reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Bry:-)
Piękna pogoda,słońce tak daje przez okna,że kompa słabo widzę:-D
Dziś bukujemy bilety dla teściów:-)
Zdecydowałam się na przylot obu 21 maja a wylot teścia po 2 tygodniach (2 lub 4 czerwca)a teściowej po 5 tygodniach 28 czerwca:-)Ale będę miała pomoc:-)
Tylko,żebym teraz do ich przylotu nie urodziła:eek:Będę nogi zaciskać:-DA jak się nie uda to już trudno,Radka komuś odam w dobre ręce na czas mojego darcia gęby na porodówce ale przynajmniej dziadkowie młodszego wnusia zobaczą:tak:
Za te bilety dla nich w obie strony plus bagaże również w obie strony wyszło jakieś 280E więc myślę,że cena super:-)
Idę coś wszamać bo mnie ssie:baffled:
 
reklama
Tichonek-nie będę się spierać co do ceny,ale wczoraj mojej sis chciałam bukować(na maj co prawda)w obie stronki za 70e:/Ale cena nie ważna-pomoc bezcenna:)
 
Lubiczanko ja wczoraj przeleciałam wzdłuż i wszerz całego Ryanaira,odloty z Katowic,Krakowa,Wrocławia i taniej się nie dało,wierz mi:sorry:Tzn.znalazłam tańsze bilety ale teściowi nie pasowały (bo ten jego urlop).W tę stronę są tanie,natomiast powrotne w czerwcu już droższe niestety:sorry:
 
ale tak jak pisałam-nie ważne ile płacic trzeba-czas,który spedzicie razem jest niepoliczalny:)Z resztą w czerwcu zaczynają zdzierać już tak wakacyjnie-a moja siostra tak jak wspominałam ma być w maju:)
 
Witam

pięknej pogody ciąg dalszy :-):-)

Lubiczanko cytuję "Niespełnienie tego obowiązku podlega egzekucji administracyjnej. W skrajnych przypadkach sąd może pozbawić rodziców władzy rodzicielskiej." to z wikipedii tylko i o tym,że jeśli dziecko nie chodzi do szkoły w Pl,oczywiście nie straszę Cię :no: chyba nie ma się co martwic,że cię zgarną,bez przesady,to raczej administracyjnie powinno przebiega,czyli jakieś wezwania itp.A gdzie Dawid jest zameldowany? Tam gdzie ty czy też Z? no nie ważne,weź pisemko ze szkoły i dowieź,ja własnie staram się dowiedziec gdzie czy do kuratorium czy do gminy/wydział oświaty :sorry:
 
hejka
jak ladnie dzis sloneczko swieci, ehh nie wiem czy moge z Oliva wychodzic z takim katarem.
A my dzis problemy z pradem mamy, o 6 rano slyszalam jak korki wyskoczyly. Jak wstalismy M patrzyl co jest grane i za kazdym razem jak cos wlanczalismy bahhh korki wysiadaly, akurat dzis przyjechal lanlord no i razem sprawdzali w koncu lanlord stwiedzil ze to pewnie od pralki(a pralka jest nówka roczna) i czekamy teraz na jakiegos fachowca.
Asienko nasza Olivka rowniez ma problem ze stawianiem nozki do srodka( ja sadze ze ona ma to od chodzika) gdy miala rok poprosilismy GP zeby skierowal nas do ortopedy nooo a po roku sie dowiedzielismy ze GP tego nie zrobil dopiero na bilansie 2latka babka z Helth Centre to zrobila i wlasnie przyszlo nam wezwanie ze mamy wizyte w czerwcu tego roku(wiec czekalismy 1,5roku) Lekarz nam radzil zeby zakladac buciki na odwrót, ale moja w domku biega w skarpetkach a na dworze jej tak nie zakladalam bo by sobie zeby powybijala,dlatego wszystkie buciki kupuje jej z podwyzszona pietką, a Ci powiem ze troche sie naprostowala ta stopka. No zobaczymy co nam powiedza na tej wizycie.
 
reklama
Do góry