reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Gastone wspolczuje:-(
Tichonku..ale masz bobasa w domu:-D:szok:szym jak mial 5 miechow to tyle nie wazyl:cool2:
Pauletta,biedna Zuzia...buziak wielki dla niej:)
|Anineczko ty dzieci do mnie podrzucisz,ja sie nimi zaopiekuje;-):-)

mialam isc z mlodym i sasiadka na miasto,ale po 14 kolezanka mi podrzucila mala(prawie 2miesiace ma) i siedzialam z nia 1h,pozniej jak wrocila to kawke zesmy wypily...zdrzyla pojsc i zaraz |Aga przyszla z mloda i nie dawno poszla...a szym wlasnie jeczy ze chce na dwor, a ja jakas bez sil jestem....
eeeeee chyba jednak musze isc bo jeczy:sorry2::baffled:
 
reklama
Renni-nie mi to mów,ino mieszkańcowi mojego bebzuna:/
Pauletta-buziaczek dla Zuzinki:****
Ewelcia-i tyle jeśli o spacer chodzi-jutro pójdziesz:)
Marta-:))))))))))))))))))))))))))uśmiecham się
 
Nic dziś konkretnego nie zrobiłam :zawstydzona/y: oprócz obrania ziemniaków na obiad i usmażenia ryby (surówka była z wczoraj) nawet palcem nie tknęłam...ambitne plany miałam i owszem - by upiec jagodzianki, umyć okna, wyprać firanki ... ale... mój szanowny małżonek obudził się z leniem w dupsku i mnie "pozytywnie" zaraził :wściekła/y: Nie cierpię takich leniwych dni... ciągną się jak smarki w nosie :szok:


Tichonku, a lepiej już.. Na szczęście już coraz rzadziej mam spadki formy, a jak mnie już złapią to nie trzymają tak długo jak kiedyś :sorry2:


Gastone, no nieciekawą sprawę macie z tym autem :no:


Lubiczanka, na jagody trzeba jechać w okolice lasu, ale w las nie wchodź, tylko pod lasem na takich torfowych polach.
Swoją drogę mąż wczoraj troche tego torfu sobie eghm.. eghm.. pożyczył :-D musze kwiatki przesadzić, a i sąsiadka ma kilka fajnych kaktusów;-):cool2: Więc przydałoby się trochę naszabrować odnóżek.


AsienkaM, Marcel przez bardzo, bardzo długi czas spał na brzuchu, w pozycji "na żabę" (nóżki podkurczone pod brzuszek). Nie pomagało wyciąganie (rozprostowywanie) nóżek, ani mocne owijanie w kołderke. W końcu dałam sobie spokój :sorry2: Potem ładnie spał na boku, a teraz znowu śpi na brzuchu z nogami "jak zawieje mu wiatr" :-D


Katrina :szok::szok: u księdza??
Masz jakieś fajne, pikantne opowiastki dla nas :-D:-D
Mój dobry kolega z liceum poszedł do seminarium (zrezygnował po pierwszym roku), czego to ja się nie nasłuchałam i nie naoglądałam w tym czasie :laugh2: Echh fajne to były czasy :cool2:


Ania83, my jeździmy do Clondalkin,
http://www.diversityimpex.com/store/
Wy też tam jeździcie?


Kamcia, aż przykro było wracać cooo? Opaliłaś się? :happy2: Masz jakieś fajne zdjątka dla nas?
 
Tabasia, to jest ryżowe mleczko o smaku waniliowym. carton_vanilla_organic.png
Rice Dream - Organic Original Rice Milk | Vanilla Organic Rice Milk - Organic Rice Milk Products
Pamiętam że to normalne (w sensie że bez smakowe) nie smakowało mu, ale to było rok temu, więc może mu się zmieniły kubki smakowe ;-)
Ja bym Alexowi podała, ale Ty oczywiście skonsultuj ta decyzję z lekarzem jeśli masz obawy.
Co do spacerówki, my mamy Maclarena, Maclaren Wózek spacerowy Quest Sport Black/Scarlet - Wózki spacerowe - Wózki dziecięce, foteliki samochodowe, ABC Design, Concord, Nurse, Maclaren - Mini-Maxi.pl , jest on bardzo podobny do Silver Crossa. Jestem zadowolona. Szybko się składa, jest poręczny, leciutki i dobrze sie prowadzi.


