reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ja zaraz wyjdę z siebie i stanę obok:eek: Wiktor akbo jęczy albo płacze :confused2: jeść ne chce danie mu syropów graniczyło z cudem ale się udało choć nie bez ofiar:sorry: całe body młodego i moje spodnie w syropie :confused2:
Tichonek papużki jak coś zobaczę dopiero w sobotę :sorry: dzisiaj odbierze je frog kochana nasza buziak dla Cię a później przekaże je dla kumpla P który przechowa do weekendu bo ja nie mam jak jechać ja chora dzieciaki chore:sorry:
 
reklama
witam.
Widze ze dzisiejsza noc to dala sie we znaki wielu mamom:szok:. Szczerze Wspolczuje.
Tez dolaczam do tego grona tylko ze mnie jeszcze dzidzius nie budzi tylko te moje okropne zeby:wściekła/y:. wczoraj to bylo lajtowo. dzisiaj dopiero zasnelam po 5 i to nie w lozku tylko na kanapie w salonie, ale to chyba juz ze zmeczenia bo zeby daja jak nic:wściekła/y:. ide jesc sniadanko bo bobas sie domaga i burczy w brzuchu. Milego i spokojnego dnia zycze.
 
Helooooo:-)

Andziulina-udanego pobytu.

Anineczko- a to takie buty! A juz myslalam, ze Bazyl obcego jezyka podlapie.:-D

tichonek-chwal sie chwal!:tak: Rano Ci napisalam wiadomosc na NK.

asienkoM- jak ja nienawidze jak mi sie zebiska snia.

karolinanicola-fajnie, ze robisz te kursy zawsze to jakis dodatkowy fach bedziesz miala. Ja kiedys sobie sprowadzilam kolezanke na 2 tyg zeby mnie tipsow nauczyla zakladac, oczywiscie przyjechala z calym sprzentem(z lampa, tipsami ,zelami, kolekcja inglota, pilnikami, brokatami i innymi p...erdolkami) a potem tu w Dublinie skonczylam kurs paznokci z wyroznieniem.:cool2:OMG kiedy to bylo......

Lece Natalce zapodac 2 sniadanie
 
Anineczka-łoj jak pędzi tenm czas,prawda?A o nieprzespanej nocce przypomnisz sobie za tydzień z haczkiem;)))

Nooo tego się boję,wylatujemy po 23 a na miejscu będziemy o 3 w nocy....masakra...że też te loty nie mogą byc o normalnych godzinach :wściekła/y:

Renni Bazyl się uczy polskiego,a jakże :-D

widzę,że dużo tutaj mamy babek co się znają na pazurkach...podobają mi się strasznie,ale tak szybko mi pazury rosną,że zbankrutowałabym na nich :eek:
 
tichonku-ok
anineczko-a tam zaraz znaja, kiedys kladlam zelowe tipsiorki, bawilam sie w zdobienie i takie tam ale juz mi sie znudzilo.
ceny poszly w dol, pamietam czasy jak mozna bylo sobie krzyknac €70.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry