reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Wszystkiego najlepszego dla Antka:tak: Dużo zdrówka i uśmiechu:-)
5th-happy-birthday-for-web.jpg

Sandrulińska
i ja głos oddałam, i trzymam po raz kolejny raz kciuki:tak: Też ślędzę Twój blog i bardzo mi się podobają Twoje stylizacje:tak: Masz świetne hobby i dobrze, że pokazujesz je światu, bo może to zaowocować czymś o czym marzysz - czego Ci ogromnie życzę:-)
 
reklama
Witam a ja dzis padam po pracy obiad zjedzony , chate wysprzatalam i odpoczywam...
Jutro wolne w koncu.
Antosiowi życze stoooo latt ale pozycze mu to osobiscie tez:)))
Pauletta zdrówka
Joann gratki dla malego.
Sandrulinska ja tez zagłosowałam:)
 
Ostatnia edycja:
Sandrulińska pięknie:tak::tak: też zagłosowałam;-)
Anineczko najlepszego dla Antosia w dniu urodzinek:tak:
t_15169310_1.jpg


Pauletta zdrówka zdrówka dla Ciebie!
Joann gratulacje dla małego spacerowicza;-)

Witajcie dziewczyny, ledwo żyję taki mam katar, że nie mogę oddychać, w nocy nie mogłam spać już od 3 ciej:no:.
M poszedł na lekcje a ja siedzę z dziewczynkami i one oglądają bajki a ja na kompie, niezbyt wychowawczo ale nie dam rady dziś się z nimi bawić:no:

Buziaczki:tak:
 
O to samo chciałam zapytać:)))
VikaMciaG-łoj żartowałam tylko;)))Ale np u nas dzieci nie przynoszą nic takiego ze szkoły-też mogłabym nie wiedzieć:(
:-p:-p:-p
Hejoo :-D:-D ale wczoraj wesoło było hoho :-D tym razem Wy mi humorek poprawiłyscie bo mnie zaczyna przeziębienie rozkłądac na łopatki :sorry: do tego Zuzka dziś w nocy jak noworodek co 3 godz na cyca aż w końcu wylądowałam z nią w łóżku Wiktorka bo młody już zdążył się ewakuować do naszego wyra:confused2:także wstałam połamana i szczekająca okrutnie:baffled: no i jeszcze w nocy P się czochrać zachciało:angry: jak ja w pełnie sił witalnych to nieeeeee bo po co ale jak poszłam do wyra pół przytomna i liczyłam na spokojną nockę to ataaaaaaaaaaaak :wściekła/y::eek: no tylko przez kolano i przetrzepać to d*psko żeby przez tydzien nie mógł usiąść :crazy: dobra zmykam sie moją młodzieżą zająć :tak:
VikamciaG ja za to myślałam że jakiegoś zwierza przyniósł :-D no ale wiele się nei pomyliłam bo zwierz ino że wypchany :-D
a moja dziś wkońcu znów się przestasłą budzić w nocy,.. aż sama się obudziłąm i poszłam sprawdzić czy wszystko ok u niej:-D
uf bo te 2 tygodnie były ciężkie....:baffled:
AsieńkaM to super,że z wami wsio ok.

ewelcia turbodymoSzymo nie daje spokoju.Wyślij do mnie na przeszkolenie :-D
a tak serio to współczuję,może daj mu coś kreatywnego do roboty np.butelkę plastikową i suchy makaron,może się tym zajmie...będzie trochę sprzątania,ale też i może odpoczynku?

mój Antek stwierdził,ze się odchudza :eek::eek:
hehe no to niezły jest z tym stwierdzeniem dobże że mu przeszło , jakby miał nie jeść słodyczy w swoje urodzinki??:-p


wszystkiego naj dla Antosia :-)


a gdzie jest post Joann bo nie mogłam znaleźć w pośpiechu:zawstydzona/y:
 
