reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dziewczynki-dzięęęęki wielkie!!!
Didi-czy Twoja Ewunia nie ma dziś urodzinek(pierwszych???)albo zle jarzę-w każdym razie -wszystkiego najpiękniejszego dla Niej,i najsłodszych chwil-żeby uśmiech z jej buzki nigdy nie znikał:)
Wolfia-jako ostatnia chyba-gratuluję z całego serca PJ:))))
Sandrulińska-jak ząbek???
Anineczko-zawsze są jakieś niedociągnięcia-najważniejsze,że było tak świetne towarzystwo(moim zdaniem),że nic nie było w stanie popsuć humorków:)))
 
reklama
Misia.... daj jutro mezusiowi odespac az do popoludnia nalezy mu sie


a moja cora jesczze nei spi juz mnei nosi noooo... co za dziewczysko.. a ja chce isc po lody do kuchni..ahahaha a jak zobaczy to juz w ogole nie zasnie,,
Lubiczanka..Ewa miala roczek 21 kwietnia.. wlasnie widze ze cos suwaczek sie zawiesil ..
juz naprawiam
 
Jejku Misia całe szczęście ze się nic nie stało:sorry: ja nie wiem czy byłabym na tyle odważna aby po nocce się wybierać na taką wyprawę:no: kiedyś przed nocką pojechałam jako kierowca na wycieczkę i tego żałowałam w pracy bo byłam wykończona ale Twój Aaron przed nocką i po nocce :eek: w życiu bym nie wsiadła w takiej sytuacji za kierownicę :sorry: naprawdę całe szczęście że nic się nie stało:tak:
sandrulińska współczuję bólu zębów ja mam wszystkie 8 już na wierzchu i u mnie wyrżnęły się bezobjawowo na szczęście :sorry:
Sylllwiaa nie polecam usług dentystycznych w IE można pójść z torbami czasem anwet taniej wychodzi polecieć do PL na 3 dni i zrobić zęba i jeszcze reszta zostanie :sorry::tak:
Kamcia, Marta miłego winkowania :tak:
Anineczko i fakt fajniej się pisze jak się teraz wie z kim się pisze :-D:-D
 
Hej
No ruchu tu nie ma ostatnio i wiemy wszyscy dlaczego :-)
frog4, sylllwia ja jestem z Radomia a do Skarzyska to pociagiem bądz samochodem rzut beretem może jakoś się w Polsce najdziemy:-D:-D
:baffled::baffled:
No nie gadaj ze Ty z Radomia:rofl2:
Co sie wczesniej nie chwalilas???
JA tam Radomia za dobrze nie znam ale gdzie sa jakies duze sklepy to ja wiem:-D;-)

Witam laski a my juz po spotkanku super było:))
Teraz sobie winkujemy z MartaF
buziaki
Milego winkowania;-).

Frog chcialam do Polszy w czerwcu ale nie wiem czy nam sie uda...w najgorszym wypadku w lipcu:-)

Misia cale szczescie ze nic Wam sie nie stalo:szok:

Dziewczynki dzieki wielkie za spotkanko...super bylo WAs poznac,mam nadzieje ze to nie byl pierwszy i ostatni raz:tak::tak::tak:
Dziedziaczki sie wyszalaly my zesmy poplotkowaly i w w ogole-oby czesciej:tak::-)/\

Szym nam padl w samochodzie i spal 2h,obudzil sie jak dojechalismy do domu....bylo przed 20,m go wykapal przed 21 i od razu zasnal....strasznie byl zmeczony----ktos jest zdziwiony tym faktem:-D:-D:-D

AJ tez poprosze o fotki.
ewelinazielinska86@wp.pl
 
Pauletta- wiem,ze nie powinien jechac ale po pierwsze to by oznaczalo,ze nigdzie bysmy nie jezdzili bo on ciagle ma nocki , a po drugie A wiedzial,ze bardzo chce byc na tym zlocie....i dlatego mnie na niego zawiozl. I fakt, szczescie,ze nic sie nie stalo ale w gaciach mialam pelno juz do samego domu!
 
no i ja też się melduję :-)
i dziękuję bardzo za spotkanie - fajnie było poznać większość dziewczyn:tak: a dzieciaczki są boskie:-D jedyną niefajną rzeczą był ten cholerny korek w Limericku:eek: ale kto wiedział, że dzisiaj jakiś maraton w centrum urządzą:baffled:
żarełko też pyszne, choć niestety nie dałam rady wszystkiego spróbować...:sorry:
Agusiek - jeszcze raz dzięki za towarzystwo;-) i nadajesz się na pilota ze 100% pewnością;-)
Gastone - miło było cię poznać i twoją rodzinkę. Max jest kochany:tak: uważaj na siebie
Frog, Wilwia - szkoda, że was nie było:-( mam nadzieję, że następnym razem się uda
Pauletta - Zuzia była i tak bardzo dzielna, jak na swój wiek;-) i jaka grzeczna - spała cały czas
Misia - :szok::szok::szok: ale się strachu najadłaś...:baffled:
Sandrulińska - współczuję bólu 8-mek:baffled: mi też wychodziły i chyba tak jak Crazy Girl - pod kątem wypychając siódemki - wyrwałam od razu:baffled:
uciekam, bo oczka się kleją, A idzie na nockę, więc rano znów moja kolej na wstawanie:eek:
 
misia współczuję przeżyc.Mam nadzieję,że Aaron bawił się też dobrze :sorry:;-)

No ewelcia ty to powinnaś padac na nos :szok::-D:-D
Szymon jest niemożliwy.:-D
I ty się nie martw,że mało je bo on energii ma za 10-ciu :eek::-D:-D

didi może Ewa wyczuwa,że jeszcze coś dobrego jest i czeka na to (lody) :-D:-D

Pauletta myślę,że na następne spotkanko,a pewnie będzie dopiero za rok (niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu) Zuza będzie na tyle duża,że zostaniecie na noc :tak::tak:

Bo jednak Galwayowskie dziewczyny było stanowczo za krótko i nie pogadało się należycie ;-)
 
Didi moja mała właśnie 2 godziny usypiała:szok::wściekła/y:...tragedia... Ale na szczeście już spi:tak:;-)
Misia nie dziwie Ci się że się bałaś..:baffled: My to byśmy sie zaraz pokłócili. tzn ja bym zaraz naskoczyła na m że jak jeździ itd.. niestety ale tak reaguję na nerwowe sytuacje podczas jazdy zwłaszcza keidy m prowadzi bo wkurza mnie bo kilka razy stworzył już taka sytuację że mało brakowało do tragedii
 
reklama
Do góry