reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejoo laski :-) ja weekendowo wsiąkłam:sorry2: wczoraj cały dzień ukłądałam puzzle 1000 szt. z postaciami Disneyowskimi fajny obrazek chciałam to ułożyć nakleić na karton i powiesić jako obrazek u Zuzki no i cały dzień układałam .. kręgosłup mnie nachrzaniał ale wytrwałam;-)ale jak się okazało tylko po to aby na koniec się okazało że...brakuje jednego puzzla :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::sorry: a dzisiaj pochłonęla mnie kuchnia i robienie pierogów z kapustą i grzybami na święta dżizasss jak ja tego nienawidzę robić :eek::dry: dlatego też chciałam mieć to z głowy właśnie teraz stygną i czekają na wrzucenie do zamrażarki ;-)
Didi spóźnione aczkolwiek ze szczerego serca życzenia dla Albercika 5 lat ho ho toż to już poważny wiek :-)Zobacz załącznik 308761
 
reklama
jaka cisza:szok:
Lubiczanka - gratki dla Danielka:)
Pauletta - pierogi z kapustą i grzybami... mmmm...
Dobry Duszek - jeżeli twoja mała jest wesoła, nie widzisz jakiś dużych zmian w zachowaniu (na gorsze) to nie przejmuj się za bardzo - dzieciaczki czasami mają takie wahania apetytu;) sprawdź jej wagę.
Bina - fajnie, że będzie parka:)
Wiesienka - faktycznie super sklep i obsługa - nie zawsze niestety tak jest:/
no i to na tyle chyba:)
 
Witam!
Didi spoznione zyczenia urodzinowe dla Alberta-wszystkiego naj!!!
Bina gratuluje chlopczyka.
Pauletta nie mow ze Ty 1000sztuk w jeden dzien ulozylas:szok:...masz te puzzle z Lidla?
Na nich pisze ze jednego brakuje;-).
Ja tez ostatnio mialam wlasnie lidlowskie ale nie brakowalo a mialo brakowac;-)
Tichonek fajnie ze juz lepiej z P:tak::-D....dzis chyba jeszcze lepiej;-)

Wiecej nie pamietm...czytalam na szybko/....

Wszystkim chorym zycze szybkiego powrotu do zdrowka

ja jutro ruskie pierogi mam robic...bo Szym ostatnio popoludniu nic nie chce jesc tylko pierogi albo kopytka...
Pierogi zawsze mroze,ale wczoraj ostatnia porcje wyjela...
We wtorek mam zamiar robic z kapusta i grzybami....a pod koniec tygodnia bigos ugotuje;-)

Bylismy wczoraj na roczku kolezanki corki......wrocilismy po 24:sorry:....impreza byla super...ale ja dzis do zycia sie rano nie nadawalam ,dobrze ze M w domu to mlodym sie zajmowal a ja dogorywalam na kanapie:zawstydzona/y:;-)

Aaa Szymkowi wychodzi 2 czworka i od 3 dni jest nieznosny!!!!!!!!!!1
wczoraj to myslalam ze go udusze albo wystawie za drzwi!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewuszki.
Ja znowu musze troszke "ponarzekac".Od paru dni mamy ciezkie dni.Tobiszka tak odparzylo,ze biedny nie chce nawet siadac.Placze,tak musi go bolec.Stosuje juz wszystko co mozliwe.Ale po kazdej kupci jest to samo.Do tego przez te wyzynajace sie zabki nie ma apetytu.Oj ciezko...a ja w pracy.No i jakby tego bylo malo dzis w nocy wracaja lokatorzy.
Tak czytam,ze juz pieczecie,gotujecie na swieta-a ja jeszcze nic nie zaczelam.JAkos w tym roku nie czuje tych swiat.Ale musze sie zabrac w nastepnym tygodniu do piernikow i orzeszkow,bo bede miala chyba troche wolnego od pracy.
 
Ewelcia a no w jeden dzień calutki stałam nad stołem w kuchni ja jestem zawzięta ;-):-D ale to postacie Disneya więc animowane puzzle a takie nie są trudne gdyby to był jakiś krajobraz to pewnie w tydzień bym nie wykończyła :eek::-D a i nie mam ich z Lidla kupiłam kiedyś w lumpeksie za 2 euro z nadzieją że wszystkie będą ale też nie jestem pewna czy Wiktor mi gdzieś nie zapodział :sorry2::sorry2: a i wpadnij do mnie zrobić trochę ruskich :-D:-D:-D
Wilwia a używałaś tormentiolu i alantanu tych co Ci dałam?? bo Zuza właśnie teraz po antybiotyku takich kup dostała że pupcia od razu czerwona i nawet jakieś bąble się pojawiły ale kuracja maściowa trochę poprawiła sytuację ;-)buziaki dla Tobiaszka:tak:
Lubiczanko ja gapa gratki kolejnych ząbków :tak:
 
Wilwia biedny Tobiasz:-(
Szymkowi tez ida zeby,ale nie robi tak duuuzo kup teraz jak np przy jedynkach czy dwojkach...dzis nie robil w ogole!!!
Pauletta a moze Cio pocztexem jutro wysle???;-)
A spotkac to sie moze juz nie dlugo spotkamy bo ja bede jechac z rewizyta do Zgagi,wiec....;-)a Ty nie daleko niej mieszkasz!
 
helloł z wieczora

Byliśmy z Tichonkami w tym Botaniku. Porazka:dry: Wiesienka sie minęliśmy :eek:
w kazdym razie kolejka kolejką do Świetego,ale nic specjalnego tez sie tam z tym świetym juz nie działo. No i oczywiście Niki wyła , bo się bała:sorry:

Takze dziewczynki Lubiczanko, anineczko i te które mialy się zjawić- nie zalowac bo nie ma czego;-) no chyba, ze spotkania z nami- ale tego zawsze mało:cool2:

Popowieszałam dziś już większość swiecidelek światecznych. Choinka jeszcze czeka,ale i tak juz jest tak milusio.

Lubiczanko
buziole dla mojego tłiksika i gratki za zębolki;-)

didi...wybacz,ale mi zeszlo:zawstydzona/y: wszystkiego cudownego dla Twojego syncia:tak:

a ja z laptopem w łózku bo pilnuje Niki:dry: płacze co chwila- jak nigdy:dry: trauma po Mikołaju czy jak:dry:
 
reklama
hejka a my pol godzinki temu wrocilismy do domku od znajomych, mloda sie tak wyszalala ze padla w 30 sekund dobrze ze przed wyjazdem zdazylysmy sie wykompac, ahhhhh Wam mówie jak to dobrze jest znowu w swojej wanience polezec w goracej wodzie................
ahhh padnieta jestem bo dzis ciagle pranie ,powieszanie i jeszcze lazienke szorowalam, i juz trzeba pomalutku myslec i sie przygotowywac do wyjazdu.
dobranoc
 
Do góry