reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Martuska, didi, kamcia mam nadzieje ze Wasza imprezka tez sie udala i wszystkie dzieciaki zadowolone, wszystkiego najlepszego dla Julci :)


pozdrowionka
Dziekuje za życzenia dla Juleczki:happy2:miło mi bardzo. Nikosiowi życzymy wszystkiego naj naj:-D
Imprezka sie udała Juleczka zyskała wiele fajnych ksiażeczek i innych zabawek.A o 18 usneła na kanapie bidulka ,a dziś wstała o 6tej z katarem i kaszle ale puściliśmy ja do przeczkola bo chiała.
 
reklama
Ciao dziewczynki!

Ja dzis od rana na kawie i Coli....cisnienie to dzis chyba polecialo na leb i szyje...czuje,ze....niezyje!:eek:

Ale Al jak to Al- full of energy! Lazikuje wszedzie....wczoraj jak tylko wrocilismy od Nikosia poraczkowal sobie do kuchni i wylal na siebie wiadro z mopa! Caly byl smierdzacy bo bylo to zaraz potem jak Aaron wymopowal caly dom.......:wściekła/y:

Wlazi mi wszedzie tam gdzie nie powinien i otwiera wszytskie szafki! Teraz to sie dopiero zacznie....:sorry:

Agusiek- no to ja juz zapraszam!!!!!!!!!!!! A Nikosia to teraz masz z glowy na pol dnia...zanim obczai te wszytskie nowe zabawki!

Larcia- dochodz szybko do zdrowka! Podziwiam Cie,ze dalas rade tak sama to przetrwac!:tak:

Marta- Wszytskiego naj naj!!

Nie moge normanie z tej pogody dzisiaj....leje sie z nieba jak z kranu!!:szok::no::wściekła/y:

No nic.....trzeba w cos rece wsadzic tylko w co??? Alencjusz juz po pierwszej drzemce a ja zdazylam :wściekła/y:tylko wstawic wolowinke do piekarnika...:confused2:

Acha! Andzulina jak bedziesz rozsylala fotki czy cus....to wiesz.....mamaalexa@gmail.com.......Please:) Oczywiscie w miare Twojego cennego czasu :)
 
Witam,

MartaF-to dla Ciebie.

[video=youtube;glNjsOHiBYs]http://www.youtube.com/watch?v=glNjsOHiBYs[/video]

Wszystkiego naj dla Nikosia.

Zobacz załącznik 230413

Tichonek-biedny Radzio!Usciskaj go mocno!Natalcia przesyla mu buziaki!

Karolinanicola-mam nadzieje, ze Twoja Agatka nie podlapala jelitowki.


Wszystkim chorym, zycze duzo zdrowka!

U nas tez pada, generalnie pogoda do d....y! A my musimy sie ruszyc na jakies swiateczne zakupki, bo jeszcze nic nie mam.
 
Ostatnia edycja:
Juleńko,Nikosiu-wszystkiego najlepszego:)))
Martuś-Tobie raz jeszcze tyż 100lat:)
to by było na tyle-dziękuję...(Synkowi swojemu za wyrozumiałość i danie mi szansy na poczytanie,bo popisać to już za dużo:/)
 
Witam wszystkich w tak paskudny dzień...Nie było mnie tutaj 3 dni i kurde tyle do nadrobienia. Dziewczyny opamiętajcie się tyle piszecie, że szok... :)

Lecę, zabieram się za sprzątanie i coś chyba dziś poleżę, bo przy takim deszczu co tutaj robić :(

Mam pytanie do Was dziewczyny. Macie może jakieś dobre i sprawdzone krople na katar, które można kupić w tutejszych aptekach, bo w marketach to wątpię, że będą. Mała tyle czasu mi chorowała poszła na tydzień do przedszkola i znowu katar w nocy kaszel, no załamać się można. Nie wiem czy w przedszkolu ciągle coś łapie od zaciąpanych irolków, czy to ta pogoda na nią tak działa. ahh juz sama nie wiem. Z góry dziękuję dziewczyny jak znacie jakieś nazwy kropelek :*

Nio i wszystkim solenizantkom 100lat i dużo zdrówka
 
Ostatnia edycja:
drozdusia,sandrulińska,agusiek,misia,reni i lubiczanka dziękuje kochane za życzonka :D

agusiek no to w przyszłym roku nadrobimy :) i zabalujemy razem z Nikosiem :D
 
Halloooo.....
U nas pogoda do du....,że nic się nie chce.Mały w nocy cały czas się wiercił i wybudzał...
Tyle mam rzeczy do zrobienia,ze nie wiem w co ręce włożyć a tylko obiad zdążyłam od rana zrobić,bo mam cholernego lenia:sorry2:Dziecko mi śpi a ja przy kompie zamiast sie w końcu za coś wziąć:-p
Tichonkuwidzę ,ze Radzia całkiem rozłożyło:-(Bidactwo,dużo zdrówka dla niego:tak:
MartaF spełnienia tych najskrytszych marzeń:tak: I dla Ciebie Nikodemku w Dniu Pierwszych Urodzin życzę Ci dużo, dużo zdrówka, radosnej twarzyczki, wspaniałych zabaw i pięknych prezentów:tak:
Karolinanicola mam nadzieję,że przynajmniej Tobie Agatka się nie rozchoruje...

Ostatnio mój synek cały czas się pcha na korytarz jak ja coś robię w kuchni.Wyobraźcie sobie,ze dzisiaj patrzę a on przy schodach stoi,podchodzę do niego i czekam co będzie robił,a on bach mi na górę.Jeden schodek,drugi,ja cały czas za nim oczywiście i tak na samą górę wszedł:szok: a jak się cieszył:-D:-Daż piszczał z radości...Nic,trzeba sie zaopatrzyć w bramki i to jak najszybciej:sorry2:
 
MartaF ..Nikosiu ..wszystkego najlepszego z okazji urodzin... spelnienia marzeń i duzo duzo szczęścia

2088..jpg

Msia...noniestety teraz oczy w dup...e to zamalo..ale coz.. sa ciekawi swiata a teraz to juz calkeim jak sami sie przemieszczaja

Martuśka23... zdrowkadla Julci..Al tez kaszel i katar ..Ewunia katar i nsek zatkany..ja katar i bolace gardlo..szok..a pogoda dzisiaj nasnie rozpieszcza..

tylko ja Ala nie puszczam do przedszkola..ida swieta i wole aby wyzdrowial a nie bardziej sie rozlozyl

ja zjadlam wlasnie 2 bulki z czosnkiem..haha...bede dzisiaj cudownie pachniec..haha..ale coz.. trzeba sobie radzic...
wlasnie wrocilismy z zakupow ..wieksza polowe juz mam tylko miecho kupic i reszte do bigosu.. no i jaja podstawa.. kielbaske biala juz zamowilam..wiec teraz na spokojnie..ale to w czwartek reszta zakupow...no i zacznie sie..mam w planach ..pasztet..paszteciki..sernik z brzoskwiniami.. makowca... bigos.. to z takich rzeczy co potrzebuja czasu duzo..ale luz.. dam rade
 
reklama
Do góry