reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Cieszyna i okolic:)

reklama
No ja nie codziennie, ale tez zagladam ;-) I martwe tak trochę, ale może uda sie rozruszać :-D Nie bardzo jest jak rozpropagować, a przecież w Cieszynie to tych mam jest sporo.. A swoja droga to jeszcze trochę i ja bedę starała się o rodzeństwo dla mojego Synusia - może ilości mam to nie zwiększy, ale dzieci owszem ;-)
 
phoenix to fajnie , my na razie się nie staramy...
co będzie to będzie i kiedy będzie to będzie heheh
po małym 95% rzeczy zostawiam specjalnie gdyby się przydarzyło :tak:
 
No my póki co tez nie jakos intensywnie się staramy i przyznam, że im bliżej starań tym bardziej chce sie je odkładać bo praca/wakacje/pieniądze itp. - ale z drugiej strony wiem, że jak juz bedę w ciazy to wszystko sie poukłada :-) Więc kwiecień/maj powinnismy zaczać starać sie duzo intensywniej :-D
 
Jakoś mam wrażenie, że jak już dziecko jest na świecie to zawsze sobie człowiek poradzi, ile by nie zarabiał - bo jednak motywacja jest większa :-) My o finansach nie myślimy (a może powinniśmy ;-)), bo wtedy to odkładalibyśmy kolejne dziecko do nie wiadomo kiedy.. Jeden to własnie pieniądze, dwa to praca itd. - więc wolę po prostu zajść w ciąze i wtedy o tym myśleć :-D
 
phoenix, my mamy średnio
wynajmujemy mieszkanie a tylko mąż pracuje i ledwo starcza nam ..
teraz zima i siedzi w domu, żyjemy z oszczędności:dry:

jak się przytrafi dzidzia będę się cieszyć ale też martwić..

do 30 chcę posłać dzieci do szkół czy przedszkoli i iść do pracy
 
No to rzeczywiście nieciekawie - ale z drugiej strony to wiele bym dała, żeby siedzieć w domu z moim Stasiem.. A tu w perspektywie tylko coraz więcej pracy :-(
Też wynajmujemy mieszkanie i wiem, że byłoby nam strasznie ciężko wyzyć tylko z jednej pensji.. Ale Wy macie oszczędności, a my ... długi ;-)

Nie ma co, trzeba dzieci rodzić, zeby miał nas kto utrzymywać ;-)
 
reklama
Do góry