reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzień dobry:)
Spać od godziny nie mogę to sobie po necie szperam:)
Ewelcia-pędz jak najszybciej do dentysty zanim Ci się ząqb pokruszy:/
Tichonek-o jaka pani dr.dowciapna-na 6miesięcy;)Przecież aż tak wielki to Mati nie jest-chyba w dobry wózio zaglądałam;)))
Aaniu-powodzeniaq na szczepieniu-nic się nie stresuj-dzidzia czuje,a Ty masz ją trzymać przecież:)
Gliwa-miłej wizytki:)
Katrina-nie no fajny taki pracodawca:)
No i dziś"wytęskniona"i jakże wyczekiwana przeze mnie wizyta w szpitalu-na samą myśl mnie skręca tak się cieszę...ale jak mus to mus:/
Miłego dnia Wam
 
reklama
Dobry :-)
Ja juz na nogach, pierwszy raz wstalam przed Alexem, a mlody jeszcze spi w najlepsze :-D Ani jednej pobudki w nocy, super. To tez zasluga, ze pozegnalismy smoka jakies 3 miechy temu i nie musze juz wstawac jak go gubil i nie mogl znalezc :-D
Ide poczytac co tam naskrobalyscie, milego dzioneczka!!!

Edit:
To tak na szybko:
Barmanko a gotujesz to mleczko? Moze pytanie glupie, ale... :D Sprobuje mu podac raz i bede obserwowac, moze do pediatry mojego zadzwonie wczesniej.
A wozio chce tak do 100e kupic, bo tak jak pisalam, potrzebujemy tylko na podroze. Te Maclareny, ktore mi sie podobaja sa niestety drogie...buuu... ale wozki ponoc swietne, nie do zajechania :p

Ewelcia my wyslalismy p21 jak staralismy sie o paszport i nam nie zaakceptowali tego :/// a M jest juz tu 11 lat :/
Dranissimo a w pracy, badz bylej pracy nie mozesz poprosic, zeby Ci dali kopie p60? My tak zrobilismy. Mozesz tez przedstawic rachunki ESB lub wyciag z konta, ale p21 z Revenue na pewno nie akceptuja, nie wiem czemu, przeciez to tez potwierdzenie :/
Tichonek ladnie wazy Mateuszek :) A okreslenie lekarza co do skazy mnie jakos nie dziwi. Przeciez MY Polki PRZESADZAMY, a KREW W KUPCE u noworodka JEST NORMALNA!! No rece opadaja :///
Lubiczanko powodzenia :)
Pauletta biedna Zuzia :( Chyba Cie dzis nawiedze :D
Anineczko uwielbiam Ikea!!!!
Aniu83 powodzonka na szczepeniu, znam to uczucie :/ my na szczescie juz zakonczylsmy wszystki i Al kazde zniosl dobrze, czego i Wam zycze :)
To tyle, Mlody chyba sie budzi :)
 
Ostatnia edycja:
hej,
wpadlam sie przywitac. Zeby juz duzo lepiej. Ja juz spakowana, dzisiaj mam spotkanie w socialu.
Zuzia wczoraj dala mi popalic a jak przyszedl P to taka spokojna sie zrobila.

Tichonek niezla kluseczka z Mata
Gastone osz kurde, wspolczuje
Barmanka ja bym pozwolila jej spac na brzuszku ale ona jeszcze nie potrafi trzymac glowy na policzku jak sie zmeczy tylko nosem i ustami prosto w materac. tak to spi na pkecach lub na boczku a na brzuch sie przekrecila zeby sie bawic.
Pauletta biedna Zuzia, buziaki dla niej
Aniaa bezbolesnego szczepienia zycze
Lubiczanka udanej wizyty.

jesli kogos pominelam to SORRY, lece sie zbierac.
 
Bry:-)
Mateusz dziś przeszedł sam siebie i przespał całą noc:szok::-):-):-)Tzn.padł tak samo późno jak zwykle,około 23:00 ale wstał na mleczko dopiero o 6-tej,zjadł,pospał do 8:30,zjadł i spanko do 9:20:-DNo taki niemowlak to jest super:-D:-D:-D
Zapomniałam Wam napisać,że ciemieniucha zniknęła po trzech dniach kuaracji:tak::-)A wczoraj zrobiłam krochmal i...mi się zwarzył:dry:...Znaczy to,że za gorącej wody dodałam?:sorry2:Tzn.coś tam trochę uratowałam,ale krupy,kluchy i co nie tylko się porobiło:baffled:To co uratowałam,wlałam do kąpieli i Matt już dziś ma ładniejszą skórkę:tak:Jesteście skarbnicą wiedzy:-)

