ze humorek dobry.
Anineczko no to fajnie,bede trzymała kciuki abyś wózek kupiła.
Miego Dzionka.
 
reklama
Anineczko-kciuki trzymam:tak:a z pl sklepu-jeśli to nie problem of course-oliwkę i mydełko bambino:sorry2:
Asieńko-spróbuj koniecznie z tym mleczkiem:tak:
Gliwa-dziś śniadanko do łóżka i nawet rychło w czas:tak:ale Ci dobrze:tak:
Renni-jakieś kłopoty w pracy?oby nie-trzymam kciuki:-)
Czas ucieka,kuchnia woła z daleka-do miłego(pewnie niezbyt wczesnego)
 
Witam

ania-no to do niedzieli;-)

Do niedzieli :-)

Aania-jak Ty to robisz,ze tak często masz gości???
Nic nie robie jak ktos ma ochote to nas odwiedza a ze my lubimy towarzystwo to i czesto gosci mamy :-)
Przeslij troche energii z dobrym humorem:tak:ja dzis rano weszlam na wage i jestem z lekka zalamana

Witam wszystkie mamy.Mam goraca prosbe czy ,czy ktoras z mam wie moze jak nazywaja sie kropelki ulatwiajace oddychanie ktore leje sie na podusie dziecka lub zna nazwe jakiejs masci rozgrzewajacej?Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc,moja corcia ma strasznie zatkany nosek i problemy z oddychaniem podczas snu. gory dziekuje bardzo za pomoc
Ja swoja smaruje pulmex baby,plecki ,brzuszek i troszke pod noskiem aby jej sie lepiej oddychalo

Asienko oby wszystko wrocilo do normy jak wrocisz do wcezsniejszego mleka
Tichonek jak tam na angielskim,bylo?
Aurelia bedzie dobrze....

A mi jak to o tej porze roku bywa zimno wyskoczylo :wściekła/y:poprostu extra
Ogladalyscie ostatnio dokumento kobiecie ktora miala 14-scioro dzieci:szok:
 
reklama
Do góry