reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dzięki wielkie Dziewczyny za tak szybki i konkretny odzew :)

Co do Frania, to chyba z kontaktem wzrokowym nie mamy problemu, na pewno jest nerwus jak coś Mu nie wychodzi, bardzo się wkurza.
Powiedziałabym też że jest indywidualistą, czasami sprawia wrażenie małego myśliciela...
W kontaktach z rówieśnikami i starszymi Dziećmi nie ma problemu, dużo czasu zresztą spędza z innymi Dziećmi jako że moja Mama opiekuje się kilkorgiem...
Laryngologicznie też raczej ok, nie zauważyliśmy jakichś problemów ze słyszeniem..
No i jest dość inteligentny (piszę to nie żeby się pochwalić, tylko żeby dać ogólny zarys ;)), w wieku niespełna 2 lat znał już literki i np potrafił rozwiązać labirynt, z którym nie radził sobie jego 5 letni kolega....

Tak więc to mniej więcej wygląda, gdyby nie to że nie gada, nie miałabym żadnych powodów do zmartwień....


Muszę się tutaj "wgryźć" i wkręcać na jakieś mamusiowo-dzieciaczkowe spotkania ;) :)
 
Tichonek zobaczysz ze wszystko pouklada odnosnie auta.
SKO swietna sprawa pamietam jak w szkole sie oszczedzalo.

Anineczka apetycznie wygladaja gofry :-)
Ja jutro bede kusic bede robic bounty :tak:

U nas dzionek minal szybko najpierw spacer nad morze Natalia sie wybiegala na plazy i prz okazji nazbierala muszelek,w drodze powrotnej zaszlismy do Gliwy na kawke, pozniej obiadek i do znajomych pojechalismy sie pozegnac zjezdzaja do Polski na stale.Byli tydzien czasu na Gran Canaria zdjecia piekne widoki boskie,pogoda im dopisala i ogolnie byli zadowoleni z wyjazdu ehhh jak patrzylam te fotki to az sie chcialo tam byc.
 
Ostatnia edycja:
Magdalena, witaj, całe wieki, Franio 3 latka, szok! No ale moja bedzie miala juz wkrotce dwa
Na pewno Franio sie rozgada niedługo, a wtedy oj cięzki los rodziców ;-)

Larcia, a ty co tak ekspresem :-)
Kamcia, fajnie, ze Oliwier ma swoje oszczednosci
Ania83, a jak to Baunty robisz?
 
Witam nowa foremke Joasie!!!

Witam sie i ja i chyba zaraz znikam spac!
Pzreczytalam wsio...
anineczko smaka mi narobilas na gofry,ale gofrownicy nie mam to po pierwsze a po drugie to na diecie jestem!!!!
do tego chora-grypa mnie dopadla.
Szymon te pokasluje...chyba zarazil sie ode mnie
 
ale się rozpisałyście dzisiaj - dobrze dobrze, bo ostatnio z frekwencją było kiepsko;)
Kamcia - no my będziemy u Larci ok 10
Anineczka - i ty przeciwko nam??? szczuć tak goframi... nieładnie;/
Ewelcia - zdrówka dla was
Tichonku - a dla was fluidy optymizmu i szczęścia
no i witam nowe Foremki:)
chyba wsio... więc czas zawijać;)
 
Bry
Długo byłyśmy z Anuśką wczoraj na dworze i już nie mia lam jak do Was zajrzeć, wizyta u GP szybka, co prawda Anusia płakała, jak jej lekarz bioderka sprawdzał:confused2:, ale wszystko w porządku, jak będę z nią ćwiczyć to w końcu przestanie stawiać tę nóżkę do środka, bo to faktycznie przez zimowe buty, no a u mnie diagnoza się potwierdziła:eek::baffled:, ale nic strasznego.

Miłego dzionka
 
reklama
\Witam
Ewelcia-zdróweczka
Asieńko-no te buty zimowe-niby dla dzieci,a jednak ciężkie jak na taka maleńka nózię:/I dobrze,że z Tobą nienajgorzej;)Powodzenia:)
Anineczko-ożesz Ty...ale mi się goferka zachciało-a ja bez sprzętu-se kupię co najwyzej-a rewelacyjne to to nie jest:/Na dobrą sprawę nie wiem jak to z tym zaswiadczeniem o szkole-bo pewne osoby nie przekazuja mi takich info...Czyli co-mam sie obawiać,że mnie zgarna i przy wylocie do Pl brac zaświadczenie?;)))
Tichonek-no własnie-SkO widziałam,więc nie wiem skąd PKO:)
Kamcia-oszczędzaj,oszczędzaj-u mnie Dawidek miał w Credit Union,ale w zeszlym roku wyciagnął całą kase na wylot do Pl i po koncie...A Młodsi mają w AIB i jakis grosz tam jest,ale wieeeeki nie wpłacałam-niedobra mama:(((
No i znowu przymroziło-ale to przynajmniej zapowiedz słonecznego dnia:)
 
Do góry