reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ciao!

A my dzis pospalismy...do....uwaga.....10!!!Tadammmm!!!!
Jakis cud nad Wisla.....;/

Tichonku- ja tez tylko nabial i nabial....identyko....litr mleka dziennie to pikus....Ide o zaklad,ze bedziemy mialy to samo...w sensie plci! Jemy dokladnie takie same rzeczy ;)

A ja robie drozdzowki....tym razem wyjda!!!
 
reklama
Asieko-no dziwne-idz do apteki-tam wywołają)))

Asienko u nas w aptece tez normalnie wywoluja jak sie samemu zrobi:tak:
.




asienka
-potwierdzam-najlepiej w jakiejs maszynie wywolac-poprosic kogos o pomoc,to Ci je dobrze wycentruja itp.:tak:

No właśnie pytałam w aptece, a babka mi mówi, że mi tak nie zrobi, bo on takich nie wywołują. Coś się wymyśli

Tichonku
daje po oczach ten Twój suwaczek:-D:-D:-D:-D

Byłyśmy w sklepie, zimno jak :no::baffled:, Ania na mnie nakrzyczała, bo nie chciałam jej w parku z wózka wypuścić:-D:-D:-D:confused2::-p:rofl2:, żeby sobie pochodziła.
 
Jako zem dobra kolezanka dziele sie z Wami dobre kobiety bula! Jeszcze gorace...
 

Załączniki

  • buly.jpg
    buly.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 38
Misia,no jak możesz?!:angry::angry:Dawaj tę drożdżówkę:-p:-pWłaśnie kolejny kubek mleka wciągam i zadowalam się chlebem z dżemem,ale do mleczka to drożdżóweczka by się pięknie przypasiła:-p:-)
A z tymi suwaczkami,dziewczyny to nie chodzi o to,że ja je zmieniam tylko co czwartek same się uaktualniają bo następny tydzień się zaczyna:tak:I nowa foteczka dzidzi się pokazuje oraz zmienia opis pod drugim suwaczkiem ciążowym:tak:
 
hello!;-)
misia:szok:pyszotyyyyyyy
tichonku ja to już nawet pamietam ze w czwartek u ciebie suwaczkowo sie dzieje:-):-):-D
renni jak tam? zdrowe już? pakujecie sie?:happy:
u mnie dzień jak codzień....:sorry:
 
misia-buly jak malowane normalnie.Tylko nie zjedz wszystkiego sama jak to ciasto;-):-D
ja wlasnie dostalam na maila rachunek za prad.Sobie 'wyestimeitowali' ze ho ho. Niedoczekanie:no:o 340 unitow za duzo :eek::confused2:ale juz im wpisalam aktualny stan,niech sprostuja.Nie bede placic na zas:no::huh:
a my po obiadkach,mala szaleje.Moze ja zmozy senek jeszcze raz.Oby,bo prasowanie czeka i Mka wczorajsza do obgladniecia;-)

ja z dwoma pytaniami,zebyscie sie nie nudzily.Pierwsze: jakie parowki kupujecie bablom i gdzie?bo te dzieciowe ponoc lepsze?
a drugie-tak sie zastanawiam bo Wikta ma balkony pod oczami i nie wiem czy taka jej uroda czy cos jej dolega:baffled:na pewno nie dowiem sie jak jej badan nie zrobie,ale zapytac nie zaszkodzi:sorry:ktores z waszych dzieci tez ma?nie sa specjalnie sine,tylko takie...podkowki no:confused2:
 
reklama


ja z dwoma pytaniami,zebyscie sie nie nudzily.Pierwsze: jakie parowki kupujecie bablom i gdzie?bo te dzieciowe ponoc lepsze?
a drugie-tak sie zastanawiam bo Wikta ma balkony pod oczami i nie wiem czy taka jej uroda czy cos jej dolega:baffled:na pewno nie dowiem sie jak jej badan nie zrobie,ale zapytac nie zaszkodzi:sorry:ktores z waszych dzieci tez ma?nie sa specjalnie sine,tylko takie...podkowki no:confused2:

Ja kupuję cielęce w polskim sklepie. Ania też ma takie podkówki, ale ona chudzina to tak ma, po mnie zresztą.
 
Do góry