reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

lubiczanka o 24 poszliśmy spac bo Aga siedziała:tak:ale daliśmy rade:-prano tez próbował ale zwiałam:-D:-D:-D
agusiek staram sie:sorry2:
 
reklama
Witajcie Mamusie,jestem tu nowa doslownie kilka dni temu odkrylam to forum!!!Czy moge sie do Was przyláczyc na pogaduchy o naszych dzieciaczkach?????

Witaj:-) Napisz cos o sobie :-):-):-)

MartaF wloski suuuupeer:-D:-D:-D

CrazyGirl super ze zakupki udane a z bucikami masz racje:tak: rozowe do sukienki bialo-czarnej niet;-)

Pauletta dziekowac za mile popoludnie, torcik byl bardzo smaczny:tak:

Margarita zyczenia dla Martysi

Dziś radość dla Ciebie niesłychana,
bo idziesz z miłością na spotkanie Pana.
Pamiętaj, że On Cię zawsze usłyszy,
czy modlisz się głośno, czy w głębokiej ciszy.
W dniu Pierwszej Komunii Świętej,
wiele szczęścia oraz błogosławieństwa Bożego


317.jpg



Ja rowniez witam sie slonecznie:-D:-D:-D
Jej jak ja uwielbiam budzic sie i widziec slonko za oknem:happy:. Ja palaszuje sniadanko zaraz zasiade z kawka:-p i trzeba jakis obiad wyczarowac przed pojsciem do pracy bo potem to mi sie nie bedzie chcialo palcem w domciu ruszyc:sorry2:. Ide dziecie wzywa...

Milego dnia dziewczynki;-):-)
 
Ostatnia edycja:
asieńka ja zrobiłam raptem 4 zdjęcia i wszystkie rozmyta:rofl2::-D potem już jakos nie miałam jak:tak: tak to jest jak mojego A nie ma z nami , bo on zawsze za fotografa robi:tak: więc to ja dziewczyny prosz Was o fotki:tak: mój e-mail adei123@tlen.pl
 
Hello mamunie:-)
Pauletta dzieki za super imprezke wczoraj,Agusiek co Ty masz do tego torta,przeciec on byl przepyszny:tak:
MartaF wloski pierwsa klasa:tak:
Martysia
[FONT=trebuchet ms,geneva]Cieszy się Jezus Chrystus,
Cieszy się Matka Święta,
Bo dziś do rodziny Bożej
Zostajesz w końcu przyjęta.
Przyjmiesz Jezusa,
Krew i ciało w postaci
Opłatka białego
I od tej chwili będziesz
Wybranym dzieckiem Jego
.
[/FONT]

Witam rowniez na forum nowa mamusie.
Dzien dzis piekny to i humor dobry:-)Moi dwaj mezczyzni sobie chrapia w lozeczku...slodki widok:-)A dzisiaj lokatorzy wylatuja do Pl,tzn maja wyleciec jesli pyl wulkaniczny w tym nie przeszkodzi.
Wczoraj K wysprzatal pieknie podworeczko(choc jeszcze troszke mu zostalo)wiec trza zakupic grilla(stary sie rozlecial)i zorganizowac jakis piknik:-):tak:
 
hej Dziewczyny:-)
Jejku jaka dzis piékna pogoda:tak:az chce sie cos robic...
Ale niestety moja Panieneczké dopadl wirus jakis... katarek i goráczka:-(méczymy sie z tym juz ponad tydzien,dzis trzeci dzien jestesmy na antybiotyku no i juz widze malá poprawe naszczescie:-).
A teraz cos o sobie... nawet nie wiem od czego mam zaczac...;-)
Hmmm...wiec w Irnandii mieszkamy juz 3 lata i 10 miechów, najpierw wyládowalismy w Dublinie tam tez troszké pracowalam nio i zaszlam w ciáze. Gdy sie o tym dowiedzielismy postanowilismy sie przeprowadzic w okolice Galway.Wyládowalimy w Oranmore,póxniej przeprowadzilismy sie do Tuam a od lipca zeszego roku znowu mieszkamy w Oranmorowni.Urodzilam w Galway, moje malenstwo przyszlo na swiat w listopadzie 2007 roku(waga 3480, wzrost 51) i zowie sie Olivka he he teraz vel. Gadula bo od samego rana nawija jak nakrecona:-)
OOoo ale sie rozpisalam na poczatek chyba tyle wystarczy;-)

Udanego dnia Wam zycze!!!
 
Heh Wilwia bo jakbym napisala ze byl przepyszny i nigdy takiego nie jadlam to jakby to wygladalo :-D:-D:-D:-D tylko o to mi chodzilo;-) dobry byl dobry:-D:-D:-D
pauletta a co to za winko bylo???:-D Albo cos mi dosypalas:-Dbo snilo mi sie ze pojechalam na wozku inwalidzkim do dansa....na golasa:-D:-D:-D:-D a najlepsze ze na parkingu zamiast samochodow staly krzesla, a na nich siedziala cala zgraja starych piernikow (i bynajmniej nie mam ciastek na mysli) i robili mi zdjecia telefonami buuuuuu:baffled::-D:-D:-D:-D boszeeeee mam nadzieje ze to byl sen, bo bylo ciemno:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D masakra:rofl2:
 
reklama
Hello
ale sobie dzisiaj pospalysmy z Ada:sorry2: Juz nie pamietam, kiedy ostatni raz moje dziecko spalo do 9.40:-D:-D I sniadanie cale zjadla:tak: Yyyy...

Pauletta, jeszcze raz dzieki za imprezke:-) I sprostuj poprzednia informacje, co do "gadzeciku" ode mnie:-D:-D:-D:-D

Madbebe, ja Cie baaaardzo przepraszam ale wczoraj z rana malo mnie na forum bylo a pozniej wcale az do dzisiaj:sorry2: I jesli Lubiczanka Ci jeszcze nie przeslala tych info, to ja zaraz poszperam i znajde i przesle Ci

Marta, bardzo ladnie Ci ten kolor wyszedl!!! Ja, jak jeszcze robilam sie na blondyne, to nigdy tak fajnie nie wychodzilo:baffled: Ale to tez duzo zalezy od gatunku wlosa. Moje sa puchate i... i... glupie!!!!

Margarittko, przekaz Martynce najserdeczniejsze zyczenia i gratulacje z okazji Pierwszej Komunii Swietej. Niech zawsze jest taka grzeczna, mila i kochana a Bozia jej to wynagrodzi:tak::-) Czekamy na fotki z tego waznego dnia;-)

A ja mam dylemat jak stad do Wąchocka:baffled::baffled::baffled: Wczoraj powiedzielismy naszemu landlordowi, ze sie przeprowadzamy i... zjechal nam z cena. I to tak zjechal, ze teraz propozycja zostania jest prawie tak samo atrakcyjna jak propozycja wyprowadzki. [To szczegol, ze jak wczesniej go pytalismy, to zjechal nam 25€ i powiedzial, ze wiecej juz absolutnie nie moze, bo kredyt splaca].
No i ja to taka glupia jestem, bo mi szkoda go tak zostawic. nie narzekalam na niego mieszkajac tu rok i prawie 9 mies!
I nie wiem. Ale A. dzisiaj wczesnie wraca, takze jeszcze obgadamy na spokojnie i rozwazymy wszystkie za i przeciw!

No, uciekam obiad zmontowac
Milej niedziellllli
 
Do góry