reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Moniadan... caly dzien mi w jelitach gra..ale nie latan makibelek..wiec napewo juz cos w powietrzy jest bo wczoraj wieczoremjuz sie zaczynalo ale minelo i w nocy odezwal sie bol ze mosialam nospe brac a od 6 jazda w jelitach ..

Lubiczanka ...3mam kciukasy :)

u mnie pranko wisi na ogrodlu i lata na linkach..hehe..oby szybko wywialo zanim jakis deszczyk przelotny nadleci mi nad ogrodek
 
reklama
lubiczanko kciuki trzymam...ja też obstawiam chatkę..chociaż mówiłaś,że zostajecie w tej :sorry2:

asieńko nie ma sprawy ;-)

Tichonek może uda wam się zreaktywowac pralkę,u mnie suszarka coś buczy nie tak,chyba musze sobie w razie co kupic stojącą :dry:

nooo u nas postęp przy zwrocie PRSI ufff. Pierwszego ponoc wysłali list z kwotą jaka jest do zwrotu,ale coś ni widu listu...choc się nie dziwię bo ostatnio list z banku szedł 13 dni :szok:
tylko szkoda,że czek wyślą dopiero 1 października,a my 3 juz lecimy,a tak liczyłam na tą kasę przed urlopem :wściekła/y: no ale nic,ważne,że kaska będzie czekała na nas przed imprezą urodzinową chłopaków :-):-)
 
Wlasnie wrocilysmy ze sklepu, ale wialo brrrrr, jutro pewnie znowu moje uszy sie odezwa,alaaa.

lubiczanko-nowe auto???? Nowy zwierz? Nowa chatka? Czy moze new baby w drodze???
Trzymam kciuki, oby wszystko poszlo jak nalezy!!!

tichonku-mam nadzieje, ze sie szybko uporasz z ta pralka.
 
Tichonku szkoda, że Ci się pralka zepsuła, a może sami na swój koszt naprawcie i potem sobie od rentu odliczycie???
Coś Ty?!Ja go pierniczę,niech sam to landlord załatwia.Za dużo zachodu bo my mamy Direct Debit więc trza by było zmniejszać,potem zwiększać znów rent a mój P jak ma iść do banku to się musi z roboty zwolnić:sorry2:
helloł

Tichonkowa dawaj do mnie z tym praniem:tak:
Na razie kosz mam pusty bo dziś wyprałam,tylko,ze mi już nie odwirowała:wściekła/y:I chciałam to na dwór wywiesić ale ciągle padało,przestawało,padało,przestawało i teraz stoi w salonie i co chwilę podłogę wycieram:angry:
Ale jak na dłuższą naprawę się będzie zanosić to może się do Ciebie uśmiechnę:sorry2:Dzięki w każdym bądź razie:tak:
 
widze ze jak tylko pojawi sie facet na forum to laski szaleją i o jednym tylko myślą:dry::-D

lubiczanka wiem o co chodzi i tak zaciskam kciuki ze aż mnie palce bolą:baffled::-D

i mój Szym zasnarkany:baffled:
 
anineczko-ciezko powiedziec, czy sa juz jakies efekty, ostatnio zrobilam sobie mala przerwe, aby brzuch sie zregenerowal, bo siniaki byly i to spore, teraz znowu zaczelam krecic. A i w koncu musze zmierzyc sie w pasie aby wiedziec dokladnie czy gubie centymetry albo chociaz milimetry. :-D
Wydaje mi sie, ze brzuch stal sie jakby bardziej napiety, ale jeszcze bardzooooo dluga droga do takiego jak bym chciala miec, niestety.:-(
 
reklama
Renni no to się mierz w pasie bom ciekawa.Ale już sam efekt napięcia jest zachęcający.

Tichonku no własnie tak siedzę i myślę czy testowac,wiesz mam test za 9 euro i mi szkoda :-D:-D:-D
zastanawiam się czy po prostu cykle mi się nie wydłużyły po 3 latach brania tabsów,bo @ brak,a miesiąc temu miałam cykl 34 dniowy :dry:

Lubiczanko jeszcze tylko 35 minut do 17 :rofl2:
 
Do góry