Witam wieczorkiem
Wiem, ze późno i pewnie Antos juz spi, ale wszystkiego najlepszego mu zycze

5th%20Birthday.jpg



Sandrulinska, Twoja stylizajcja rewelacyjna!!!!!!!!
Głos oddany i zycze powodzenia
Nie chciałabys kiedys wybrac sie ze mna na zakupy i doradzic mi w wyborze kilku ciuszkow :-)
 
Witam
Dziecie śpi, ja pogoniłam L żeby węgiel kupił, i tym sposobem pali mi sie w kominku jak fajnie:)) Popijam wineczko i relaksuje sie z Tomkiem:))
Miłego wieczoru
 
reklama
ewelcia turbodymoSzymo nie daje spokoju.Wyślij do mnie na przeszkolenie :-D
a tak serio to współczuję,może daj mu coś kreatywnego do roboty np.butelkę plastikową i suchy makaron,może się tym zajmie...będzie trochę sprzątania,ale też i może odpoczynku?

mój Antek stwierdził,ze się odchudza :eek::eek:
czego ja mu juznie dawalam??/jemu sie nic nie podoba....najlepiej wychodzi mu robienie na zlosc:baffled:.
Jego ulubione zajecie-kopanie w pralke jak pralka pierze:baffled::sorry:....nastawiam ostatno pranie jak on pojdzie spac....to samo ze zmywarka(rzadko uzywama,ale jednak).

Powiem Wam tak szczerze ze dzis mnie doprowadzil do tego ze szlam przez miasto lzy w oku mi siedzialy.
poszlam z nim na podpis,ale ze ludzi troche w SW bylo wiec zeszlo mi sie.
Nie chcial siedziec w wozku...dalam mu pic,rzucil w goscia kubkiem,dalam mu biszkopta,zjadl pol polowka rzucil w Pania,za chwile wolal nastepnego biszkopta,zrobil to samo tylko rzucil w kogos innego.
Chwila spokoju...wola am,dalam mu mleko - wypil ze 30 ml,potem znow wsadzil butelke do buzi,zlapal lyka i trzyma w buzi, po chwili oplul stojacych przed nim ludzi:baffled::baffled::baffled:wstyd mi bylo jak cholera....ale to jeszcze nie koniec.
Babka w SW polozyla ta karte na blacie a ja jak podpisywalam to mlody ja zabral....m za chwile dzwonil,ja o karcie zapomnialam,wyszlam na dwor,zalozylam mu kurtke i poszlam kolo tesco bo M na nas czekal.
podjechalismy na poczte po kase,ja do portfela a karty nie ma:angry::baffled:.
Poszlam do samochodu i tylko powiedzialam do m zeby jechal z nim do domu a ja musze leciec do socjala,zglosic ze zgubilamkarte.....(na drugi koniec miasta):baffled:.
Mialam nadzieje ze jak pojde na pieszo to moze po drodze znajde,ale nie.
W SW kolejka do recepcji.....godzine stalam....z nerwow pot mi sie po plecach lal:baffled::baffled:
I jak tu nie byc nerwowym????
Ostatnio tez potlukl szampana u kolezanki-poszlam odkupilam,wczoraj potlukl kubek...wpadl do kuchni wyciagnal szczotke z za dzrzwi i stracil kubek ze zlewu....u niego trwa to sekunde:baffled:
Wole jak ktos do mnie przychodzi niz jak ja mam z nim isc do kogos.
Mam nadzieje ze mu to przejdzie.
Musze sie chyba jakos odstresowac....
Anineczko moze masz ochote na winko w moim towarzystwie?:-D
Lubiczanko a TY?
a moze ktos inny chetny????:-)

Wszystkiego naj dla Antosia:-)

glosik oddany.....
widze ze najwiecej osob glosuje na ciebie ----super!!!!!!!!

Joann gratki dla patryczka.
Pauletta zdrowka zycze !
 
Do góry