reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

hejka
no cos sie tu ruszyło w koncu:-D
Dzoana fajnie ze sie odezwałas, na kawke widze dalej nie masz ochoty, ale co tam nie bede sie wpraszac:-p
Co do kupna to tez uwazam ze lepiej czasami wydac wiecej i byc pewnym gwarancji i jakosci a nie wtopic..;-)
iwona nie przejmuj sie dziecmi, zawsze sie cos znajdzie;-)
pzdr
 
reklama
hej wszystkim:happy:
no to prawda w koncu cos sie dzieje u nas na stronce hehe.
Anetko bylismy w tym sklepie co mowisz ale nie bylo nic ciekawego moze cos sie jeszcze trafi zobaczymy.
w szkole na razie sytuacja opanowana :tak::tak:
Dżoanko moze sie uda jakos zorganizowac dojazdy oby tylko praca byla pewna to sie ulozy.
Izusia ty tez pracujesz???ze taka zabiegana jestes:tak::tak::tak:
dobranoc
 
czesc dziewczyny az sie zdziwiłam jak zobaczyłam aż tyle wpisów. u mnie przeprowadzka dopiero za 3 m-ce miał byc flat ale jednak bierzemy dom od tego samego landlorda, w piatek idziemy oglądac chociaz jest w remoncie teraz to chce chociaz zobaczyc rozmiar pokoi kuchnie łazienke itp.
 
Hejka
Frzeczytałam że któraś z dziewczyn szuka domku do wynajęcia,fare dni temu zwolnił się domek obok Nas ,mieszkam w Adwick koło Woodlands.
Dziś mam urodzinki,nie lubię tego dnia, jeszcze wczoraj fokłuciłam się z moim i teraz już wogule mam dość,niech ten dzień już się skończy!
 
hej dziewczyny:happy2:
Asiu i masz racje co dom to dom i wiecej miejsca i kawalek podworka,daj spokuj flaty to ciasnota a jeszcze bedziesz miala po remoncie to wogole lux powodzenia :happy::happy:

izusia wszystkiego najnaj lepszego ci zycze,a z mezem jeszcze dzis dojdziecie do porozumienia zobaczysz jaki bedzie mily hehe trzymaj sie:happy:

Dziewczyny mam do was prosbe moze wie ktoras jaki jest numer lokalu szkoly polskiej bo slaboznam miasto a na ich stronie jest tylko ulica i kod,?????????dzieki serdeczne .Kupilismy lodowe w sklepie urzywanych rzeczy ten sklep jest kolo biblioteki maja tam gwarancje na 6miesiecy no molalutku jakos to idzie.To moilego dnia zycze:happy:
 
zadzwon i sie zapytaj o numer lokalu moja nie chodzi jeszcze do polskiej szkoły wiem ze zapisy sa do 26 wrzesnia i sa miejsca a jutro jest pierwsze spotkanie
 
Dziewczyny może któraś z was ma do sprzedania w dobrym stanie rowerek dla 2 latka taki z uchwytem do pchania, patrzę na ebayu ale z regóły trzerba jechac po odbiór osoiście a to żadne kalkulacje dybac 30 np mil.
 
reklama
daj aneta link z ebaya jaki to ma byc mniej wiecej rowerek do pchania bo moja kolezanka ma ale nie wiem czy o taki chodzi czy juz o taki dwukolowy z bocznymi kolkami czy o taki 3 kolowy z raczka do pchania
 
Do góry