reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Didi tak eskomo kid to jest tran :tak: właśnie dzięki za przypomnienie bo muszę go zakupić skoro jesień już się zaczęła:sorry2:
Joann i oczywiście dziękuję za focie :-) może kiedyś je obejrze przy dobrych wiatrach jak net będzie lepiej śmigał:sorry2:
Larcia te 10 dni minie szybciutko nawet się nei obejrzysz a już M będzie przy Tobie ;-):-)
Chyba polatam na odkurzaczu ;-) baj
 
reklama
Witam
ViKamcia fajny nick:-D
Didi i wszyscy chorowitcy zdrówka
Joann ja nie daję żadnych witaminek, jak na razie odpukać Ania nawet lekko przeziębiona nie była

U nas też masakrycznie wieje. Anulka się troszkę wcześniej obudziła, więc niedługo pewnie pójdzie spać a ja w tym czasie obiad wykombinuję. Potem musimy wyjść na zakupy, ale to po południu, może się ociepli chociaż troszkę.
 
no żesz ku..w du...mać!!!
Miałam sobie dziś zrobić wypad do Limerick,ale zawdzi,ęczając mojemu J nie pojadę-zaiwanił karty i nie mam na paliwko.Nawet dzieciom w skarbonki zaglądałam-kicha:(((
Marta-oczywiście bym zapomniała-a Szymciowi buziak i tulasek z okazji dziesięciomiesięcznicy:*********
I to jak na razie tyle z pozytywów,bo mnie nerw opanował...lepiej sobie pójdę:(
 
hej

alcia- no problem, zycze Ci powodzenia.:tak:
lubiczanko- ale mnie rozbawilas z tymi skarbonkami! Kto daje i zabiera ten wiesz co?????:-D:-D:-D:-D:-D
joann- jesli chodzi o witaminki to ja mojej tran dawalam i teraz chyba tez zaczne.
 
Renni-ale jutro-ba,nawet dziś poleciałyby spowrotem-i to w papierkach...a tak-moje małe nędzniuszki mają niezawiele...pozytyw jest jeden-dzięki dzisiejszej sytuacji będziemy częściej karmić świnki;)
 
Hejka z wieczora..ale chyba już nikogo nie ma..:confused2:
Zdjęcia ze spotkania powysyłałam..
Frog i Didi jak chcecie fotki to poproszę maile..:tak:


ViKaMcia - super nowinki, że dzidzia zdrowa :biggrin2: teraz Ty się kuruj :tak: zdrówka życzę - i fajny masz nowy nick! Superowo połączyłaś imię córy i swoje..ale po narodzinach bejbika trzeba będzie znowu coś zmienić..znaczy się dodać cosik do nicka..:-D no chyba, że to będzie Viktor? :confused2:

?


Joann to tez jest ... hehe Bedzie Gabriel:-p a jak dziewczynka , to nazwisko tez na G wiec nie bedzie zle ;-) a pozniej sie cos wymysli... no ale mysle ze jednask bedzie temn chlopiec :-D

moniadan duzo zdrowka dla syncia

kasiuleczka, super ze mala nie ma sladu....:tak:

dziewczyny a jak mam te zdjecia spakowac w te 3 ksiazeczki , zeby nie wysylac pojedynczo?? bo jeszcze ja wam nie porozsylalam
 
reklama
Lubiczanko:rofl2::rofl2::rofl2:

Ja mam pytanko, czy wiecie może jak się nazywają jakieś witaminki do włosów??? Z Polski ma Belissę, ale się kończy i coś bym kupiła ze skrzypem

Anulka wcześniej wstała to i wcześniej ma drzemkę, ale ja w tym czasie poodkurzałam i pomyłam podłogi, obrałam ziemniaki na obiad i zrobiłam sos:-p
 
Do góry