reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Asienka a dla mnie akurat nie jest to zwykly gadzet jak napisala misia bo moja Hania ma reflux i dzieki tej podusi spi lepiej w nocy,nie ulewa sie jej tak jak wczesniej.Dobre dla dzieci wlasnie z refluxem badz wogole z problemem ulewania.Ale jesli takowych problemow nie masz to ci sie raczej nie przyda.

A tak wogole ie tylko witam;-)

Kasiuleczka glokoze kupisz w dunsie badz w tesco:tak:

dzieki, narazie nie wiem czy sie przyda, wszystko sie wyjasni jak sie dzidzius urodzi.

a tak to witam wszystkie mamuski.
byl wczoraj nasz landlord, pokazalam caly problem i zrzucilam mu zdjecia na karte (bo zrobilam kilka dokladnych zdjec) i powiedzial ze zajmie sie tym jak najszybciej, mowil ze bedzie dzisiaj dzwonil do fachowcow i moze uda sie kogos jak najszybciej przyslac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ello
dzieki dziewczyny no to super ze mozna tu kupic bo juz myslalam ze bede musiala skrobnac do mamusi zeby mi wyslala
My juz po sniadanku ehh chyba jeszcze zaraz kawuche wypije zeby sie rozbudzic bo najchetniej to bym sie walnela na kanape.
 
Witam z rana:-)
Lubiczanko a budzil sie Daniel w nocy?
Moze juz bedzie przesypial nocki?

Szym tez sie budzi w nocy a nad ranem to juz przylazi do nas i spi z nami.

Od 3tyg nie je w nocy - wreszcie;-)ale dzis ewidentnie o 4 chcialo mu sie jesc,bo budzil sie do 6 co chwile,ale mu nie dalam:sorry:dalam o 6 i pospalismy do 8;-)

Ale zimno na dworze.....pranko sie pierze ale nie wiem czy jest sens wywalac go na dwor
 
Bry:-)
A co tu taki słaby ruch dzisiaj?
Nawtryniałam się twarożku z rzodkiewką i szczypiorkiem,mlekiem popiłam i ledwo oddycham:zawstydzona/y:Normalnie ostatnio najlepiej mi nabiał wchodzi i mogłabym jeść,pić go non stop:-p
Wczoraj na tym sadzeniu kwiatków w szkole dzieci miały radochę jak nie wiem.Grzebały w ziemi,kolana czarne,ziemi wszędzie pełno ale grunt,że cwiety posadzone:tak:Na dworze,w doniczkach dużych oraz każde dziecko miało swoją malutka doniczką z imieniem:tak:Tak więc będzie kolorowo:-)
Ręczniki mi się wyprały,idę powiesić:tak:I (uwaga coś nowego)klopy muszę umyć:-D
Oczywiście muszę wspomnieć,że mam dziś piękne odświeżone suwaczki:-)
 
Tichonku powiedz a raczej napisz:-D;-) gdzie w Swords można zrobić ładne zdjęcia do polskiego paszportu, u na robią, ale taką zwykłą cyfrówką. W tamtym roku przeszło, ale nie wiem, jak będzie w tym:confused2:, a nie chcę odkładać na ostatnią chwilę, czyli jak pojadę do Ambasady
 
Tichonku powiedz a raczej napisz:-D;-) gdzie w Swords można zrobić ładne zdjęcia do polskiego paszportu, u na robią, ale taką zwykłą cyfrówką. W tamtym roku przeszło, ale nie wiem, jak będzie w tym:confused2:, a nie chcę odkładać na ostatnią chwilę, czyli jak pojadę do Ambasady
Nie mam zielonego pojęcia:no:Jakies zakłady fotograficzne tu są ale nigdy nie korzystałam z usług żadnego z nich,nie pomogę:no:
 
Ewelcia-nie,no budził się-oczywicie,że tak(nocka bez wstawania do Danielka nocką straconą;) ),ale pierwszy raz o1.30-a spał już o 19.30:)))potem jeszcze dwa razy,ale to pikuś:)))
Tichonek-no już się doczekać nie mogłam i chciałabym pochwalić,a tu nic nie widzę-ino puste miejsce na ten suwaczek:(
Asienko-lepiej samemu zrobić taką fotkę-na tle np.białej ściany-my zrobiliśmy na prześcieradle:)
 
reklama
witam prawie z południa...
u nas pogoda do bani....:sorry: nic się nie chce... ehhhh

właśnie D schodzi z małą więc muszę zamykać laptopa bo znów mi guziczki powyrywa:laugh2:

będę później....
 
Do góry