Ewelcia, a synuś Twój lubi jagódki? U mnie Marcel na początku nie mógł sie przekonać, a teraz pałaszuje aż mu sie uszy trzęsą :-D
eeeeee chyba jednak musze isc bo jeczy:sorry2::baffled:
wykop go z chaty niech sam idzie
p.gif

ja z moim to już sił nie mam
growl5cj.gif
idziemy na plac zabaw, troche pobiega, a potem siada na ławce obok mnie i w nosie ma zabawe. Jak tłumacze mu że ok w takim razie wracamy do domu, otworze mu drzwi i niech idzie na ogródek to się obraża
cool.gif
i ani nie chce wraca do domu, ani nie chce się bawić na placu zabaw.



przychodzi wtedy do nas włącza sobie tv i ogląda bajki u nas w wyrku ;-)
Zlikwiduj tv w pokoju
laugh.gif
Ciekawe co zrobi?..
rofl.gif
ninja9ab.gif



No tak,narzekam na tą Ikea,ale gdybym miała full kasy to jeszcze i pewnie następne 3,5h bym tam posiedziała :cool2:
maniaczka
laugh.gif



Tichonku, gratuluje pozytywnego przejścia baby check
yes2.gif
Waga powala na łopatki
eek.gif
Oj zabolało stwierdzenie lekarza cyt "
skaza?Żadna to skaza!
baffled5wh.gif
Polacy przesadzają w tej kwestii
baffled5wh.gif
"
realmad2.gif
realmad2.gif



sorki za post pod postem :zawstydzona/y: proszę modki o połączenia postów :tak:

 
Ostatnia edycja:
Pauletta biedna Zuzienka

Barmanko my nie jezdzimy niestety do hurtowni z ciekawosci pytalam bo chciala sobie ceny zobaczyc ale strona ktora podalas nie otwiera mi sie

Tichonek to nie zle Ci wazy :-)

Jutro na szczepienie jedziemy,nie wiem jak ja to zniose ...
Ide jesc kolacyjke i do wyrka

Spokojnej nocki zycze
 
Barmanko my nie jezdzimy niestety do hurtowni z ciekawosci pytalam bo chciala sobie ceny zobaczyc ale strona ktora podalas nie otwiera mi sie
ach bo pewnie nie podałam ci haseł do logowania :sorry2: u siebie mam automatyczne logowanie, zapamiętane przez system ;-)
username: cash
password: sale

Hurtownia trochę dziwna jest, wygląda jak jakas wielka hala :baffled: nie ma cen pod produktami, więc produkty bierzesz w ciemno, dopiero przy kasie znasz kwoty (rachunek szczegółowy, wygląda jak faktura, dostajesz do domu). Ceny są o wiele niższe niż w sklepie, tym bardziej że robisz większe zakupy - więc się opłaca.


Misia, a powiedz mi czy używałaś mleko zbożowe (w szczególności ryżowe) do pieczenia ciast, w szczególności drożdżowych? Smak jest ok?
 
Barmanka - yes! u księdza;-) - fajny jest, ma 33 lata (młodszy ode mnie!), ksiądz jak ksiądz... zapali, wypije, - jak człowiek!! a nawet w Polsce na polowania jeździł! taki to ksiądz, a serio - jest w porządku, zakręcony trochę (żyje czasami w swoim świecie tak jak np. artyści), ale jak trzeba to i doradzić coś sensownie potrafi i pomóc jak któryś z naszych jest w potrzebie.
 
Ostatnia edycja:
Zapytam jeszcze tutaj, bo tu Was wiecej... ;-)
A mianowicie... chce wyrobic paszport swojej Maludzie, ale nie mam p60 z tych paru lat, za ktore oni wymagaja, zeby udowodnic, ze sie tu mieszkalo... Dodam, ze jestem tu od 6 lat i caly czas pracuje, tylko nie trzymalam tych dokumentow... Czy jest mozliwosc inaczej im to udowodnic, nie wiem, jakies wyciagi z konta, czy cos innego??? Dzieki!!
 
reklama
dranissimo mozesz z revenue wziasc odpowiednik(chyba tak to sie zwie) P60 czyli P21...za miast tego moga byc gto rachunki,list od lanlordow,i wyciagi z banku jak najbardziej...a bardziej chodzi im o date otwarcia konta...\\


oj spacer zaliczylismy...
wymeczona strasznie wrocilam...mlody dawala czadu...musialam go ganiacc...:baffled:

EDIT:
przypomnialo mki sie ze.....
mam problem...i to powazny...
Aga Natalia gdzie Ty jestes?mam pytanko do Ciebie:-)
HOP HOP HOP HOP...mam nadzieje ze wejdziesz na forum
kochana nie wiesz czy tam w tej przychodni w Newbridge w ktorej przyjmuje Pani Ilona Smalinska robia zeby na medical card?\
Na spacerze kolezanka dala mi cukierka-mordoklejka tak zwana...i co i z 5 mi plomba wyleciala:baffled::wściekła/y:pierwszy raz w zyciu...nie boli mnie na razie...nie mam pewnosci na 100% ale chyba on byl kanalowo leczony....

ja jutrpo chyba zadzwonie do nich...wolalabym isc do |PL dentystki...
jest w Carlow jedna ale ona tylko dzieciom leczy zeby...:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry