reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

siemanko

jennnyyyy ale jestem zla na mojego P .wczoraj wieczorem tak mi cicnienie podniosl ze nie chcialam na niego patrzec...ja tu pakuje Ala do szkoly ale zaraz gdzie teczka a w niej ksiazeczka ze szkoly i jeszcze pomoce mlodego ..pytam P..a on no ze lezy kolo akwarium ..mowie to pokaz...nie ma wyobrazcie sobie ze ten osiol jak sprzatal ( fajnie ze sprzata) to musial ja spalic razem z papierami bo w smietniku nie ma( przeladal wieczorem) hihi...no kurcze nawrzeszczalam ze ma patrzec co wyrzuca anie bach i nie ma bo wszystko to smieci ..juz nie raz jakies moje papiery tez szukalam w smieciach ...no bezmozgie to jakies jak nie wiem...no i o musze prawdopodobnie zaplacic za ksiazeczke a ona z jakiesc serii czy kompletu chyba no kurcze i jak zwykle ja musze tlumaczyc z moim wspanialaym angielskim bo bezmozgi w pracy ...wrrrr
no naladowana jestem jak bomba ...
lece pic herbatke i fure rozgrzac
 
reklama
witam
didi-oddychaj głęboko:)i się nie stresuj...Jakoś to będzie
Margaritta-no właśnie o tego Mikołaja to najmniej nam chodziło-tutaj zaliczyliśmy a jak powszechnie wiadomo co za dużo...ale tak do Was nas ciągnie:)))
Wilwia-mam nadzieję,że Tobiemu szybko minie-bidulek się nacierpi:(((
Ewelcia-jak taka chętne na rozsyłanie pierogów jesteś to i mnie kilka sztuk podeślij;)
PAULETTA-ja też uwielbiam układać puzzle-a już te z postaciami bajkowymi najbardziej(nie lubię takich z cyklu staw z liliami itp)
Kurczę-listonosz mnie zlał cały poprzedni tydzień a ja na ten list z kliniki czekam:(((Oby w tym wreszcie przyszło wszystko na co czekam:)Miłego dnia Dziewczynki:*
 
hihihihih ale numer

Lubiczanko teraz to odetchnelam gleboko..ale jaka ja niedobra zona jestem oj nu nu nu...hihih
wyobrazcie sobie wchodze do klasy a tam co lezy na lawce..hihihi teczka Alberta z cala zawartoscia i ksiazeczka..haha..
a ja tak darlam sie nieladnie na P i wyzywalam ojjjj....a teraz musze chyba przeprosic...hmmm...oj ciezko mi tak ogonek podkulic ...bo on mowil ze nie spalilby i pamietalby a ja tak krzyczalam ze zglupial hihih..moze nie przyznam sie wcale ...ale i tak zauwazy jak Al przyniesie zadanie domowe w teczce..hihihi..
 
Witam po weekendzie
Didi oj ty wredna zono hihihi no musi powiedziec te sorry do P niestety:/
Wilwia a kąpałas Tobiaszka w krochmalu???
Pauletta wpadaj ty do Galway na kawe:)
Widze wy tu tematy świąteczne, wiec ja tez musze sie zabrac za gotowanie i dekorowanie domu bo Olivier sie choinki doczekac nie może:)
Zaraz jade do sklepu bo obiecałam mu kupic te świeczki na okno:))
Miłego dnia
 
Bry:-)
didi:-D:-D:-Dsię uśmiałam z Ciebie:-D:-DAle ja taka sama jestem:zawstydzona/y:Najpierw mordę nadrę a potem dopiero myślę,ale do błędu się umiem przyznać,na szczęście:tak:
Margaritta no właśnie mają wszystkie foremki czego żałować,z nami się nie spotkać?:szok::-D
I oj tam,nie gadaj,że porażka:-DKwiatka,miśki i lizaka dzieci dostały:-DA że w ogóle mój Radek podszedł do Mikołaja i wydukał parę słów po angielsku:szok::szok::-D
Pauletta,na pewno będzie jeszcz okazja:tak:
Wilwia też polecam Tormentiol,jest super na takie sprawy.Biedny Tobi,wiem jak to jest,Radek też mi się kiedyś tak odparzył w ciągu godziny dosłownie.Chory był,leki brał i do tego biegunka:sorry:Aż miał takie wżery na pupce,darł się w niebogłosy przy każdym siuśku czy kleksie:shocked2:
lubiczanko
,jaki list z kliniki bo ja chyba coś przeoczyłam?:zawstydzona/y:
Bina to cudownie,że będziecie mieli parkę,super niespodziankę macie pod choinkę:tak:
ząbkującym gratulacje:tak:
Idę walczyć z ozdobami świątecznymi:-)
A popołudniu muszę jeszcze dybać do miasta po wyniki z tego nieszczęsnego pobierania krwi,ale mi się nie chce:confused2:,jeszcze z miauczącym dzieckiem:confused2:A ręke do tej pory mam siną:sorry:
 
Didi-upssss:)
Tichonek-nooo...hmmmm...no Wy jezdzicie do szpitala na usg a ja miałam wybór i wolałam tak jak z Danilkiem jezdzić do kliniki w Tipperary(zamiast do szpitala w Clonmel)-tam idzie duuużo szybciej i jest milsza atmosfera:)ale dziś dostałam list-że przyjęli moją aplikację w moim własnym ośrodku(tam gdzie gp)na opiekę podczas ciąży(?????????????????????????)...nie wiem o co kAMAN???
Kamcia-to i tak długo przetrzymałaś Oliego;)
 
no i juz mam za soba ...wlasnie dzwonil i mowi" Danka ja naprawde nie wiem co moglo sie stac z ta teczka" hihi juz on chcia przepraszac ale powiedzialam mu ze sie odnalazla w szkole..hihihi..a on a powiedziala ze jestem glupia i robie awanture a nawt tego w domu nie bylo
jeny.no bylam przejeta bo Al urodziny i to przeziembienie u mie wiec moglam zakrecic sie sama..ehhh...
pije herbatke i lece sprzatac..a tak mi sie nie chce...wrrr..
 
Witam poniedziałkowo
Od wczoraj wieczorem nie mieliśmy wody, 10 min. wcześniej mój M brał prysznic a potem nie było. Ale okazało się, że to w całym Rush, od rana już jest, ufff.

Lubiczanko gratki ząbków
Didi tak to czasem jest, biedny ten Twój P, ale faktycznie każdemu mogło się zdarzyć


Dobra, idę obiad robić
 
Witam

Dobrze ze wczoraj nie jechalismy do batonika(chociaz bardzo zaluje bo bardzo chialam poznac Tichonka i inne Mamy )mnie dopadla jakas rewolucja i wymioty i biegunka caly dzien przelezalam w lozku dopiero wieczorem lepiej sie poczulam...

Uciekam Asia ma przyjsc...

Chorwitkom zdrowka zycze

Lubiczanko Gratki zabkow:-)
 
reklama
hej Wam!
ja tylko melduje ze zyje i podczytuje,ale czasu nie mam na wszystko...Weekend tez busy:sorry:
Ide sprzadac bo sajgon wszedzie:eek:

milego dnia!
 
Do góry