reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Mi tam wszystko jedno gdzie ich pochowają..Może nawet za bo nie każdy prezydent ginie jadąc w interesie państwa..To wydarzenie na pewno zmieni Polske i za kilkadziesiat lat bedzie to widać i skoro ludzie odwiedzaja wawel by "zobaczyć" ludzi którzy zmienili ten kraj poprzez różne czyny i wydarzenia to i oni niech tam będą..Ale zagmatwałam.. Za to mój m mało z siebie nie wyjdzie.. Jest przeciwny temu..
 
reklama
melduję się :-) dziecko śpi, męża brak, więc mam laptopa dla siebie:-D
Andzulina no i gdzie to wykorzystanie co?????:-D:-D:-D:-D a o waflach to już nie wspomnę :eek:
Pauletta - yyyy... no mówiłam Ci, że masz przyjechać po grillu:-p a wafle - już to wyjaśniłyśmy przecież i ustaliłyśmy co, jak i kiedy;-)

Andziulina Gratki dla Igorka za 3 zębiska.Idzie jak burza :-)
Anineczka - dziękujemy:tak: dzisiaj zauważyłam wielką opuchliznę i kształt ząbka w kolejnym miejscu - czyli idzie już górna dwójka:szok: dobrze, że mały jakoś to przechodzi bezboleśnie, chociaż dzisiaj jakiś taki miauczący był... i wieczorem udawał syrenę:eek:

sprawa pochówku Prezydenta - w sumie nie mam zdania... ale szkoda mi tylko ich córki - ona chyba mieszka w Warszawie? nie chciałabym być na jej miejscu... na pewno nie ma prawa głosu. nie wyobrażam sobie, żebym nie mogła chodzić na cmentarz, kiedy tylko miałabym potrzebę... mój dziadek zmarł w 2004 roku, a moja mama i ciocia chodzą do niego kilka razy w miesiącu. a zaraz po śmierci były tam codziennie... no cóż - sprawa pochówku i tak jest przesądzona.

no i to by było na tyle - idę chyba spać. jutro w końcu wraca mój A :-D koniec samotnych wieczorów;-)
spokojnej nocki życzę:tak:
 
andzulina witaj w klubie. Mała śpi J w pracy i mam komputer dla siebie upsss chyba miałam :-:)-(. Agatka sie wybudza przez te glutki już czekam na lekarza jak na zbawienie ciekawe co mi jutro powie, tak mi szkoda mojej perełki.
no lubiczanko ty to masz zdrowie mnie by po jednym zmogło:baffled: a ja uwielbiam lody w ciązy tonami się przewijały ale wtedy nie chorowałam:happy:
ewelcia jutro się wyjaśni czy mała ma zwykłe przeziębienie czy coś większego. Jakieś fatum złe krąży nademną.
tichonka to widzę że wcięlo od kiedy P wrócił to ?????:laugh2::laugh2:
ochooooooo agatka lece i mówię dobranoc
 
Andzulina no wiem że z waflami wyjaśnione :tak: ja tylko tak o napisałam w kwestii subtelnego przypomnienia dla zapamiętania :-D:-D:-D:-D a i nie zapomnij że mojemu dziecięciu obiecałaś że jutro go odwiedzisz :tak::tak::tak: więc o której zawitasz??? ;-)
A ja dzisiaj dzien koszmarny po za uroczymi nawiedzinkami Andzi :-) mała miała może dwie półgodz. drzemki w łóżeczku a tak jak tylko ją odkładałam góra 5min przy dobrych wiatrach i w ryk :eek: i cały dzień na rękach bo ona nigdzie indziej nie za bardzo chce leżeć mata i leżaczek to rozwiązanie kilkuminutowe :confused2: obiad który się szykuje 20min robiłam prawie 3 godz:baffled: Andzulina świadkiem że nie miałam jak się nawet w dupę podrapać:tak::sorry: a moje najstarsze dziecię (czyt. mąż:-p) wrócił do domu przed 22 zdążył się załapać na usypianie Wiktora bo już miałam to zrobić po wykąpaniu dwójki przebrałam go w pidżamkę już mieliśmy się kłaść a tu tato wrócił to jego wpakowałam w usypianie W :sorry: a ja poszłam usypiać małą a ta zaśnie i po 10min sie budzi już u niej byłam 3 razy :confused2: ooo właśnie się budzi :eek: Dobranoc
 
witam
milego dnia zycze
ja nie wyspana cos ostatnio..rano tak super mi sie spi ale kurcze zawsze wstaje o 7 odkad tak jasno jest

juz upieklam bulki malemu do przedszkola ...haha bedzie mial swiezutenkie
 
witam
ja też niewyspana,z bólem głowy:/ pierwsze co to po wstaniu garśc tabletek:/zamiast lepiej to choruje coraz bardziej:(((

miłego dnia
 
reklama
Do góry