reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejka laski :-)
Tichonek - ładny nalot.. :baffled: żeby sprawdzać nawet czystość kibelków :szok: on tak robi co miesiąc?:confused::sorry2: A co do zmiany wystroju - mi się marzy wzorek na tej magnolii -są takie naklejki z różnymi motywami: zwierzęta, przyroda.. Ale ciekawe co oni widzą w tej magnolii, że tak ciężko się im z nią rozstać..nawet jeśli to dom do wynajęcia..:sorry2: odświeżylibyście im przy okazji pokój a tu zonk..:dry:
 
reklama
Dzień dobry wszystkim!

Tichonku
bez sensu z tym pokojem,bardzo nie ładnie z ich strony:confused:Co im szkodzi,zawsze można przemalować.My jak pytaliśmy naszego to powiedział ,ze możemy i nie musimy się go pytać na przyszłość:tak:
MomoAdy bardzo współczuje.... Ja byłam przy śmierci swojej babci i długo nie mogłam się pozbierać:-(
Kamcia to sobie posłuchałaś :-D:-D Czasem wolałoby się nie rozumieć:baffled:
MartaF to ty złota rączka jesteś;-)
Pauletta Twoja córcia jest prześliczna:tak:Gratulacje!
U nas ze zdrówkiem już dużo lepiej....Małemu sie coś poprzestawiało i poszedł spać wczoraj o 23:sorry2: a od 20 do 20.30 urządził sobie drzemkę ...
 
witam

ale pogoda nie w koniazrobila ja tu pranko wstawiam i radoche mam ze na ogrodku powiesze a tu leje wrrr

Pauletta...córcia cudowna ..gratuluje !!

malz zadzwoni okolo 10tej to dam Ci znac.Mysle ze powinien podjechac do Ciebie.Ty na doughiszce mieszkasz?Tak jak mowilam-40euro za podlaczenie do kompa,wiec chyba 10euro mniej:tak:

mieszkam na Renmore
dzieki wielkie..tel jakpodasz przyda sie...bo moj P wlasie dostarcza do mechanika.. ale na przyszlosc dobrze miec namiar na kogos takiego
bo w sumie bylP umowiony u jednego a jak pojechal do niego pozyczyc linke do holowania tonie mial..no ku..a jak zaklad moze nie mieclinki..no i powiedzial ze jego podejscie do sprawy mu sie ie podobalo i kumpel co holuje z oim autko zadzwonil do innego i ten odrazu bez problemu kazal przyjechac a podobno ma super warsztat tylko ciekawe ile kosi

Larcia no to ja miam ten sam problem ..lepiej sprawdz autko za wczasu puki jeszcze odpala bo moje juz nie chcialo pozniej
 
Dzień doberek!
U nas rano też lało,ciemno a do tego coś mnie muli od samego rańca:baffled: w wyniku czego Radka do przedszkola nie odprowadziłam.Teraz słonko wyszło i skoro już w domu zostaliśmy to może się zlituję nad moimi oknami i je umyję(jak mnie nie zmuli na dobre:baffled:) bo przecież...:baffled:.Od grudnia ich nie myłam:zawstydzona/y:Wstyd:sorry2:Dobrze,że landlord na nie nie zaglądał:sorry2:
Tichonek-pewnie tak właśnie szanowny landlord myslał:/Dziad jeden-ale co im jasno-niebieski przeszkadza?Mogliście mu powiedzieć,że w przypadku Waszej wyprowadzki pomalujecie spowrotem:)
A ty myślisz,że tak mu nie powiedzieliśmy?Od razu P powiedział,że jeśli chce,przed przeprowadzką pomalujemy pokój na pierwotny kolor i on powiedział,ze raczej ok,ale potem ona napisała,że nie ok:dry:To niech się wypchają:confused2:
Ale na następnym mieszkaniu to od razu na dzień dobry zapytam czy będzie możliwość malunku bo to moje dziecko jak w szpitalu ma w pokoju:baffled:
Idę bo cosik mnie znów kręci:baffled:
 
Hej:-)
Tichonek
to Wam naloty robią??:szok: Nasz nigdy nie był w poprzednim mieszkaniu - nawet go nie znam.. A ten teraz wpadł ostatnio ale wypił tylko herbatę i nic nie sprawdzał.. No ale nawet jeśli będzie chciał sobie sprawdzić to niech sprawdza.. :-)

Madbebe
ja miałam to samo w nocy.. Myślałam że nam zaraz dom zdmuchnie i mała tez się budziła..
 
Tichonek to Wam naloty robią??:szok: Nasz nigdy nie był w poprzednim mieszkaniu - nawet go nie znam.. A ten teraz wpadł ostatnio ale wypił tylko herbatę i nic nie sprawdzał.. No ale nawet jeśli będzie chciał sobie sprawdzić to niech sprawdza.. :-)
Nie,właśnie mam spokój z naszymi właścicielami:tak:Minął rok jak tu mieszkam i dopiero pierwszy raz go na oczy widziałam,jej wcale:no:Tylko,że umowę przywiózł nową i przy okazji chciał zobaczyć stan mieszkania,ale uprzedził dwa dni wcześniej:tak:Tak więc luz.I pewnie następnym razem go dopiero zobaczę jak się będę przeprowadzać:tak::tak:
 
Dzien dobry,:-)

U nas jak na razie slonko swieci, ale pewnie jak bedziemy juz w drzwiach stac -ready to go- to deszcz chlusnie!:tak:

Tichonku-Don't worry! Czasem tak jest! Najlepiej dogadac sie od samego poczatku. Tak czy siak jego strata jak sie wyprowadzicie nie znajdzie juz takich porzadnickich lokatorow.:tak::tak::tak:

Mamoady-tak jak pisaly dziewczyny lepiej zabierz ze soba jakies zaswiadczenie od lekarza. Chociaz pamietam jak ja lecialam bylam wtedy w 6 miesiacu i mialam juz spory brzusio, laski (polki-przy odprawie) w ogole nie byly poinformowane.
Jedna to wdala sie w dyskusje z moim J jakie to on ma szczescie, ze zostanie tatusiem (az sie troche zdziwilam, moze sie okurat starala o dzidzie i tak ja wzielo na gadanie) a druga pytala sie mnie do ktorego miesiaca mozna latac. :szok::szok::szok:Nie ma jak to obsluga ryanair!!!!;-):-)
Ale w gruncie rzeczy byly bardzo mile!:tak:

Ide jakies pranko wrzucic, pa do potem.
 
reklama
Witam się również.

Wiało w nocy wiało.Muszę isc przykelic na taśmę klejącą drzwiczki od gazu bo w nocy stukały na dworze dośc mocno.

Ale mam lenia :baffled::baffled:


Mamo_ady wyrazy współczucia dla Ciebie i całej rodziny :-(
 
Do góry