reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
sie witam!
wczesniej nie ma jak,Wikta chodzi za mna krok w krok.Nareszcie spiocha,wiec czas na sniadanie..:-p
dziewczyny czy ktoras z Was bookowala moze parking na lotnisku w Dublinie przez neta?widze ze 1/3sianka zostalaby w kieszeni.Pytam bo nie wiem czy nie ma pozniej problemu/cyrkow przy wjezdzie...

lubiczanka-widac wycieczka nie byla Ci pisana;-)
asienko-ja nie wiem,moze w aptece zapytaj?
U nas nie jest tak zimno,nawet nie padalo jeszcze.Pranie schnie wiec luz.

Milego dzionka!
 
:angry::angry::angry:Kurna no!:angry::angry::angry:
Muszę Radkowi bilans zrobić,zawsze do Medicusa jeździłam a tam baba mówi,że do grudnia nie będą mieć pediatry:dry:Dzwonię więc do następnej przychodni...Dzien dobry tu polska przychodnia,bla,bla...język polski wciśnij 1, angielski 2...Wciskam 1 a tu:Dzień dobry tu polska przychodnia,bla,bla...język polski wciśnij 1, angielski 2 i znów wciskam 1 i:Dzień dobry tu polska przychodnia,bla,bla:errr::errr::angry::angry::dry::sorry2:
No i zadzwoniłam do trzeciej gdzie wreszcie bez problemów mi dziecko zarejestrowali:sorry2:
 
Witam :tak:
pogoda faktycznie nie rozpieszcza,ale co zrobic :dry:
Na szczęście dziś pospaliśmy z Mattem bo tatuńcio zawiózł syńcia do szkoły.Wczoraj dyrektor miał rozmowę ze mną bo Antek popchał jakieś dziecko :baffled:
Mówił kiedyś,że taki wyższy o głowę chodzi za nim i go zaczepia,ale chłopak pewnie nie wiedział jak powiedziec do niego odczep się po angielsku i go odpychał...no młody stał w kącie wczoraj :sorry2:
Najgorsze jest to,że pewnie sfrustrowany nie umie powiedziec nauczycielowi,ze ktoś go zaczepia tak więc cwiczymy słówka w tym kierunku :tak:;-)

asieńka a chodzi Ci o polskie produkty czy tutejsze? bo w polsce to skrzypowita i wiele innych,a tutaj co możesz znaleźc w Boots na suplementacje włosa:
Vitamins and Supplements - Hair Loss - Boots
 
no to niezle tichonku:baffled:


jak mozna przestawic klawiature na stale zeby mi sie z nie zamienialo z y bo juz mnie to dobija ze co posta musze zmieniac:wściekła/y: zanim zrestartowalam kompa mialam wszystko ok....
 
Co jest?!Jakiś "super" dzień mam dzisiaj:wściekła/y:Pralka mi się spierdzieliła:wściekła/y:Jesssuuu ja bez pralki nie istnieję:szok:
Jak będzie się landlord tak szybko za nią brał jak za przeciekający sufit to będę musiała całą naszą trójkę obkupić w nowe ciuchy od stóp do głów:baffled::sorry2:
 
Kurcze-Dziewczynki trzymajcie za mnie kciukasy do 17tej...nie powiem o co chodzi,bo nie wyjdzie,ale po ptokach Was wtajemniczę:))))
Tichonek-współczuję pralki...znam ten ból:(
Asienko-nie wychodzdzcie w taką wichurę-to nas prawie porwało a co dopiero Ciebie i twą Kruszynkę:)
 
reklama
Do góry