reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Tichonek, wrzuc zdjęcie moze wystarczy, :-) ale przypominam, ze Julek od Zgagi nie jest dziewczynka :-p no ale Gastonówny sie sprawdziły :tak:
a Na wsplnej ogladaj, bo fajne było :-)
Kat_Zuk, oczywiście ze można, witamy :-)
 
Nooo właśnie-wiedziałam,że coś dziś mnie miało zainteresować(oczywiscie poza normalnym zainteresowaniem)Tichonek-fasolka się rozwija jak burza;)
Monidan-chętnie bym skorzystała-zwłaszcza,że na donedilu oddają w Galway 3 żółwie z akwarium-ZA DARMO!!!
 
Lubiczanko, to w czym problem, wsiadaj w śmigacza i przyjeżdzaj ;-)

Mój Eryk jutro tez ma Halloween parade, on oczywiscie do przebierania taki chetny ze szkoda gadac, ale wczoraj przymierzyl stroj i jak powiedzielismy ze jego ukochana Pani go nie pozna i ze wyglada super, to zgodził sie isc przebrany
no a od poniedziałku spimy dłuzej, hurra!!
 
bry!
Joannn-tak jak lubiczanka mowi-sa ryzowe,kukurydzienne,pszenne i mleczno-ryzowe itp.Do wyboru.Wiec mozesz robic na mleku lub na wodzie te z mlekiem.
Wlasnie mam tez z gumowa koncowka.Sprobuje zapodac:tak:
Wikta juz sie zbuntowala na poranne kaszki,wiec dzis byla parowka;-)

witam nowe foremki!zagladajcie jak najczesciej:tak:

milego dnia Wam mamki!
 
dzien dobry mamusie......
Witam przy kawce...........

Tichomek.... Pewnie chcesz dziewczynke ;) wiec Ci jej zycze no ale wiadomo ze jak bedzie chlopczyk to tez bedzie Super !!!
No i własnie wklej fote brzuszka o bedziemy obstawiac zaklady ;)

Co do klapsow... To u nas jak narazie nie byly konieczne.......
Synek jest w miare słuchany a jak nie słucha 2-3 razy to go zagaduje i zmieniam
zabawe i juz po kłopocie...........
Chociaz ja tez naleze do nerwusków i juz kilka razy krzyknelam na malego
za bardzo (az sie wystraszyl) czego pozniej załowalam....................
Niewiem jak to bedzie jak bedzie starszy ale nie sadze ze beda
potrzebne klapsy........... Bedzie musial naprawde zajsc mi za skóre........;)
 
Didi Ty zawsze byłaś taką forumową przepowiadaczką płci:-DCo będę miała?Czy musiałabyś mnie na żywca zobaczyć?:-D

hehe... wiesz to dziala tak..sprawdza sie na 100% osoba z ktorymi jestem blisko ..albo daleko a znam od lat.. ale u Gastone tak jak pisze Monia sprawdzilo sie .. tylko u Zgagi niestety i to byla moja pierwsza porazka... wiesz moze za wszczesnie na cokolwiek aby twierdzic.. wiec moze powiem za jakis czas..
Hej dziewczyny.czasami do was zaglądam ale jakos nigdy nie pisze.Mieszkamy w okolicy Tallaght.Mam 2 letniego lobuziaka tzn za miesiąc bedzie mial urodzinki.Czy mozna dołaczuc do waszego grona

witaj i pisz duzo i o wszystkim..:)

Nooo właśnie-wiedziałam,że coś dziś mnie miało zainteresować(oczywiscie poza normalnym zainteresowaniem)Tichonek-fasolka się rozwija jak burza;)
Monidan-chętnie bym skorzystała-zwłaszcza,że na donedilu oddają w Galway 3 żółwie z akwarium-ZA DARMO!!!
no to wsiadaj w fure i w droge

ok.zmykam bo mloda marudz i chce spac wie musze potulkac troszke
 
no własnie mialam pytac o parówki......... ;)
Jakie i gdzie kupujecie........?
Wiem ze nie sa one za zdrowe ale mój dziec nalezy do niejadków... ;(
Do tego alergia na jajo... ;/ no i jak nic nie je to daje mu te parówy bo je to
zwsze wcina ze smakiem........... (niewiem czemu?)
 
reklama
witam Laseczki :-) albo Lachonki, jak to Misia mówi ;-)
Joann - Igor już lepiej - dałam mu leki na biegunkę i widać poprawę. jeszcze dzisiaj będziemy na ryżu, a od jutra może zacznę powoli wprowadzać normalne jedzenie. no i chyba to jednak zęby. a z tego co wiem, to Nikoś od Agusiek też od dwóch dni męczy się bidulek.
Moniadan - ja z chęcią, bo uwielbiam twoją kawkę, ale umówiłam się z Kasiuleczką dzisiaj ;-)
Tichonek - też już pooglądałam twoje suwaczki :-p
witam również nowe Foremki :tak:
zdrówka dla chorowitków
a tu coś na lepszy humor :-D
YouTube - Zdrada
 
Do góry