reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Bry!:-)
Ledwo żyję:sorry:Dopiero co gości pożegnałam,burdel mam w domu niesamowity:baffled:Ale przynajmniej było wesoło:tak:W sobotę pogoda nie dopisała więc zaliczyliśmy kręgle i pizzę,w niedzielę wycieczkę krajoznawczą:-):tak:A wieczorami kręciliśmy interesy grając w Eurobiznes:-DDziś P do pracy a kuzyn mnie i Radka do przedszkola zawiózł,potem wspólne śniadanko,jeszcze ploteczki i po Radka,a potem Ikea:-)Nakupiłam pierdół i jestem szczęśliwa:-D Goście pojechali,a mnie się nawet odkurzyć nie chce:sorry:Się normalnie wypaliłam:dry:A jajniki mnie tak naparzają,że szok:wściekła/y:Ałłłaaaa!....A niewyspana jestem strasznie,trzy noce do 2-3 siedzieliśmy:sorry2:Idę się na kanapę walnąć:tak:
 
reklama
Witam ja obijałam sie do 14 potem zebrałam sie do kupy, i posprzatałam chate, teraz przyszli znajomi i zjemy jakis obiad:)
Jutro wybieramy sie do Limerick na Dzien Dziecka Do Delty i na karuzele bedzie wesolo:) Ktos tez ma ochote dołaczyc?
Tutaj widze mały ruch..
 
Witam ja obijałam sie do 14 potem zebrałam sie do kupy, i posprzatałam chate, teraz przyszli znajomi i zjemy jakis obiad:)
Jutro wybieramy sie do Limerick na Dzien Dziecka Do Delty i na karuzele bedzie wesolo:) Ktos tez ma ochote dołaczyc?
Tutaj widze mały ruch..
a weźmiesz mi od misi zabawki???i do której będziesz w delcie??zebys powiedziała wcześniej to bym wolne wzięła a tak to juz za późno:/


byłam u GP,śmiac mi sie chce!!!!małemu nic nie jest tylko gardlo czerwone:/skąd ta temperatura?????????
 
Moje zbawienie już wróciło z pracy, ale to byl ciężki dzien, az sie poplakałam :-(
jeszcze tylko jutro i urlop :-)

My jedziemy oczywiście z dziecmi ale zabieramy opiekunow - moich rodzicow, wiec mysle ze troszke na tej plazy odpoczniemy ;-)

MartaF a wysoka ma temperaturę?? Moze to od gardła, no ale powinna cos przepisac na to, czy jak zawsze calpol i nurofen :confused::wściekła/y:

Kamcia, to jednak Limeryk , udanej zabawy :tak: ja sie tam chetnie kiedys wybiore bo fajna ta Delta

Nie chwaliłam wam sie chyba ze mamy kupione auto :cool2: ale jeżdzic będzimy dopiero po powrocie

Andziulina jak juz pprzyjedzisz to bez kawki cie nie wypuszcze nie ma mowy :-)

oki ide troche popakować bo samo sie nie zrobi..
 
Moniadan - no jeżeli zaserwujesz mi tą pyszną kawkę, co ostatnio, to pewnie że wejdę na chwilkę:)
a u nas przed chwilką była burza :szok: boszzzz co się dzieje na tym świecie - czerwiec mamy a tu zimno jakby listopad był
 
monia chwal sie co za auto :-) Szkoda,ze nie ma juz kiedy zobaczyc sie przed twoim wyjazdem, chyba dopiero w sierpniu jak wrocisz!Udanego wypoczynku!!!!!!!!

marta goraczke moze miec od gardla, ja nawet od zatok mialam goraczke. Jesli nie mial zapalenia w gardelku,to mysle,ze antybiotyk slusznie zostal nie przepisany. Na goraczke to tylko paracetamol w syropku. Jak nie bedzie poprawy przez np 2 dni, to wroc i powiedz,ze chcesz antybiotyk.

andzulina ale napewno na odebranie kasy wtorkowej masz z 2-3 dni, wiec jesli CUS by ci wypadlo, to smialo w czwartek jesli pojdziesz, to dostaniesz obydwa
 
Witam wieczorkiem
Jak juz sie rozkrecilam ze sprzataniem, to z rozbiegu ciasto zrobilam z rabarbarem i kruszonka:)
Marta bedziemy po południu chyba, zobaczymy jak sie zbierzemy do tego Limeryku, mam wolne miejsce w aucie jakby jakas chętna była?:)
Ale pogoda fest , chwilowo tv nie bylo juz myslalam ze m jak milosc nie obejrze hihi
Milej nocki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki
Kiedys ktoras (Kasia Irlandka?) zapodala linka odnosnie organizowania kinderparty ale wtedy byl mi niepotrzebny:sorry: A teraz oczywiscie juz nie znajde.
Czy ma ktoras moze linka ze stronka, jak mozna samemu zrobic fajne zaproszenia urodzinowe????

Ja dzisiaj mialam brak czasu i natchnienia na pisanie:sorry:
Przez caly dzien tak fajnie na dworze bylo. Dobrze, ze dopiero o 18. zaczelo lac, to skorzystalismy przynajmniej z ladnej pogody. Ada sie wyszalala- to taka "zaliczka" na dzien dziecka byla:-D A jutro jeszcze prezencik z kokardka dostanie;-)

Ide sprzatac i moze juz sie troszke zaczne pakowac...:-):-) Do piatku niewiele zostalo
 
Do góry