reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Didi,Monidan-ależ ja chętna-nawet namawiać byście nie musiały,gdyby nie to,że dzieci odebrać ze szkoły trzeba,i przygotować wszystko"w obejściu"...A chce mi się stąd ruszyć jak nie wiem co:(
Evelinaa-niedawno był temat paróweczek-morlinki bądz berlinki z plo sklepu...a tak na dobrą sprawę to każde jedne sąsmaczne(nie powiem dobre)dla dzieciątka:)wszelakie frankfurterki,hotdogi itd itp:)
 
reklama
Andzulina,hehe,dobre:happy2:
Tichomek.... Pewnie chcesz dziewczynke ;) wiec Ci jej zycze no ale wiadomo ze jak bedzie chlopczyk to tez bedzie Super !!!
No i własnie wklej fote brzuszka o bedziemy obstawiac zaklady ;)
A właśnie już niekoniecznie dziewczynka:happy2:Na prawdę obojętne:tak:Zdrowego dzieciaczka po prostu chcę:tak:
A brzucha nie pokażę bo mam duży ale to nie ciążowy jeszcze:no:Jak się ciążowy pojawi to Wam pokażę
Moniadan "Na Wspólnej" dobre:-D:-DAle jeszcze lepszy zwiastun następnego odcinka:-D:-D
 
Tichonek, no dzis będzie sie działa w NW ;-)
Ostatnio ogladałam program o parówkach i najlepsze sa takie które maja najwiecej procent miesa, powyzej 60% juz są dobre, złe są takie ktore mają mieso oddzielane mechanicznie (czy jakos tak) tak wiec dziewuszki trzeba etykietki czytac
 
Tichonek, no dzis będzie sie działa w NW ;-)
Ostatnio ogladałam program o parówkach i najlepsze sa takie które maja najwiecej procent miesa, powyzej 60% juz są dobre, złe są takie ktore mają mieso oddzielane mechanicznie (czy jakos tak) tak wiec dziewuszki trzeba etykietki czytac

Tylko jak tu czytać etykiety kiedy się kupuje parówy na sztuki w pl sklepie;))))
 
Witam:-)

Joann-jeśli mowa o tych gotowych kaszkach(gerber-z polskiego sklepu)to masz do wyboru mleczno-ryżową i ona faktycznie jest do zrobienia na wodzie.Natomiasy samą ryżową przygotowujesz na mleku.My właśnie na takiej"jedziemy".I o grudkach mowy nie ma)))

A robisz je na krowim mleku, bo one niby na modyfikowane się nadają. U nas Anusia kaszkom na razie powiedziała dość, mleko pije samo. Może znowu łyżeczką by chciała.

My jak zwykle od rana coś działamy z niunią. Pół nocy znowu nam płakała:-(, co chwile musiałam do niej wstawać. Potem spała z nami, ale i tak się nie wyspaliśmy, bo dalej płakała, a ja się budziłam za każdym razem.

Witam nowe mamusie
 
Kat_zuk witam na forum:-).

Witam wszystkich, u mnie dzisiaj sloneczko piekne swieci:-) ale i wiaterek troszke wieje.
Lazienke mam juz zrobiona i czekam jeszcze na sypialnie. Z tego co widze i slysze to wlasciciel chetnie wypralby tylko ta wykladzine dywanowa:baffled:. Jak dla mnie to ona jest bardzo cienka i tak przeszla tym wszystkim, ze pranie nie pomoze. Wolalabym zeby wymienil wykladzine. Pokoj jest w ksztalcie kwadrata wiec nie byloby duzo roboty z wymiana, ale jak sie uprze na pranie to coz mi innego pozostanie:confused:.

Na domiar zlego to jeszcze pralka zaczela fiksowac:wściekła/y:. Tak glosno chodzi ze szok, ale maja to sprawdzic, najprawdopodobniej z jednej strony beben spadl ze sprezyny, lub sie polamala i dlatego tak wali

Moje przeziebienie dalej mnie trzyma choc juz troche lepiej.
Wszystkim chorowitkom zycze duzo, duzo zdrowka:blink:;-):-)
 
Aniaa83 czy ja dobrze widze i dobrze przeczytalam ze jestes z Balbriggan tak jak ja.:szok: Jesli tak to super. Moze sie kiedys spotkamy i poznamy. Byloby milo gdyz nie znam zbyt duzo osob mimo ze mieszkam w Balbriggan juz 4 lata. Pozdrawiam.

tak Asienko mieszkam w Balbriggan :-)


Witajcie:-)ale sie rozpisalyscie....ja dopiero wstalam z lozka ,te mdlosci mnie wykoncza normalnie dobrze ze Mezus jest w domu sniadanie do lozka mi przyniosl :-)

odnosnie paroweczek to moja wcina berlinki :-)


Troszke nie moge sie odnalesc na tym forum ale mam nadzieje ze kilka dni i bedzie dobrze....;-)
moze ktoras z Was mi powie jak wstawic suwaczki...wczoraj probowalam ale nie wyszlo :confused:
 
reklama
Aniaa83 wspolczuje mdlosci, dobrze ze mnie takie rewelacje ominely. a jesli chodzi o suwaczki to wybierasz strone z ktorej chcesz suwaczek, tam go tworzysz i na koncu dostajesz linki do niego, wybierasz ten link ktory ma mozliwosc wstawiania na fora. potem wchodzisz w swoje ustawienia na stronie forum i wstawiasz link w sygnature i bedzie sie pojawial po kazdej wiadomosci ktora napiszesz. Mam nadzieje ze wyjasnilam w miare prosto.
 
Do góry