reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ho ho... to spore to autko. ale tak to jest z tymi facetami:-D (chociaz na wyjazd do PL takie wieksze by sie zdalo) My narazie kupilsmy sobie renault clio-ale to tak na poczatek- bo cena atrakcyjna byla:-D;-) narazie stoi pod domem i czeka az W prawko skonczy:-D

A ja taka padnieta ale siedze na tym kompie i siedze- chyba zmykam juz do wyrka.
milej nocki wszystkim;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dytko-dzieki kochana za superowa imprezke!
Torcik, salatki, roladki, krokieciki, barszczyk i inne cudenka- paluszki lizac!:tak::tak::tak:
Towarzystwo-pierwsza klasa!!!!!!!!
Sandrulinska-milo bylo Cie i Twoja rodzinke poznac.


MartaF-fajowy fryz!

Crazygirl-swietnie, ze zakupy sie udaly!

Moniadan-ja rowniez zycze Wam udanej imprezki!

Margarita-Oby jutrzejszy dzien byl wyjatkowy!

Kasiuleczka-Witaj!
Dobrej nocki!
 
dzieńdoberek!;-)

dyta jeszcze raż dziękuje za świetną gościne! było przeeeeeeemiło:tak:

renni asieńka tichonek bardzo się ciesze że miałam okazje Was poznać i wasze dziecaczki:tak:

margaritta powodzenia i trzymam kciuki za dzisiejszą uroczystość:tak:

kasiuleczka witam!

miłej niedzieli dziewuchy:-)
 
Witam słonecznie:)))
Widzę,że wczoraj chyba nikt nie narzekał na dzień-imprezki udane,grillki smaczne:)
A my pojechaliśmy sobie do Limerick(na szczęście żadnych maratonów nie było w zasięgu naszej trasy)pokupować to i owo do Polski:)))Nabyłam dla siebie dwie zajefajne bluzki...i właściwie każdemu coś się trafiło-Danielek dziś wykorzystuje super komplecik na lato,bo pogoda zapowiada się znowu fenomenalna(jak na irlandzkie warunki:))
Margaritta-raz jeszcze ściskam gorąco...Wszystko dopięte na ostatni guzik,więc nie ma bata-imprezka będzie super:)))Jestem z Wami myślami(a kartkami się nie przejmuj-wszyscy odbiją to niedociągnięcie jak będziecie w Pl:))
Marta-jak noc...?Były napasty znóf?Ale na mieście się chyba pokazać nie możesz,bo wszyscy głowę odwracają:)))
Witam nową Mamusię-tylko się nie wykruszaj;)))Napisz coś o sobie-o dzieciach(ciąży?),skąd jesteś itd:)))
Ewelcia-odzyskałaś wczoraj tego Syncia swojego;))?
Madbebe-dostałaś tego priva od Lady Zgagi,bo my też składaliśmy wniosek o chatkę i mogę napisać to i owo:)
Uciekam,bo znowu dzień zabiegany mnie czeka:)))Ale jak najbardziej pozytywny:)Miłego dnia:)))I koszenia trawników;;)))
 
witam rozniez slonecznie
chlopcy spia a dziewczyny nie..jedna obdryza i zyje sluchawki tatusia..haha...
orzesz orzeszku wlasnie popsula...ale naprawilam i jest git nie pozna.. a mamunia na BB haha..bo jak inaczej
Ale ja wam zazdroszcze dziewczyny, ze mozecie sie tak spotykac i w ogole.... Ech... czemu my mieszkamy tak daleko:baffled:

prosta sprawa przeprowadz sie do Galway ..hihih

Witajcie Mamusie,jestem tu nowa doslownie kilka dni temu odkrylam to forum!!!Czy moge sie do Was przyláczyc na pogaduchy o naszych dzieciaczkach?????

witaj i pisz ile sie da..no i cos o sobie..na spotkanka tez sie pisz :) a widze ze Oranmore to masz do rzutk kamieniem a My do Ciebie..:) czesto jezdzimy z dzieciakami do parku w Oranmore :)
 
Dzień dobry
Anula leży z tatusiem w łóżeczku, więc korzystam:-).
Dziewczynki ja poproszę zdjęcia z wczoraj;-), a wiecie ja to taka jestem, że tylko swoje dziecko obcykałam:zawstydzona/y:, no dobra na dwa się P Tichonka załapał, nawet o torciku wypasionym zapomniałam:zawstydzona/y::-(

Dytka mam nadzieję, że Dominiś ładnie spał i zjadł co nieco, mimo że wrażeń była moc:-).
Sandrulińska masz super maluszki, a Antoś jest słodziakowaty:tak:, Ty nie masz mojego maila to Ci napiszę j.radawiec1@wp.pl
 
Bry:-)
Margaritta dla Twojej Miski:

Nie bój się powiedzieć " wierzę"
nie wstydź się zaśpiewać " kocham".
Przyjmij Boga do serduszka swego,
to dla duszy Twojej pokarm.
Złóż ładnie rączki przed sobą
i wznieś oczka do nieba,
od dziś Jezus Chrystus jest z Tobą,
bo W Tobie zamieszkać mu trzeba.
mediumjyhfxk5547edf8e81b99326522.jpg

Marta wloski sliczne, ale Twojego usmiechu nic nie przebije, poimo wszystkich przeciwnosci Ty sie zawsze usmiechasz:-)gud gerl:-D
Lubiczanko fajnie ze zakuplki sie udaly :-)
Ewelcia ja mam z malym to samo, balam sie nawet do limericku z nim jechac autem :baffled:
sorki ze tylko tyle ale ktos mi jeczy pod nogami:baffled::-D

acha Pauletta dzieki za fajna imprezke wczoraj tylko tort moglby byc smaczniejszy:baffled::-D:-D:-D:-D
 
reklama
D.dobry!
Jak ja lubie wstawac,gdy taka pogoda za oknem :blink:Reszta spi..A. z bolem glowy sie obudzil,moze 2gi raz ocknie sie bez;-)
kamcia-potwierdzam,bylo bardzo milo,szkoda tylko ze tak pozno sie zwleklismy,ale to dlatego,ze wyszlo tak nagle ;-)
didi-ja myslalam ze Albert ma taki fryz 'mlodziezowy';-)Fajnie mu bylo w tych wloskach,choc pewnie goraco..
lubiczanka-a napisz mi napisz kobiecino,bo ta Zgaga cos sie nie zabiera;-):-)Niech jej bedzie,ciezarnym wybaczyc trzeba:tak:
lece cos zjesc,bo mnie ssie i poczekam az malz wstanie coby mi kawke zmajstrowal. Jak On zrobi to jakos tak lepiej smakuje ;-)
Milego dnia!
PS. my chyba musimy pozyczyc kosiarke od sasiadow bo nasz landlord:errr::rolleyes2:przemilcze coby sobie nastroju nie psuc
;-)
 
Do góry