reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

z tego co widzę to ta się tobie marzy :confused::-D
Po tym co napisałaś, to moje marzenie chyba legło w gruzach:-p:-D


Wolfia
- tematem programu było 'Nie truj, matka! Mam już 16 lat i 8 piw to dla mnie pikuś!':errr:
Dzizas wychowywanie dzieci to wielka sztuka jak dla mnie:dry:
Wow jaki temat:-D Ale domyślam się, że oglądając to wcale do śmiechu nie było:sorry2: Ja już czasem staram się nie myśleć o niektóych rzeczach, bo bym nie dała rady, zwłaszcza wychowując dwóch chłopaków;-) Staram się po prostu z nimi rozmawiać i mam nadzieję, że to zaowocuje w przyszłości, ale niekoniecznie w taki sposób, że osiem piw to dla nich pikuś;-) Damy radę madbebe:-)
 
reklama
anineczko bez problemu dostaję taką informację z Miśki szkoły za kazdym razem kiedy tam pojde :tak: bo potrzebowalam tez do polskiej szkoły tu w ire, i jeszcze kiedyś przysłali mi z CHB pisemko zeby taką notkę własnie dostarczyć. Nie- nie tlumaczę tego wysyłając do PL - chcieli to mają nie :cool2:
 
Wolfia z dywanów to mam tylko większą wycieraczkę w domu pod drzwiami wejściowymi,i jak najpierw poodkurzam całą chatę to idę ją odkurzyc,a wtedy cały ten kurz co osiadł na szczotce sukcesywnie zostaje mi na wycieraczce :nerd: ale jeśli chcesz to pożyczę Ci ją na jakiś czas (mam jeszcze małą turbo ale muszę ją znaleźc) i tobie pożyczę tą dużą na tydzień np.bo po pierwszym razie możesz nie widziec efektu.Jeśli przez ten tydzień będziesz z niej zadowolona to dalej możesz marzyc ;-):-D

Co do Rozmów w Toku,mam wrażenie,że Drzyzdze już się tematy wyczerpały bo czasami przypomina mi Jerrego Springera,takie tematy ma :baffled: choc nie mówię,że wszystkie :blink:

Margarittko dziękuję pięknie za wszystkie wskazówki.Dopytam w gminie czy to juz w tym roku czy za rok mam pisemka słac :-)
 
Ostatnia edycja:
Spacerek zaliczony, Lubiczanko na szczescie mam jeszcze wózek po Eryku, taka zwykła parasolka i do niej zaladowałam Emcie :-)
Teraz Emcia spi, bo ja tatus połozył, to zasnęła grzecznie :-D
Ja zrobiłam leczo, zadanie z Erykiem i teraz mam czas wolny ;-)
Eryk ma coraz wiecej zadawane, zaczyna sie czytanie i coraz trudniejsze rzeczy :sorry2:
Anineczko, dobrze ze mi uświadomiłas, przeciez ja tez musze w PL takie zaswiadczenie dostarczyc, dowiem sie wszystkiego jak polecimy w wakacje :tak:

Madbebe ja własnie poluje na te gofrownice z Lidla, gdybyście widziały je w Lidlu to dajcie mi znac pliss!!!!!!!!!!!!
Eryk przełączyl sobie bajke po holendersku :-D mozna jezyk połamac :-p
 
Dziewczyny,mój P był z tą usterką kilka razy u mechanika,dolewali oleju,coś tam grzebali i oddawali auto na chodzie,ale chyba nikt nie pomyślał,że tylko "zaleczają" problem a nie poszukali przyczyny,dopiero teraz wiemy co się działo:baffled:
Radek ma w czwartek dzień książki w szkole i mają dzieciaki przynieść swoją ulubioną książkę,jak mu powiedziałam o tym to ten przytargał największy zbiór bajek,księga ciężka,gruba i wielka:-DMuszę mu to wyperswadować i inną mu podsunąć:sorry2:
Aaa...i jeszcze będą mieli w szkole właśnie z Credit Union taki program oszczędnościowy.Będa zakładane (tym dzieciom,których rodzice sie zgodzą:tak:) takie książeczki jak my mieliśmy kiedyś SKO i dzieciaczki będą się dzięki nim uczyć oszczędzania.Nie wiem jak często ale będą mogli przynosić pieniążki i wpłacać sobie na książeczkę.Fajny pomysł:tak:
 
To międzynarodowy dzień książki,u nas też plakat wisi w szkole,jak dam Antkowi zbiór jego ulubionych wierszyków,to kto mu to przeczyta po polsku w szkole :-D:-D
A z tym oszczędzaniem na książeczkę to super pomysł,sama pamiętam swoją ze szkoły ;-):tak:

Z tego co mi kuzynka mówi,to w tym roku nasze dzieci powinny pójśc do obowiązkowej zerówki,czyli juz w tym roku przydałoby się wysłac zaświadczenie :dry:

własnie doczytałam na stronie szkoły,że będzie u dzieci autorka książek dla dzieci Maeve Friel :-)
http://www.maevefriel.com/
Maeve Friel. Czarownica na praktyce #4 - Tajemnicze mikstury - sklep.gildia.pl - księgarnia internetowa - komiksy, filmy, książki, muzyka, rpg :-) co prawda nie znam jej książek ale może czas się zapoznac :-D
 
Ostatnia edycja:
W info ze szkoły napisali,że można podać książkę obojętnie w jakim języku,byle coś przyniósł.Myślę,że "Franklin" pójdzie w ruch:-DA jeszcze później będzie miał za zadanie domowe narysować tę książkę,a to już gorsza sprawa:baffled::-D
Tłusty Czawartek,Dzień Książki...ale się pracowity czwartek zapowiada:-D
 
reklama
Do góry