reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Cieszyna i okolic:)

Klaudia ależ zbieg okoliczności ;) ja też dzień spędziłam z pewną fajną koleżanką :)

A Kuba po dzisiejszych przeżyciach już padł i smacznie sobie chrapie :)
 
reklama
hej
nam się zaczyna ząbkolandia

małemu wyszedł ząbek wczoraj, widać małą kropkę i stukot pod łyżeczką słychać
tylko teraz ile to potrwa...
ile taki ząbek wychodzi??
 
Widać, że Michałek produkcję ząbków rozpoczął na dobre :)

Kubie najwięcej na raz to 4 zęby wychodziły, niezła masakra ;) ale przynajmniej za jednym zamachem i cierpieniem cztery zęby pojawiły się w buziaku.

My jesteśmy na wczasach u Dziadków, odpoczywamy sobie. Kuba ma tu 3 psiaki i ogromny ogród do biegania więc uśmiech mu z buzi nie schodzi :)

pozdrawiam serdecznie :*
 
no ja zaglądam codziennie do Was w nadziei że ktoś się odezwał

phoenix jak tam przeprowadzka??
wszystko gotowe?
 
No przeprowadzka dopieta na ostatni guzik - prawie ;-) My już w Cieszynie mieszkamy, ale mieszkanie w Krakowie nadal stoi "puste" - tyle, że jeszcze trochę rzeczy zostało. Jakoś w lipcu mamy zamiar całą reszte przewieźć, ale póki co się nam nie chce :-D A tu na razie internetu brak, i chyba do sierpnia nie będzie, więc raz na czas pozwalam sobie na podłączenie się do czyjegoś łącza ;-)
 
reklama
Witam kochane dziewczyny. Miała bym do Was ogromna prośbę. Czy wiecie coś na temat szpitala w Pszczynie? jak tam sie rodzi jaka jest opieka, co trezba ze soba miec??? i jak to wygląda teraz ( od czasu jak został szpital sprywatyzowany)??? Rodziła któras tam niedawno??? Bardzo prosze o jakies informacje. ( Prosze o odpowiedz na priv). :-) Informacje potrzebuje dla siostry!!!
 
Do góry