Tichonek-o jaka pani dr.dowciapna-na 6miesięcy;)Przecież aż tak wielki to Mati nie jest-chyba w dobry wózio zaglądałam;)))
No,właśnie,bez przesady:-D...Ale jak Matt bedzie tak nadal przybierał to na pierwsze urodziny jakieś 16kg.będzie ważył:baffled:Bo wychodzi na to,że przybrał jakies 2 kg.w 2 miesiące:baffled::-D
Aniaa
szybkiego szczepienia,bez płaczu:tak:Wiem,że do Polski lecicie i dlatego szczepicie małą dziś ale dziwne,że chcieli Ci zaszczepić:sorry2:Albo raczej dziwne,że mi nie chcieli zaszczepić przed 22 lipca:sorry2:...Mam w przyszłą środę blood test i chciałam za jednym razem załatwić szczepienie Matta bo w niedzielę 8 tygodni skończy ale lekarka mi powiedziała,że skoro się 22 maja urodził to 22 lipca najwcześniej mogę go zaszczepić:sorry2:No i w piątek znów wizyta u GP:sorry2:Dobrze,że P od soboty urlop ma to autko będzie:tak:
Ewelcia,niom,lepiej załataj tę dziurę czym prędzej:sorry2:
 
Aaniu-owocnej wizyty w socialu:)
Anineczko-oby było tak jak prawisz...bo jak mi wyznaczą za 2tygodnie kolejneą wizytę to się posikam"ze szczęścia";)A Twoja wizyta kiedy???
Tichonek-moja Mama zawsze mówiła,że niemowlę przez pierwszych 6miechów do kilograma miesięcznie może przybierać,więc Matti żadnym odstępstwem nie jest:)Mi tez nigdy nie pozwalali szybciej zaszczepiać dzieci,a wręcz podkreślali,że lepiej z lekkim poslizgiem niż za szybko...Dobrze,że trochę krochmalu ocaliłaś-no i,że na główce zrobił się ład i porządek
A ja spacer zaliczyłam-też już raczej ostatni przed porodem,bo nie zdzierżę włażenia pod górę-sapię,dyszę-lokomotywa jak się patrzy:/Obiad w piekarniku-dziś serwujemy zapiekankę ziemniaczana:)pranie wstawione,Daniel dziarsko dokazuje(hit-przed 9tą idę się myć i ubierać-dzieci na dole,po kilku minutach słyszę dzwonek-co za licho,myślę sobie...Dadzia otwiera a tam słyszę głos babki-Your mammy is home?No to lecę a tu mi babka na rękach Daniela w pidżamie przynosi!!!!Masakra-Starszaki zapatrzeni w swoje duperele a ten łobuz śmig...Normalnie łzy w oczach...a z Danielem i Reksio strzałkę zrobił-czyli rundka po osiedlu zaliczona:/),Starszaki poszły Doopę Marcie zawracac:/Czyli luuuuz
 
reklama
Witam:-)

Dobry :-)
Ja juz na nogach, pierwszy raz wstalam przed Alexem, a mlody jeszcze spi w najlepsze :-D Ani jednej pobudki w nocy, super. To tez zasluga, ze pozegnalismy smoka jakies 3 miechy temu i nie musze juz wstawac jak go gubil i nie mogl znalezc :-D
Ide poczytac co tam naskrobalyscie, milego dzioneczka!!!

U nas było identycznie, jak zrezygnowała ze smoka lepiej śpi, przynajmniej czasem:-D:cool2:

AsienkaM, Marcel przez bardzo, bardzo długi czas spał na brzuchu, w pozycji "na żabę" (nóżki podkurczone pod brzuszek). Nie pomagało wyciąganie (rozprostowywanie) nóżek, ani mocne owijanie w kołderke. W końcu dałam sobie spokój :sorry2: Potem ładnie spał na boku, a teraz znowu śpi na brzuchu z nogami "jak zawieje mu wiatr" :-D

Ania uwielbia spać na brzuchu i nogami zawija pod siebie

ja cały czas coś robię, niedawno usiadłam:-p

Tichonku po pół roku już nie będzie Mati tyle przybierał, dobrze, że ciemieniucha lepiej
Lubiczanko zgroza, u as drzwi na klucz się zamyka, bo młoda sama sobie otworzy, nie zazdroszczę takich spacerków za Reksiem, ale wiesz może się już ruszy:)
 
Do góry