reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Materdyja, Anineczka! jakie ty masz madre kolezanki!:szok::-D

Co nie? :-D:-D:-D
Muszę się od nich sporo nauczyc ;-):-)

Misia no pieką stopy i dziś już sobie trochę ulżyłam.Szorowałam twista (taniec stopami jak przy twiscie ) po dywaniku łazienkowym i przy tym piałam z zachwytu jaką mi ulgę przynoszą :rofl2:



Kurcze pies po wizytacji mi wymiotuje :szok::-:)-:)-(
 
heloł z wieczorka..

Dzięki za milusią niedzielę i czekam na kolejną taką..! :-)

Patryk też się wyspał w samochodzie i dłuuugo musiałam go usypiać :eek:

No, no, tylko tym razem przydalo by sie sprawdzic kalendarz wydazen kulturalnych w miejsowosci w ktorej sie spotkamy :)
heh..masz absolutna rację - heh - dobrze, że mnie ominął ten maraton..;-)

Wiedziałam, że nie mamy się co pakować w miasto..heh..tym bardziej, że figloraj był od nas zdecydowanie bliżej niż hotel, który był na końcu miasta..

Figloraj fajna sprawa ale Patrykowi coś nie przypadł do gustu :baffled: zjeżdżalnia bee..mysza ruszająca się bee..hmm..ale na takim na powietrzu lubi być..dziwne.. za to na grillu mu się podobało - szczególnie na kocyku Alexa :-) a potem na trawce..:-D hmm..nie ma to jak świeże powietrze :happy:
 
Wiecie jakiego nerwa zlapalam jak przyjechalismy?
Zajerzdzamy atu swiatlo sie pali w kuchni,za klamke otwarte,w pokoju sie pali na korytarzu tez.
Ide na gore u tego cymbala pokoj otwarty swiatlo zapalone a jego kur*a nie ma:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry:
Co za debil....?:wściekła/y:.

jak szyma usypialam to on przyjechal i m mowi do niego ze nie zamknal drzwi a on na to i co i co:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry:

To po co w ogole te drzwi sa,najlepiej zdjasc i postawic obok:baffled:
 
Anineczko aż monitor oplułam jak sobie wyobraziłam tańczącą tego twista w łazience z błogą ulgą na twarzy :-D:-D:-D
AntosiaTato chyba w to nie wątpiłeś przecież Anineczka z niemądrymi by sie nie zadawała :-D:-D:-D
Misia ja już od kilku tygodni mam ochotę się rzucić na P w wiadomym celu ale panie położne tak zawzięcie próbowały wyciągnąć ze mnie małą naturalną drogą że mnie dodatkowo kontuzjowały i dopiero doszłam do siebie :tak: więc teraz będzie używanie :-D
 
Hej,:-)
dzieki za superowe spotkanko!!!!!!!!
Bardzo milo bylo Was i wasze rodzinki poznac.:tak:
Natalka wyszalala sie za wszystkie czasy, jak padla nam w aucie to przebudzila sie dopiero pod domem.:szok:

Szkoda Dytko, ze sie wczoraj minelysmy, trudno,odbijemy sobie jeszcze...
Misia- dobrze, ze sie nic nie stalo.

Jutro przesle Wam fotki.

Pa, dobrej nocki!
 
reklama
Do góry